IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • всъщност дългът спада откакто тръмп е президент
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

      Конкретно за амриканския дълг, той ще пълзи бавно нагоре, но към 2028-2030 рязко ще тръгне нагоре.

      А иначе, не че съм оптимист. Просто няма обективни причини за срив. За мене има доста риск, но той е предимно политически.
      Риска си е риск - независимо от произхода. Няма значение дали ще се порежеш или ще се изгориш на котлона - ефекта е един и същ. А за САЩ - според мен ще сгънат много преди 2028ма - само виж каква кампания са подели срещу собствения си президент. Това ще свърши сравнително скоро, и няма да свърши добре - когато Щатите кихнат, света хваща пневмония.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        когато имам време през уикенда гледам разни прогнози в нета ... повечето са силно песимистични и очакват армагедона да дойде утре най-късно другиден и така от 2010 година до днес , но ти Мишо си другата страна на медала - никакъв проблем не виждаш в САЩ и ЕС и не очакваш нищо съществено да се случи на световната сцена на финансите през следващите 10+ години.... несериозно е...

        ако големите риби мислеха като теб златото трябваше да е не повече от 400-500$ в момента, а среброто около 5$ той унцията. 80% от мините трябваше да са затворени защото е безсмислено да се хабят за тези метали при положение, че електронните пари се размножават в компютъра на ЦБ с едно движение на китката на някой дърт евреин ...и дето се вика нямат свършване и ще има за всички чиновници, лентяй, меринджей и тн хрантутници... а ако нещата загрубеят ще има не пари от хеликоптерите (кеша е лошо нещо), а ще се дават по 20 кредитни карти на калпак
        Конкретно за амриканския дълг, той ще пълзи бавно нагоре, но към 2028-2030 рязко ще тръгне нагоре.

        А иначе, не че съм оптимист. Просто няма обективни причини за срив. За мене има доста риск, но той е предимно политически.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

          До 2029 няма да има сериозен проблем . Пък после ще видим, има много време до тогава. Не го мисли сега.
          когато имам време през уикенда гледам разни прогнози в нета ... повечето са силно песимистични и очакват армагедона да дойде утре най-късно другиден и така от 2010 година до днес , но ти Мишо си другата страна на медала - никакъв проблем не виждаш в САЩ и ЕС и не очакваш нищо съществено да се случи на световната сцена на финансите през следващите 10+ години.... несериозно е...

          ако големите риби мислеха като теб златото трябваше да е не повече от 400-500$ в момента, а среброто около 5$ той унцията. 80% от мините трябваше да са затворени защото е безсмислено да се хабят за тези метали при положение, че електронните пари се размножават в компютъра на ЦБ с едно движение на китката на някой дърт евреин ...и дето се вика нямат свършване и ще има за всички чиновници, лентяй, меринджей и тн хрантутници... а ако нещата загрубеят ще има не пари от хеликоптерите (кеша е лошо нещо), а ще се дават по 20 кредитни карти на калпак
          Last edited by bertram; 19.03.2017, 10:08.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Две много хубави визуализации за стойноста и рядкоста на Златото
            http://www.visualcapitalist.com/11-s...-value-rarity/
            http://www.visualcapitalist.com/12-s...ow-its-rarity/
            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Mисля че не сме го гледали.Никой не е над БОГ и много скоро Запада ше го разбере.Казал съм 2021г е крайния срок....
              До 2029 няма да има сериозен проблем . Пък после ще видим, има много време до тогава. Не го мисли сега.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                Да,това театро сме го гледали,ще има драма,ще има театър и на прага на катастрофата,ще си вдигнат тавана на дълга,нямат друг ход,а и никой не може да им каже копче,поне за сега.
                Mисля че не сме го гледали.Никой не е над БОГ и много скоро Запада ше го разбере.Казал съм 2021г е крайния срок....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                  Да,това театро сме го гледали,ще има драма,ще има театър и на прага на катастрофата,ще си вдигнат тавана на дълга,нямат друг ход,а и никой не може да им каже копче,поне за сега.
                  В края на 2012 пазарът се спихна. Сега никой даже не обръща внимание на същото театро.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                    Да,това театро сме го гледали,ще има драма,ще има театър и на прага на катастрофата,ще си вдигнат тавана на дълга,нямат друг ход,а и никой не може да им каже копче,поне за сега.
                    така е, защото ако те спихнат ще спинхе ЕС, Япония и Китай... та в момента гледаме филма "Задругата на Дефицитите" който го игрят Елфи (американци),Хора (Европейци) и Джужета ( японци и китайци) ... Путин е Саурон

                    ще печатат и ще трупат дефици до последно...после ще мислят за "едно ново начало"
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                      Доста хора минаха през тоя форум и оставайки неразбрани се обидиха и повече не се появиха! Ние обаче гьон-суротите държим на своето, още повече когато Истината за която сме писали през годините ,най-после излиза официално на чист Български Език:

                      САЩ са на прага на фалита

                      https://vesti.bg/sviat/amerika/sasht...falita-6066741
                      Да,това театро сме го гледали,ще има драма,ще има театър и на прага на катастрофата,ще си вдигнат тавана на дълга,нямат друг ход,а и никой не може да им каже копче,поне за сега.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Доста хора минаха през тоя форум и оставайки неразбрани се обидиха и повече не се появиха! Ние обаче гьон-суротите държим на своето, още повече когато Истината за която сме писали през годините ,най-после излиза официално на чист Български Език:

                        САЩ са на прага на фалита

                        https://vesti.bg/sviat/amerika/sasht...falita-6066741
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                          Как точно го изчисли?
                          Тая работа с изчисления не става..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            При мен омразата наистина я има но перспективата пред долара е мрачна не щото не харесвам Америка.Според мен 2021 е крайният срок в който долара ще катастрофира много лошо
                            Как точно го изчисли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение

                              Много хора смесват личната си омраза към американо-ционистката империя с реалните перспективи пред долара.
                              При мен омразата наистина я има но перспективата пред долара е мрачна не щото не харесвам Америка.Според мен 2021 е крайният срок в който долара ще катастрофира много лошо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Не ми е в характера да поучавам хората и да им казвам какво да правят.Просто ми беше интересно.
                                Много хора смесват личната си омраза към американо-ционистката империя с реалните перспективи пред долара.

                                Коментар

                                Working...
                                X