IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
    Добор утро
    Попринцип си прав, но тея стопове все не целя къде да ги сложа. На 80% просто стига стопа и после си се връща и подминава и така. Да не казвам в колко случай на отложени поръчки просто ги докосва и заминава в обратна посока, но това си е явно щото толкова ги разбирам нещата. А иначе аз не слагам стопове почти от началото на моята "кариера", просто разбрах че винаги ги удря. Предпочитам да хеджирам от колкото да сложа стоп. Стоп слагам единствено на +
    а така поради тази причина и аз не ползвам стопове

    Коментар


    • Китайските власти се намесиха на фондовите пазари, за да овладеят срива тази седмица, като някои държавни компании са купили акции, съобщи Bloomberg, позовавайки се на източници, запознати със случая.

      Държавните фирми са предприели мярката, след като в четвъртък борсовата търговия беше прекратена за втори път тази седмица, след като основният индекс CSI300 се понижи със 7%. По-късно през деня регулаторите обявиха, че премахват системата, при която при големи спадове търговията се преустановява.
      майкъле, ще черпиш ми се струва...
      Last edited by pepe1234; 08.01.2016, 10:31.

      Коментар


      • Ойрото пак полуде, ама тоя път съм го хеджирал не ми минават тея на мен повече. Май си тества бомба на 1 мин

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
          Добор утро
          Попринцип си прав, но тея стопове все не целя къде да ги сложа. На 80% просто стига стопа и после си се връща и подминава и така. Да не казвам в колко случай на отложени поръчки просто ги докосва и заминава в обратна посока, но това си е явно щото толкова ги разбирам нещата. А иначе аз не слагам стопове почти от началото на моята "кариера", просто разбрах че винаги ги удря. Предпочитам да хеджирам от колкото да сложа стоп. Стоп слагам единствено на +
          не че не ги разбираш нещата, тука в тая игра гениите не виреят остай ти тая раота, като онез от LTCM навремето с нобелови награди по математика, физика икономика и загубили 5 млрд у бързината ...... Тука виреят само тея където могат да си праат сметка с парите, тука толкоз ако тва така за печалба ако не толкоз загуба и тва е ..... А съвсем друго на ръка е,че тея пендели брокерите ти праат мръсотийки като това "почти винаги ги удря" .... То защото поръчките в 80% от случаите при тея форексчиите не излизат на пазара а са вътре както и тея CFD там залагаш срещу брокера не си на пазара и много ясно, че брокера при първа възможност ше ти го сложи у човката - гаранте !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
            тука нема "умни" или "тъпи" на всеки му го слагат в човката ако незнае какво залага, а си мислиш, че "нещо си щяло да се върне" еее голема грешка само тва щи кажа съвсем сериозно ти казвам мене са ми били поне 1000 тояги на голо на тая борса ....
            Ти предполагаш че ше се върне еми ок хубаво дано е така ами ако не се върне какво прайм тогава
            Добор утро
            Попринцип си прав, но тея стопове все не целя къде да ги сложа. На 80% просто стига стопа и после си се връща и подминава и така. Да не казвам в колко случай на отложени поръчки просто ги докосва и заминава в обратна посока, но това си е явно щото толкова ги разбирам нещата. А иначе аз не слагам стопове почти от началото на моята "кариера", просто разбрах че винаги ги удря. Предпочитам да хеджирам от колкото да сложа стоп. Стоп слагам единствено на +

            Коментар


            • ей тва еврото върна малко тоз Доктора изкара късмет .... ама ако продължи нагори зле раотата .....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vladi666
                Е.ем си жената и си легаме
                умната ако не русата .......

                Коментар


                • айде лека от мен. утре сутринта ще гледам какво са свършили китайците

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
                    Да де ама тея отворените не са ми от отскоци ама от моя мозък умен и за тва, а иначе има бомби около тях и за тва си мисля че ще се върне
                    тука нема "умни" или "тъпи" на всеки му го слагат в човката ако незнае какво залага, а си мислиш, че "нещо си щяло да се върне" еее голема грешка само тва щи кажа съвсем сериозно ти казвам мене са ми били поне 1000 тояги на голо на тая борса ....
                    Ти предполагаш че ше се върне еми ок хубаво дано е така ами ако не се върне какво прайм тогава

                    Коментар


                    • пуснахте ли късите евраци. аз си мислех, че 1,0894 ще го спре ама то го мина като малка гара

                      Коментар


                      • Да де ама тея отворените не са ми от отскоци ама от моя мозък умен и за тва, а иначе има бомби около тях и за тва си мисля че ще се върне

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
                          Е веднага веднага, ама то нагоре надолу и си викам ще се върне ала бала...ама...кор
                          абе ще се върне ясно е ама кога не е ясно, то и там има бомби където съм отворил, малко по-надолу има бомба
                          ама нема нагоре надоле, ама веднага после като отиде на пичка си лелина загубата ше е х 5 !!! Аз с техниката на бомбите не търгувам - кросовете на плъзгащите средни и явно то се връща там винаги при даден крос .....
                          Загуби има тая игра е такава, ей и на мене ми се пука тиквата сега ама кво да напраа аз не мога да го върна или да променя ситуацията .....
                          Тука всичко започва със залога, преценяваш колко може да бастардисаш и тогава пускаш не с шепи и да ти гръмне акаунта (не, че и аз не прайм такива тъпотии) ама като те изперат няколко пъти и ти приберат паричките ше се научиш ....

                          Коментар


                          • Сега въпроса е ще отиде ли да си тества бомбата на 15 мин или няма да е този път?

                            Коментар


                            • Е веднага веднага, ама то нагоре надолу и си викам ще се върне ала бала...ама...кор
                              абе ще се върне ясно е ама кога не е ясно, то и там има бомби където съм отворил, малко по-надолу има бомба

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dr.House Разгледай мнение
                                Майкъл, видя ли ко стана с еврото...газ гааааазззз
                                Не че беше добре за мен щото затворих дългата, ама по баиря хванах малко, но имам една къса отворена на 1000 пипса надолу и се чудя да чакам ли да слазя или...да си правя сепуко и да си лягам
                                да казах ви да не го шортите защото ей такова става, загубите затваряш моментално ама веднага нема да си ги пазиш нема значение дали ше се върне или не !!! При мене нема стопове на опциите времето е стопа и може да си ходи къде си иска, ама както сте вие веднага тряя да затваряте загуби !!!
                                Last edited by michaelis12; 07.01.2016, 22:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X