IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ето от къде отскочи еврака

    Коментар


    • мерси Майкъле
      мерси и за скрипта . виж пуснах си го на дъртия и веднага ми излезе защо една атомка на 5 мин на 17197 още не е тествана . паднала се е на основното ти фибо ниво . те така правят

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        забелязваш ли майкъле мошаците колко са хитри . на 26 жануари оголват едно кросче въртят после цял месец и точно след месец прас кросчето . аз като го имам това кросче и винаги имам едно на ум . две поне
        мда ей ти един поздрав .....

        Йо, Йо Швейцарската банка
        https://www.youtube.com/watch?v=ckVbpgvutiU

        Коментар


        • скоро ще разпомпя японци дръпнати и всекви нинжи . това на седмична яната

          Коментар


          • мерси мерси ще ги погледна

            Коментар


            • забелязваш ли майкъле мошаците колко са хитри . на 26 жануари оголват едно кросче въртят после цял месец и точно след месец прас кросчето . аз като го имам това кросче и винаги имам едно на ум . две поне

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                къде бе майкъле
                ей там доле кат ги копираш в директорията на скриптовете тряяя да ги компилираш нали знаеш бре ?!?

                Коментар


                • къде бе майкъле

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    аз не ги използвам щото не ги разбирам ама съм сигурен че тарикатите дето ги разбират и като погледнат и хоп АТОМКА ако забелязваш майкъле отдавна не е имало сополи . това си е енергия звездата Слънце боб да яде
                    кво не разбираш бе, ей го тука тея ги пускаш в Metatrader 4 и ги зареждаш и всеки месец ресет и го ги смята
                    копираш ги там в директорията на скриптовете и после с тва DelFiboLevels триеш и с тва пускаш за индексите FiboLevels а ства на валутите там FiboLevels_Curr че имат повече десетични след знака
                    Attached Files
                    Last edited by michaelis; 26.02.2015, 19:07.

                    Коментар


                    • иеврейската валута изтества кроса на 1,1208 на 5 мин

                      време е за отскок .

                      сякаш и фашагите са на връх . ама много оптимистично бе абе много силни тези икономики . ей така както се изтества днеска това на иеврото така и ще ги съсеча и тия на месечна

                      Коментар


                      • аз не ги използвам щото не ги разбирам ама съм сигурен че тарикатите дето ги разбират и като погледнат и хоп АТОМКА ако забелязваш майкъле отдавна не е имало сополи . това си е енергия звездата Слънце боб да яде

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          за мен лично по дългосрочно може да се пуска дълго зло че нещо отскока на 1 и 4 часа много умрял засега
                          Архитектоникос вкарай и тея фибоначи нива, където ги пусках там за DAX, ама тряа да се смятат всеки месец за всеки индекс, спрямо котировката и барабар с твойте кросове, ше утрепеш коча ......

                          Коментар


                          • за мен лично по дългосрочно може да се пуска дълго зло че нещо отскока на 1 и 4 часа много умрял засега

                            Коментар


                            • пускам сега къси минита за тази хатомка на дъртия . дано излязат бърже и твоите

                              Коментар


                              • Вчера отворих три позиции на три различни валутни двойки. Две от тях още ги чакам- дано днес да стигнат нивата, които съм набелязал. На евро - долар след като излезе на някаква печалба му сложих стопче, ама по- късно го удари. Но това не е от голямо значение, защото все пак беше на печалба, малка - но печалба :0 Чакам някоя нова графика от архитекта - да видим той какво е търгувал. Успех на всички!

                                Коментар

                                Working...
                                X