IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
    Фен съм на Златото от преди да си направя регистрация тук и такъв ще си остана! Златото в един или друг момент ще избухне! Може това да стане с помоща на парите от Биткоин Балона а може и без тях.
    Биткоина, от друга страна, макар и РЕВОЛИЦИОННА е и доста млада технология и концепция. В един момент наистина може да се срине и изчезне, но за да се случи това ще трябва да има наистина СЕРИОЗЕН Пробив в сигурноста - т.е някой да започне да отключва портфейли наред, което със сигурност няма да се случи утре. Въобще не правте аналогия с МТГокс или със стотиците други пирамиди, които само използват Биткоина, но нямат нищо общо с него като технология. Всички Биткоин/Алткоин борси са пирамиди и е въпрос на време да се сринат, но това не е грешка на Биткоин технологията а на алчните собственици на борсите, които разрастват бизнеса повече отколкото могат да си позволят/да го обслужват ....
    е златото ше избухне, избухне, колко да избухне до 5 бона няма да отиде, но няколко години ше пъпли нагоре там до къдет си беше поне преди може и малко по-нагоре после пак спирачка. А туй с биткойна съмнявам се онея на Wallstreet да не го ползват това чудо на техниката още отдавна отдавна, те с какви скорости цъкат и праят хиляди сделки за стотни от секундата, тва с койните не мое се случи, ако има няква технология за финансите която е топ то тя първо е там после вече навънка, а за малкия потребител кат нас мишоците съвсем най-накрая пристига ...
    Аз ви каам, че това нещо койна е напраено от не случайни хора на улицата, вие не та не свободно е, нова технология била, супер била, не не е свободно как да ви го обясним ненам, този някой който ще направи пробив или ше почва да отключва портфейли е "създателя" и пак NSA и NGA/CIA обаче вие викате не глупости съм дрънкал не били службите, е ок кой е тогава, пак ли руснаците и с.корейците или Али Баба от Педил може би наще "хакери" от Варна ?!? тва е напрао смешно ......


    Hackers Hit Dozens of Countries Exploiting Stolen N.S.A. Tool
    https://www.nytimes.com/2017/05/12/w...tack.html?_r=0

    Massive ransomware cyber-attack hits nearly 100 countries around the world
    https://www.theguardian.com/technolo...are-nsa-uk-nhs

    More than 45,000 attacks recorded in countries including the UK, Russia, India and China may have originated with theft of ‘cyber weapons’ from the NSA

    ето го откраднал някой някакъв Tool от NSA и с него напрайли егати поразията, ок и децата ше се запитат тия що праят такива Tools въобще, после кой и как ше го открадне от там с техните 60 нива на сигурност ?! Тва като Али Баба на 20г. с паспорта организирал атентати "Mastermeind" бил, "откраднато" нещо си много злобно от НСА и напрайли поразия..... оффф ебаси глупостите, сааа такива приказки за лека нощ мноо ви моля.....
    Last edited by michaelis12; 31.05.2017, 09:08.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      И кво стана ся,парите отидоха при койните и за златото.нема -тъй ли?
      Сега като го върнат на 500 и ще има парите изчезнаха.Тез които разиграват будалите напълниха банковите сметки
      или както казваше баща ми от пръдня да направиш боя.
      Last edited by Grosss; 31.05.2017, 08:40.

      Коментар


      • И кво стана ся,парите отидоха при койните и за златото.нема -тъй ли?
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Фен съм на Златото от преди да си направя регистрация тук и такъв ще си остана! Златото в един или друг момент ще избухне! Може това да стане с помоща на парите от Биткоин Балона а може и без тях.
          Биткоина, от друга страна, макар и РЕВОЛИЦИОННА е и доста млада технология и концепция. В един момент наистина може да се срине и изчезне, но за да се случи това ще трябва да има наистина СЕРИОЗЕН Пробив в сигурноста - т.е някой да започне да отключва портфейли наред, което със сигурност няма да се случи утре. Въобще не правте аналогия с МТГокс или със стотиците други пирамиди, които само използват Биткоина, но нямат нищо общо с него като технология. Всички Биткоин/Алткоин борси са пирамиди и е въпрос на време да се сринат, но това не е грешка на Биткоин технологията а на алчните собственици на борсите, които разрастват бизнеса повече отколкото могат да си позволят/да го обслужват ....

          Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

          за всяко нещо си има времето да бъдеш нещо си bug не може да си голд бъг като има някви вертикални зелени пръти, са с тоя биткойн всички са койн бъг когато е вертикално ..... аз съм голд бъг от 2013та и шорт бъг на индекса, както винаги пушката ми бие 3/4 години у лево ама дреме ми ......
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

            Що пък??? Аз съм си "GOLD Bug" още от 2001 а основните ми покупки са 2007, но това не пречи да съм и фен на Биткоина.
            Може би автора на горната мисъл е искал да каже "young gold bugs"
            за всяко нещо си има времето да бъдеш нещо си bug не може да си голд бъг като има някви вертикални зелени пръти, са с тоя биткойн всички са койн бъг когато е вертикално ..... аз съм голд бъг от 2013та и шорт бъг на индекса, както винаги пушката ми бие 3/4 години у лево ама дреме ми ......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
              Най-стойностния коментар на тема биткойни.
              Много се смях на коментара "Nobody hates Bitcoins with such passion as the envious gold bug"
              Що пък??? Аз съм си "GOLD Bug" още от 2001 а основните ми покупки са 2007, но това не пречи да съм и фен на Биткоина.
              Може би автора на горната мисъл е искал да каже "young gold bugs"
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Най-стойностния коментар на тема биткойни.
                Много се смях на коментара "Nobody hates Bitcoins with such passion as the envious gold bug"
                Last edited by ED; 30.05.2017, 21:43.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                  Що така негативно
                  Напарфюмирания фаундър ако не друго поне е доказал че може да гради бизнес. Не е кат да няма история.
                  Гледам едни апокалиптични картини се чертаят - какви загуби имали, как нямало кой да ги купува, как ГМ правели милиони продажби а тесла стотин...
                  Само времето ще покаже, а то е на страната на нововъведенията и прогреса.

                  П.с. нямам позиции в компанията и съм далеч от авто бизнеса.
                  Струва ми се, че при Делчо става дума за лична неприязън към Основателя

                  Че акциите на Тесла са безумно напомпани почти никой не се съмнява. Но това не значи, че Тесла със сигурност ще се провали.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                    Типична човешка реакция. Независимо колко е изписано за ирационалността на това поведение и загубите, които са претъряли толкова много хора, феноменът си остава.
                    имаше един опит на тоя трейдър психолог Александър Елдер, взимаш два молива вика единия по-къс другия по-дълъг, влизат в стаята един по един 20 индивида и посочват вярно кой е късия и дългия, след това стои един само в стаята гледа моливите и влизат същите 19 индивида и му заявяват на първия нарочно грешно, че по-късия молив е дефакто по-дългия и вече след 10-12 човек тоя първия започва да се съмнява в това което вижда въпреки, че в началото е посочил правилния отговор .... кво да ти кажа, кат наще тука ..... не биткойна та биткойна, ми ок нека да е биткойна .....
                    Last edited by michaelis12; 30.05.2017, 20:07.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение
                      Ако Биткойна е балон, не знам какво да кажем за книжата на компания като Тесла?

                      Какво ще стане с Биткойна не може да се каже на 100%, но е факт, че той се радва на инвестиционно и потребителско доверие. На практика към момента той изпълнява функциите си, независимо от визията за неговата стойност измерена в долари.
                      Много от компаниите на борсата обаче като Тесла, градят стойност единствено на базата на някакви химерни обещания!

                      След време може да се окаже така, че Биткойна да си оцелее и да се радва на някаква стойност, докато много от парфюмираните и подмити балони на борсата, да бъдат запратени в небитието, барабар с пишман Фоундарите си!
                      Що така негативно
                      Напарфюмирания фаундър ако не друго поне е доказал че може да гради бизнес. Не е кат да няма история.
                      Гледам едни апокалиптични картини се чертаят - какви загуби имали, как нямало кой да ги купува, как ГМ правели милиони продажби а тесла стотин...
                      Само времето ще покаже, а то е на страната на нововъведенията и прогреса.

                      П.с. нямам позиции в компанията и съм далеч от авто бизнеса.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение
                        Ако Биткойна е балон, не знам какво да кажем за книжата на компания като Тесла?

