IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От тия нива 4177 ще има здрав отскок

    Коментар


    • браво на наско. първа цел стигната

      Коментар


      • наздраве жорка . а такааа.
        прецак , японците имат най -големия си обем да бият на дъното 17157 . така че и мошетата ще трябва ново дънце да направят . но все ми се струва че японците имат да тестват бомби и момби на 15358 поне . дано

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          ръъъъъъъъъъъъъст на еврака айде почвам пак с пърцуцата . време е
          архитекторе, кажи за мошашкия индекс, до кое ниво ще клати проклетника )))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • аааа да не забравям и ръъъъъст на Хима, че яко съм се нагрухал там Надявам се админите да не ме цензурират сега все пак рекламирам основния спонсор
            Last edited by jorkata_pz; 31.08.2015, 22:59.

            Коментар


            • ръссссстттт на еврака и йенатааа. айде наздраве и аз направих главата тая вечер

              Коментар


              • ръъъъъъъъъъъъъст на еврака айде почвам пак с пърцуцата . време е

                Коментар


                • кажи сега Габров - кой ще ти ги даде тия нива ако не атомните боумби на архитекта
                  на мен досега нива никой не ми е давал
                  Last edited by the architect; 31.08.2015, 18:05.

                  Коментар


                  • скивай сега еврака какво го мъчеше , като едно кариесче го мъчеше

                    Коментар


                    • пръскам го Габров .днеска всичкото бомби отскоци . сега се наслаждавам на американската бичата сган , която се надъхва за нагорито

                      Коментар


                      • Здравей Архитекте,
                        как е пазара? Мърда ли?

                        Коментар


                        • и според мен майкъле тия пенсионни неща са пълен шит . следващата голяма измама ще е то . може би най голямата . ще изфалират всичко и ще кажат няма пенсия . е що си спестявал цял живот никой не ти дава гаранция . затова сега Жувей

                          Коментар


                          • мммм лошо Седларов - лошо с тея пенсии, то дали ше е у Греция или при нас то се тая, за тва ше житкаме тука и като станем змейове след 15-20г. нема ни треа пенсия ..... Пу пу пу а дано!!!

                            Коментар


                            • ай ходете да работите при гръцките фанариоти

                              Кризата в Гърция удари и българските пенсионери. Хиляди сънародници, работили в южната ни съседка, чакат с години да получат изработеното там.

                              Засега проблемът няма решение, а опасенията са, че ще става все по-сериозен. Кризата в южната ни съседка се очаква да засегне около 200 000 българи, които работят там. Надежда не дават и гръцките институции. Според тях трябва да изчака минимум 2 до 3 години за гръцка пенсия. Но дори и след това, тя няма да е сигурна.

                              Пред Нова телевизия Мария Митева обяснява, че е работила в южната ни съседка в продължение на 12 години. Осигурявала се е на реалните си доходи и внесла общо 38 000 евро за пенсия. Сега вече шеста година чака да получи някакви пари от Атина.

                              Мария трябва да взима по 103 евро месечно. Изчислила, че за изминалите повече от пет години е загубила около 16 000 лева.

                              Мария не е изключение. Всеки пети българин, работил в Гърция, не е получил изработеното.

                              Коментар


                              • а сега да видим каква хубава новинка са ни измислили в лас вегас

                                китайското правителство е взело решение да се откаже от опитите за повишение на фондовия пазар в страната чрез покупки на акции в голям размер и вместо това ще увеличи усилията си да намери и да накаже заподозрените в "дестабилизация на пазара".

                                бой бой бой . бий деструктивните елементи

                                Коментар

                                Working...
                                X