IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • на 30 мин еврака дръпна

    Коментар


    • шшшш мани направо си ба майката преди тоя доклад в 21:00ч явно вече някой го е прочел

      Коментар


      • 1135,8 при злото иде

        Коментар


        • глей глей от къде отскача

          Коментар


          • Отворих една къса на усд/кад на 1,31639 че гледам има бомба на М15 на 1,30746 да видим дали ще стигне до там

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              ми прилича ми на кръстоска между Кремиковски Търсач и Албански Пустинник еба ли го
              мухаххахахах

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                според мен прекалявате с интерпретацията на максимата " gaps should be filled "

                понякога може да ви разкара 10-20-30% от гапа докато се сети да върне
                то ако беше толкова лесно никой няма да мъчи индикатори, нива, фундаменти, а щеше да се търгува на гапове.
                Да има го и тоя момент, но като дупките станат повечко нема начин да нема начин .... С една дупка може да се влачи, ама с две три вече малко ме съмнейшън

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  според мен прекалявате с интерпретацията на максимата " gaps should be filled "

                  понякога може да ви разкара 10-20-30% от гапа докато се сети да върне
                  то ако беше толкова лесно никой няма да мъчи индикатори, нива, фундаменти, а щеше да се търгува на гапове.
                  гаповете винаги са били голямо сиренце в малкия капан . ич не ги и търгувам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                    ми прилича ми на кръстоска между Кремиковски Търсач и Албански Пустинник еба ли го
                    хахаааааааааааааа

                    Коментар


                    • айде у джобето

                      Коментар


                      • според мен прекалявате с интерпретацията на максимата " gaps should be filled "

                        понякога може да ви разкара 10-20-30% от гапа докато се сети да върне
                        то ако беше толкова лесно никой няма да мъчи индикатори, нива, фундаменти, а щеше да се търгува на гапове.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          Виж ги тия мошета на дау жо с каква фигура обърнаха.непозната е за мен
                          ми прилича ми на кръстоска между Кремиковски Търсач и Албански Пустинник еба ли го

                          Коментар


                          • Виж ги тия мошета на дау жо с каква фигура обърнаха.непозната е за мен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              Бягам в дупката кът гърмян заяк майкъле
                              е вие гоните някви пипсове там сигурно с тея валути де да ви знам и с leverage тогава става зле ...

                              Коментар


                              • Бягам в дупката кът гърмян заяк майкъле

                                Коментар

                                Working...
                                X