IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
      А къде е дъното?
      еба ли го .... като тръгне нагоре ше га видиш .... аз ако знаех къде е и майка си щях да сложа там .....

      Коментар


      • А къде е дъното?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
          Проба на дъното и бегом нагоре!!!
          и аз това чакам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
            Проба на дъното и бегом нагоре!!!
            Амин !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
              Въпроса е като хамериканците като си запалят коНпютрите и като си изпият кайвето какво ще стане
              Проба на дъното и бегом нагоре!!!

              Коментар


              • Е виж какво пише на inverted hammer - bar confirm, демек се не знае знае ли се

                Коментар


                • Въпроса е като хамериканците като си запалят коНпютрите и като си изпият кайвето какво ще стане

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
                    Аха, аз на тея им викам обръщалки, ама принципно на 15 мин тея чукове са в зелено, та си мисля че може и леко да подхлъзне че ще ходи надолу и после гаааазззз....
                    хахахх ти си ебаси образа ...... ей ти тука цялата гама от съзвездия, дърводелски инструменти, три вакли пияници и прочеее

                    Коментар


                    • Аха, аз на тея им викам обръщалки, ама принципно на 15 мин тея чукове са в зелено, та си мисля че може и леко да подхлъзне че ще ходи надолу и после гаааазззз....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
                        тея чукове са нова терминология, може ли да каже някой за какво става въпрос?
                        те ти ги - тамън утре е ден на майстора ......

                        Коментар


                        • тея чукове са нова терминология, може ли да каже някой за какво става въпрос?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                            2 поредни обрънати чука на еврото на м15
                            начи почивка за еврото кой е дълги да поизлезне малко и да почака ....

                            Коментар


                            • 2 поредни обрънати чука на еврото на м15

                              Коментар


                              • веселбата е пълна, онзи ден япончетата излезнаха и казаха че ще напрвят всичко, за да защитят йената коментарите бяха, че ще печатат още, ония обезцениха юуана и сега йената хвръкна, скоро чакам ответна реакция....... баси времената дето са. Накрая златото пак ще избичи 1800
                                Last edited by pepe1234; 07.01.2016, 14:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X