IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    пускам ги . направи ми обаче впечатление че вчера на дакса се беше засилило към оранжевата долу ама не я стигна . дали все пак няма едно шипче до нея да направи скоро .
    е тва ненам, може да витае между тея две оранжеви но кат го гледам се е запътило към горната, ама там ше има rejection. Чакаш която линия пипне първа, като не е отишло на долу начи на горе .... и там с тигана по тиквата
    По принцип DAX ги спазва тея нива и то доста стриктно не ги знам кво бърникат там отзад но явно и те гледат нещо такова

    Коментар


    • пускам ги . направи ми обаче впечатление че вчера на дакса се беше засилило към оранжевата долу ама не я стигна . дали все пак няма едно шипче до нея да направи скоро .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        тъкмо щях да пиша какво стана с твойте кросове . така е в крайна сметка се тестват . иначе ето пак тази картинка на еврото където някой купи точно на месечния крос 111111. ще има приятна обръщачка . пак казвам търпение и малки поръчки през интервали . не трябва да се ламти за големи печалби а за постоянни и гарантирани . кросовете ги гарантират рано или късно . играта е по дългосрочна . ако някой нещо по велико открие да го каже . АМА ЕДВА ЛИ
        Архитектос пусна ли сметките за Март на Еврото, кво показва оранджевия кабеляк, при мене стои там и не мърда около 1.1040 - държи дееба и канапа ако изкочи случайно на доле втората синя линия и кой иска евраци да граба то може и са да граби ... ама с малко да не се улива, че ше станат злини ....

        Коментар


        • ето и поредното доказателство за пошлата игра на програмистчето , за която вече знаете и се случва адски често особенно при родните му индекси ДАУ МАУ И БАУ

          изсипване без тест на кроса горе и после връщане за трепане на стопове . винаги се оглеждайте за този вид Мошевска игра

          а най интересно е как великата немска икономика се гради на едни прости обърнати чутури . не може да градиш икономика на прости чутури

          Last edited by the architect; 05.03.2015, 10:33.

          Коментар


          • тъкмо щях да пиша какво стана с твойте кросове . така е в крайна сметка се тестват . иначе ето пак тази картинка на еврото където някой купи точно на месечния крос 111111. ще има приятна обръщачка . пак казвам търпение и малки поръчки през интервали . не трябва да се ламти за големи печалби а за постоянни и гарантирани . кросовете ги гарантират рано или късно . играта е по дългосрочна . ако някой нещо по велико открие да го каже . АМА ЕДВА ЛИ
            Attached Files

            Коментар


            • За сега съм се набълбукал с евро, йена и австралиец, обаче ще ги чакам да излезнат. Досега няколко пъти ги затварях по-рано, защото или не ми се чакаше или не вярвах че ще стигнат тия нива (теста на кросовете) но после съвсем изненадващо се оказваше че стигат дотам, просто е трябвало да почакам повечко. Затова сега чакам.

              Коментар


              • пускай 50 и 200 ема и ги наблюдавай . в един момент ще ги обикнеш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  ако питаш дъна върхове незнам . скоро ще има изненада . пускай минита евраци от тука ей така за кумова срама през 50 100 колко ти сърце дава .отскока от 11111 е гарантиран. предния път не стана защото само докоснаха 111111 сега като го ПЕНЕТРИРАТ и нещата ще започнат да стоят по друг начин .
                  програмката просто след 2007 влезе в друг режим . дълги трендове . много нагоре много надолу . като се пускат големи поръчки нещата не стават . като се пускат минита риска е намален значително . ами еврейска работа все се мислят на хитри . нагледал съм се

                  ако не пускате за кросовете поне от тук нататък ще се съобразявате с тях като нива на съпротива . а това не е малко .
                  м...да
                  това за подкрепите и съпротивите си абсолютно прав , както и за други неща !!
                  ще видя утре какви ще ги нареди Драги
                  лека от мен и все така добре да водиш рубриката

                  Коментар


                  • ако питаш дъна върхове незнам . скоро ще има изненада . пускай минита евраци от тука ей така за кумова срама през 50 100 колко ти сърце дава .отскока от 11111 е гарантиран. предния път не стана защото само докоснаха 111111 сега като го ПЕНЕТРИРАТ и нещата ще започнат да стоят по друг начин .
                    програмката просто след 2007 влезе в друг режим . дълги трендове . много нагоре много надолу . като се пускат големи поръчки нещата не стават . като се пускат минита риска е намален значително . ами еврейска работа все се мислят на хитри . нагледал съм се

                    ако не пускате за кросовете поне от тук нататък ще се съобразявате с тях като нива на съпротива . а това не е малко .

                    Коментар


                    • Архитекта ..фен съм ти голям
                      Много добре водиш темата и яки лафове пускаш
                      Все така да я караш , без значение кой какво мисли
                      Кажи сега , как го виждаш това евро за утре ? имаш ли мнение

                      Коментар


                      • при еврака нали настъпиха кроса на месечна майкъле. тука ще има ден десетилетие храни пък и едно обемче дето такова не съм виждал баш на 111111111111 купиха .
                        яната и тя на седмична ще потопи скоро . те нещата са ясни малко време си трябва

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                          И аз се вкючвам да тествам Golden Cross До тук с променлив успех. До тук пробвам 1 и 5 мин. Малко ми е трудно да уцеля входа. Някакви съвети? Ако правилно съм разбрал след теста на Кроса цената отскача в обратната посока?

                          ПСЛ. DAXa пада стабилно, очаквам го и утре да пада. Ако наистина работи обратната корелация с нас утре трябва бая да скокнем на Софикса.
                          хвани си инсталирай там тея скриптове на Метатрейдъра където ги постнах тука по назад в тая тема, ей архитектоникос ше ти ги разясни и цъкай на DAXa там или SP500 че е по-мирно не се занимавай със сварка EUR/USD/GBP и други залози на мачове .....

                          P.S. иначе на тъпото евро ораджевия кабеляк сочи според квотите на OANDA на 1.10315
                          и кат гледам и RSI е oversold абе не те насилвам ама е за на горе .... или около тая котировка ше има реакция обратната посока ! Само глей и после кажи ...
                          Last edited by michaelis; 04.03.2015, 21:45.

                          Коментар


                          • Да видях го мерси. В момента съм лонг на Oil на 5 мин за кроса на 50,570

                            Коментар


                            • може да трупаш къси сега за 11309 на 5 мин

                              Коментар


                              • на минутка 11256

                                Коментар

                                Working...
                                X