IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде търгувате CFD?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Удължено работно време на ДЗР върху американски ETFs


    Делтасток предлага търговия при удължено работно време (extended hours trading) за ДЗР върху акциите на някои от най-големите и ликвидни американски компании, както и за ДЗР върху индексите EUGERMANY30/miniEUGERMANY30 и UK100/miniUK100.

    Сега компанията разширява тази услуга към някои ДЗР върху американски борсово търгувани фондове (ETFs):
    ETF USTECH100 (QQQQ)
    VIX ETF (VIXETF)
    ETF US30 (DIA)
    ETF US500 (SPY)
    ETF United States Oil (USO)
    ETF GOLD (GLD)
    ETF Silver (SLV)


    В тази връзка Делтасток уведомява своите клиенти, че от 04 април 2016 г. (понеделник) работното време (16:30-23:00 ч.) на горепосочените инструменти ще бъде удължено от 11:00 до 03:00 ч. на следващия ден. Можете да се възползвате от тази възможност, като търгуват тези ДЗР както pre-market (11:00-16:30 ч.), така и after-hours (23:00-03:00 ч.).
    (Всички времена са EET.)

    Удължено работно време (Extended hours trading) означава, че търговията се осъществява извън нормалното работно време на съответната борса, позволявайки на инвеститорите да реагират бързо на новини и събития, които се случват, когато пазарът е затворен.

    Нормалното работно време, както и необходимият марджин за всички ДЗР върху ETFs, предлагани от Делтасток, могат да бъдат намерени на сайта ни.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gojov Разгледай мнение
      Никой не вярва и ми се смеят, но аз печеля от бинарни опции.
      HLMarkets.com?

      Коментар


      • Никой не вярва и ми се смеят, но аз печеля от бинарни опции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          Admiralex ltd.
          Хубаво да, ама дай поне някаква по-обширна информация

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dian88 Разгледай мнение
            Здравейте
            Кои коректни брокери сте използвали, които предлагат CFD (за борсови индекси) за български потребители?

            Мерси
            Admiralex ltd.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
              Идеята да се търгува през повече от един брокер не е лоша-аз също използвам този модел. Всяка платформа си има силни и слаби страни. Специално Делта Трейдинг е много добра като инфо и възможности за анализ, но бавна - често се проявява слипидж при пазарни поръчки.
              Да, има доста неща в помощ на трейдъра, който другите платформи ги нямат и постоянното инфо лично на мен много ми помага. Относно слипиджа - търгувал съм на страшно много места и навсякъде го има

              Коментар


              • Първоначално изпратено от EquityPrivate Разгледай мнение
                А какъв е спреда при Топ 5 по-ликвидните акции на БФБ, който брокера дава?
                Предполагам при тях има възможност за левъридж 80% или дават по-малко?
                ами те делтасток спряха 2015 да предлагат услуги за бфб - там беше платформата делта брокер,
                а дзр се търгуват с делта трейдинг, там има и кеш цфд, което е без ливъридж, иначе всяка акция може с ливъридж 10% или 25% според акцията

                p.s. аз лично не съм попадал на дзр за български акции
                Last edited by ceneto; 27.01.2016, 11:13.
                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                  Идеята да се търгува през повече от един брокер не е лоша-аз също използвам този модел. Всяка платформа си има силни и слаби страни. Специално Делта Трейдинг е много добра като инфо и възможности за анализ, но бавна - често се проявява слипидж при пазарни поръчки.
                  А какъв е спреда при Топ 5 по-ликвидните акции на БФБ, който брокера дава?
                  Предполагам при тях има възможност за левъридж 80% или дават по-малко?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от b.bonchev Разгледай мнение
                    Аз лично използвам няколко брокера, но като цяло май съм най-доволен от Делтасток.


                    Идеята да се търгува през повече от един брокер не е лоша-аз също използвам този модел. Всяка платформа си има силни и слаби страни. Специално Делта Трейдинг е много добра като инфо и възможности за анализ, но бавна - често се проявява слипидж при пазарни поръчки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dian88 Разгледай мнение
                      Здравейте
                      Кои коректни брокери сте използвали, които предлагат CFD (за борсови индекси) за български потребители?

                      Мерси
                      Аз лично използвам няколко брокера, но като цяло май съм най-доволен от Делтасток.

                      Коментар


                      • Къде търгувате CFD?

                        Здравейте
                        Кои коректни брокери сте използвали, които предлагат CFD (за борсови индекси) за български потребители?

                        Мерси
                      Working...
                      X