IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • егати сопола

    Коментар


    • айде наздравичка жорка . бомбите ме зарадваха пак пия за бомбите и за грешната мадона с големите бомби също

      тая на 30 м при еврака бая гръмна
      Last edited by the architect; 18.09.2015, 22:46.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        ухххххххх много обича , агнита поря ги кът риби , тъпча ги кът агнита
        ооо да любимото ми е агне на чеверме за гергьовден все пак и празнувам тогава айде наздраве

        Коментар


        • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
          аз ударих едно дълго евро гледам днес са пържолки сте си говорили, а какво ще кажете за овча пържолка на скара
          ухххххххх много обича , агнита поря ги кът риби , тъпча ги кът агнита

          Коментар


          • тръгнаха добре но ги дръпнах . много съм противен еййййййййййй богу

            Коментар


            • аз ударих едно дълго евро гледам днес са пържолки сте си говорили, а какво ще кажете за овча пържолка на скара

              Коментар


              • Гадния паунд не можа да ме фалира, а му се искаше, вече си гледам спускането и се кефя. Наздраве на никито
                Last edited by pepe1234; 18.09.2015, 17:30.

                Коментар


                • Ами дано да стане. И аз виждам зверската подкрепа - доста от нещата, за които следя се събират. Амаа дали ще стигне - тва са по твоята част, като ветеран в програмирането.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                    Щом си на плюс - познал си достатъчно
                    Ааа 9050, може и да си казвал, но крос ли виждаш там нещо? Защото аз 9245 виждам на 4 часа, но той е тестван.
                    втори тест на 4н и надолу до тази зверска подкрепа там

                    Коментар


                    • Щом си на плюс - познал си достатъчно
                      Ааа 9050, може и да си казвал, но крос ли виждаш там нещо? Защото аз 9245 виждам на 4 часа, но той е тестван.

                      Коментар


                      • за дакса ще бъда спокоен като го видя на 9050 . дотогава нищо не съм познал

                        Коментар


                        • Хахахаха, да отбележа, че видях въпроса ти след като изказах благодарности

                          Дакса го предвиди до пипа почти - евала! Ама и на мен ми стоеше линийката там де, щото аз не ги трия - само зор докато намеря от кой крос идва. Една 5-минутка - тя вече няколко пъти дава баунсове и предполагам оттам можеше да се предвиди..

                          Иии злото не ми харесва как се връща на тея големи кросове, не е убедително - ще го наказваме ми се струва

                          само ше ви замоля , като се появи тука някой спамер балък или трол да ми помагате да го намачкваме . щото само хабя нерви с такива
                          Еее как...караш ме да ровя сега. Уж нищо не пропускам, ама не съм забелязъл скоро навлеци.
                          Яд ги е копеленцата - като гледам по-активна тема от тая няма. Хранят, ама дънат атомките и те, кво мислиш
                          Last edited by exxs; 18.09.2015, 16:46.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                            Добрее поблажихме днеска..Дау не вярвах да стигне до тая бомба ей, жив и здрав да е..Архитекте и ти покрай него
                            само ше ви замоля , като се появи тука някой спамер балък или трол да ми помагате да го намачкваме . щото само хабя нерви с такива

                            Коментар


                            • ииииииииииихаааааааааааааааа. миси

                              Коментар


                              • Добрее поблажихме днеска..Дау не вярвах да стигне до тая бомба ей, жив и здрав да е..Архитекте и ти покрай него

                                Коментар

                                Working...
                                X