                        Какво ще стане с Биткойна не може да се каже на 100%, но е факт, че той се радва на инвестиционно и потребителско доверие. На практика към момента той изпълнява функциите си, независимо от визията за неговата стойност измерена в долари.
                        Много от компаниите на борсата обаче като Тесла, градят стойност единствено на базата на някакви химерни обещания!

                        След време може да се окаже така, че Биткойна да си оцелее и да се радва на някаква стойност, докато много от парфюмираните и подмити балони на борсата, да бъдат запратени в небитието, барабар с пишман Фоундарите си!
                        Колите им са хубави имат продукт реален и е най добрата ел кола
                        Вся Власть Советам

                        Коментар


                        • Ако Биткойна е балон, не знам какво да кажем за книжата на компания като Тесла?

                          Какво ще стане с Биткойна не може да се каже на 100%, но е факт, че той се радва на инвестиционно и потребителско доверие. На практика към момента той изпълнява функциите си, независимо от визията за неговата стойност измерена в долари.
                          Много от компаниите на борсата обаче като Тесла, градят стойност единствено на базата на някакви химерни обещания!

                          След време може да се окаже така, че Биткойна да си оцелее и да се радва на някаква стойност, докато много от парфюмираните и подмити балони на борсата, да бъдат запратени в небитието, барабар с пишман Фоундарите си!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                            верно много странно, кат литне нещо и айде то е светия Граал нема друго да има тва ще да е, а кат беше паднало от хилка на 100арка беха увесили бая нос, че и се навъдили вече кое от кое по ценни и безценни сичко коз-койни, ем са кат послезнат пак и темата ше отиде в канала дет си беше и и е мястото ....
                            Типична човешка реакция. Независимо колко е изписано за ирационалността на това поведение и загубите, които са претъряли толкова много хора, феноменът си остава.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                              Сега Фиаткоините са на мода, но няма да се мине много време и те да отидат под ножа... било то бъг....хакерска атака....правителствени рестрикции и т.н.
                              верно много странно, кат литне нещо и айде то е светия Граал нема друго да има тва ще да е, а кат беше паднало от хилка на 100арка беха увесили бая нос, че и се навъдили вече кое от кое по ценни и безценни сичко коз-койни, ем са кат послезнат пак и темата ше отиде в канала дет си беше и и е мястото ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение
                                Anyone happen to notice that several market commentators have argued that Bitcoin is a bubble but the same stock “experts” look the other way as the U.S. stock market becomes more overvalued by the day vs. the deteriorating underlying fundamentals? Bitcoin going “parabolic” triggers alarm bells but it’s okay if the stock price of Amazon.com Inc (NASDAQ:AMZN) is hurtling toward parity with the price of one ounce of gold. Tesla (NASDAQ:TSLA) burns a billion per year in cash. It sold 76,000 cars last year vs. 10 million worldwide for General Motors (NYSE:GM). Yet Tesla’s market cap is $51.7 billion vs. $48.8 billion for GM.

                                This insanity is the surest sign that the stock market bubble is getting ready to pop. If you read between the lines of the the comments from certain Wall Street analysts, the only justification for current valuations is “Central Bank liquidity” and “Fed support of asset values.” This is the most dangerous stage of a market top because it draws in retail “mom & pop” investors who can’t stop themselves from missing out on the next “sure thing.” There will be millions of people who are permanently damaged financially when the Fed loses control of this market. Or, as legendary “vulture” investor Asher Edelman stated on CNBC, “I don’t want to be in the market because I don’t know when the plug is going to be pulled.”

                                Че балона в скоро време ще се спука ще се спука! Че Биткойна ще покорява нови върхове, ще покорява!

                                Винаги обаче съм се чудил, как хората са толкова тъпи, че да вярват в създаването на някакви абсурдни медийни образи като на тоя смешник Мъск!
                                Човек, на който всички компании са му само на загуба и всичко се крепи на някакви обещания за светлото бъдеще... В категорията "ЩЕ..."
                                Сега Фиаткоините са на мода, но няма да се мине много време и те да отидат под ножа... било то бъг....хакерска атака....правителствени рестрикции и т.н.

                                Коментар

                                Working...
                                X