IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Заааа здравето на евракаааа купувам еврак от 1.08531

    Коментар


    • до утре вечер най късно до понеделник сутрин дакс 12 000 и след одобрението на германия за гърция ще последва едно отрезняване надолу3-4 %

      Коментар


      • Гответе се и за дълго зло от 1135.8.мухахааааа

        Коментар


        • Глей глей само положителни новини .иран гърция мърция фед мед.на дакса 12358 беше същото .оня еврейчето печаташе уж евраци и стимулираше икономиката пък то почна да пада. Пак късу

          Коментар


          • всички са за сеч Архи ,не само дакса.Френския и той нещо се е навирил май ще го опухквам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              Абе американците пантеро нагазиха в бомбите ми и преди 19000 щи има едно тръц.аз гледам него да обера
              да и аз така ще го отиграя на 18950 къса с цел 18600 от там 19100 и къса с цел далеееече на юг

              Коментар


              • Абе американците пантеро нагазиха в бомбите ми и преди 19000 щи има едно тръц.аз гледам него да обера

                Коментар


                • Поне предупредих ората и певицата рита ора да затворят на 10750.колко съм благороден.мухахааааааааааа

                  Коментар


                  • здравей архи.немците не са ми много ясни но виж на американците можеш да разчиташ на продължаващо покачване.на немците върха ще е около 12000 12300 на дау 19000 19200 така че преценявай къде ще играеш.пътя за дау е по голям а за дакса я нагоре я надолу не се знае

                    Коментар


                    • Според мен дакса понеже има едно гапченце палаво по нагори , може да стигне макс 11853 после истинската сеч

                      Коментар


                      • Некой професионалист няма ли да се присъедини към мен.гледам много хора ги разбират нещата

                        Коментар


                        • Почвам да сека фашаги

                          Коментар


                          • а тя била и на 61 фибо за спокойствието на всички фиБунаци

                            Коментар


                            • айде тествайте ми бомбата тука и да ви трепа

                              Коментар


                              • ейййййййййййййй колко сладко тия фашаги си оставят гапчета долу едно след друго .въпрос????????? какво светло бъдеще очаквате фашисти с тия гапове отдолу . мухахаааааааааааааа

                                Коментар

                                Working...
                                X