IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво Кео или кой определя текущата цена на валутна двойка?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Разбирам много добре въпроса ти
    Ще ти отговоря до кога ще пада паунда докато фалират сметките на всички които имат там отворена позиция целта на това нещо е да ти изяде печалбата даже да се имал 100 предишни успешни сделки
    Last edited by night_lord; 13.01.2016, 10:44.
    advokatfilipova.eu

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
      Това че имаш 80% участници купили в твойта платформа не е представителна извадка за света. Освен това 80% от купилите сумарно може да нямат пари колкото един продал. Една професионална платформа която вижда цялостната катртина на коя цена колко оферти има купува/продава съм чувал че струва 30'000€ само че не помня на месец ли беше или на ден.
      24 000 USD Bloomberg Terminal, но за тази извадка трябва да платиш още пари.

      Коментар


      • не се ли се сещал, че 10% могат да купят
        много повече $ от колкото 90%
        Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
        Доколкото знам когато едно нещо се купува много и цената му започва да скача
        а когато се продава много и цената му започва да пада, но при форекса май не е така.

        Пример гледам преди т.е. 23.12.15 лирата т.е. gbp/usd има 80% купувачи и 20% продавачи а същевременно и графиката е много надолу
        На другия ден станах 90 на 10%
        Би могло да се каже че купувачите са 4 пъти повече от продавачите нали ?

        Гледам сега 10 работни дни по-късно колко още е паднала
        Как така пада едно нещо когато то се купува много повече отколкото се продава?

        Или имам някава измама в тази статистика купувачи срещу продавачи
        Или цената се определя от някъде другаде и нещо друго човек програма банка сафтуер или незнам си кво нещо друго.
        Имам чувството че големите банки ни пускат едно филмче за цената това което те са решили да бъде и че това няма нищо общо с реалното купуване и продавне на дадената валутна двойка.

        Коментар


        • Ами за това ви говоря ако на 23.12.15 си взел от tnk.bg 5000 лева бърз кредит
          И си отворил сигурна и логична пизиция gbpusd
          На три годишно дъно нали
          Днес щеше да ти фалура акаунта и щеше да връщаш 10 години бърз крвдит и щеше да върнеш 13500 лева
          tnk.bg най добрите
          advokatfilipova.eu

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
            Това нищо не значи.
            Офертите (стопове таргети и отложени ордери) - това определя цената
            когато тези поръчки се изнасят нагоре към доставчиците на ликвиност и се намери някой или някои които искат да купуват виждат 55 милиона на 1.10 , 200 милиона на 1,1020 и т.н. а на него му трябват милярд, така изкупуват първо евтините след това продължават да купуват по-скъпите и т.н. цената която виждаме в платформите си е реално цена на която е имало сделка дори и 1000€ да е била.

            т.е. има свръх търсене на нива 1.10 предлагането е по-слабо. Изкупуват се всички и остатъка се предлага на на по-висока цена. Затова и при особено големи обеми няма гаранция, че ще се сключи сдеклата на точната цена на която ти си сложил ордера.
            Това че имаш 80% участници купили в твойта платформа не е представителна извадка за света. Освен това 80% от купилите сумарно може да нямат пари колкото един продал. Една професионална платформа която вижда цялостната катртина на коя цена колко оферти има купува/продава съм чувал че струва 30'000€ само че не помня на месец ли беше или на ден.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
              Доколкото знам когато едно нещо се купува много и цената му започва да скача
              а когато се продава много и цената му започва да пада, но при форекса май не е така.

              Пример гледам преди т.е. 23.12.15 лирата т.е. gbp/usd има 80% купувачи и 20% продавачи а същевременно и графиката е много надолу
              На другия ден станах 90 на 10%
              Би могло да се каже че купувачите са 4 пъти повече от продавачите нали ?

              Гледам сега 10 работни дни по-късно колко още е паднала
              Как така пада едно нещо когато то се купува много повече отколкото се продава?

              Или имам някава измама в тази статистика купувачи срещу продавачи
              Или цената се определя от някъде другаде и нещо друго човек програма банка сафтуер или незнам си кво нещо друго.
              Имам чувството че големите банки ни пускат едно филмче за цената това което те са решили да бъде и че това няма нищо общо с реалното купуване и продавне на дадената валутна двойка.
              Това нищо не значи.
              Офертите (стопове таргети и отложени ордери) - това определя цената
              когато тези поръчки се изнасят нагоре към доставчиците на ликвиност и се намери някой или някои които искат да купуват виждат 55 милиона на 1.10 , 200 милиона на 1,1020 и т.н. а на него му трябват милярд, така изкупуват първо евтините след това продължават да купуват по-скъпите и т.н. цената която виждаме в платформите си е реално цена на която е имало сделка дори и 1000€ да е била.

              т.е. има свръх търсене на нива 1.10 предлагането е по-слабо. Изкупуват се всички и остатъка се предлага на на по-висока цена. Затова и при особено големи обеми няма гаранция, че ще се сключи сдеклата на точната цена на която ти си сложил ордера.

              Коментар


              • Едни чичковци с дебели задници които вместо в затвора се правят на централни банкери.Ма който е решил да играе комар с тях да си носи последствията.

                Коментар


                • Какво Кео или кой определя текущата цена на валутна двойка?

                  Доколкото знам когато едно нещо се купува много и цената му започва да скача
                  а когато се продава много и цената му започва да пада, но при форекса май не е така.

                  Пример гледам преди т.е. 23.12.15 лирата т.е. gbp/usd има 80% купувачи и 20% продавачи а същевременно и графиката е много надолу
                  На другия ден станах 90 на 10%
                  Би могло да се каже че купувачите са 4 пъти повече от продавачите нали ?

                  Гледам сега 10 работни дни по-късно колко още е паднала
                  Как така пада едно нещо когато то се купува много повече отколкото се продава?

                  Или имам някава измама в тази статистика купувачи срещу продавачи
                  Или цената се определя от някъде другаде и нещо друго човек програма банка сафтуер или незнам си кво нещо друго.
                  Имам чувството че големите банки ни пускат едно филмче за цената това което те са решили да бъде и че това няма нищо общо с реалното купуване и продавне на дадената валутна двойка.
                  Форекс блог
                Working...
                X