IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Еврото ще дупчи до 1.07 днеска май

    Коментар


    • Добро утро и успешна седмица.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        Майкъле ако използваш бомбите най хубаво са цъфъдътата .с тях си непобедим.няма демо няма мемо.превъртам всяка електронна игра
        аз и да ги ползвам бомбите и да не ги ползвам това показва тест с 2000 евра акаунт, сега са 280 останали вътре, бомби не бомби това е положението
        това се случва с 0.03 лота (0.01 е минимума) та незнам вие с кво и колко играете ама тва са тестовете от един незначителен спад, ако е кат 2008 тогава си ебало капаците
        Last edited by michaelis12; 11.01.2016, 10:26.

        Коментар


        • Майкъле ако използваш бомбите най хубаво са цъфъдътата .с тях си непобедим.няма демо няма мемо.превъртам всяка електронна игра

          Коментар


          • айде на CFDто margin call добре, че е на демото в OANDA където си прайх експерименти да го видим дали става - еми теста показва, че не става. Добре, че са опциите, че иначе тва е ебаси ташака ....
            там при тея важи FIFO Rule - first in first out не може в двете посоки да се житка ...
            Last edited by michaelis12; 11.01.2016, 10:05.

            Коментар


            • Днес си иска едноо добро нагоре на фашиста че бомба на 1н изтества

              Коментар


              • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                така ли са направили, блокирали са СЕЛЛ ли? аз се чудя защо не пропаднаха борсите в Китай след като махнаха забраната за спиране на търговията, а то закво била работата
                не не ги знам какво са напрайли, ама преди такива са били правилата за акциите. Купиш - и треа да държиш мин. 4 месеца, та да го напраат и са така. Тея жълтурите вчера напрайха борса и са приели американо еврейските правила веднага. Мда ама така не се прай щото жълтурите са комарджии и ше съсипат пейзажа .........

                Коментар


                • .ай тъй жорка да живее коледното рали.а иначе на 15 мин еврака падна
                  Last edited by the architect; 11.01.2016, 09:18.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                    от тея жълтите ми писна на щеката да блокират SELLa ебаси скапаняците .... отворят "пропадне" със седморка % йончев ... що не турат sell forbiden by regulator и ай до следващия път ...

                    преди правилата на борсата са били, че кой си купи акции тряя да ги държи минимум 4 месеца, а не кат сега 3 секунди, тя фирмата какво ше напрай с тоя "заем" от вън за 3 секунди ..... обърнали го на рулетка и само житкат .....
                    така ли са направили, блокирали са СЕЛЛ ли? аз се чудя защо не пропаднаха борсите в Китай след като махнаха забраната за спиране на търговията, а то закво била работата

                    Коментар


                    • идеално се получи с тоя дакс затворих си и последната къса на него от октомври месец сега вече може да си ходи нагоре да ми излизат дългите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                        добро утро азиатците са на червено, значи и дакса сигурно пак ще отваря с гап надолу
                        от тея жълтите ми писна на щеката да блокират SELLa ебаси скапаняците .... отворят "пропадне" със седморка % йончев ... що не турат sell forbiden by regulator и ай до следващия път ...

                        преди правилата на борсата са били, че кой си купи акции тряя да ги държи минимум 4 месеца, а не кат сега 3 секунди, тя фирмата какво ше напрай с тоя "заем" от вън за 3 секунди ..... обърнали го на рулетка и само житкат .....
                        Last edited by michaelis12; 11.01.2016, 08:58.

                        Коментар


                        • добро утро азиатците са на червено, значи и дакса сигурно пак ще отваря с гап надолу

                          Коментар


                          • Не ставам за оракул, ама си викам нали има бомба на 30 мин на 1.09400 та да ходи да си я тества и да ходи надолу, но явно в понеделник

                            Коментар


                            • Аз си мисля, че ще отиде до 1.9350 някъде и рязко надолу.
                              Предвиждане: до 19:00 ще е стигнало 1.935 и след като хапнат хамериканците, сиреч в 19:00 със ските и надолу

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
                                Според твоя поглед, след като бурята премине нагоре или надоле тва ойро?
                                ми нагоре да си тества върха там ако мине мине, но ме съмнява и после надоле от 1.09 или 1.10 нещо такова ..... си мисля, ама дали ще е точно така ......
                                Last edited by Andi11; 08.01.2016, 17:42.

                                Коментар

                                Working...
                                X