IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    Малиииии дакса го разпориха
    Аз пък сторих същото с гепито !

    Коментар


    • евро,1.129 прескочи ема 200 както си мислех мамка му

      Коментар


      • Малиииии дакса го разпориха

        Коментар


        • А наско сега изтества най големия си обем на минетка.просто огромен

          Коментар


          • ако си забелязал йената горе долу върви също обрано на еврото...

            Коментар


            • За мене предиобеда индексите ще вървят нагоре еврото ще падне .еврака изтества на 5 мин 1.12666 иска му се връщанка

              Коментар


              • яната се чудя дали да не я скъся пак, вие какво ще кажете?

                Коментар


                • според мен ще трябва да изчакаш малко, защото гледам еврото и индексите имат обратна корелация, т.е. ако наистина има отскок както казва архитекта, то еврото би трябвало да падне първоначално или поне така ми се струва в момента. А вече после да пробие като тръгнат надолу индексите.

                  Коментар


                  • и аз праснах снощи едно дълго евро на 1,1204 и днес сутринта го затворих на 1,1265 и сега ще видя как върви пазара да ударя още едно

                    Коментар


                    • изпуснах го тази нощ дебнах до снощи и викам да си лягам, а то днес заминало вече... ще ходи още надолу ми се струва, ама кога е въпроса.
                      Днес мисля и едно дълго евро да прасна ... ако прескочи ема 200 си мисля че ще се изстреля..

                      Коментар


                      • От тия нива 4177 ще има здрав отскок

                        Коментар


                        • браво на наско. първа цел стигната

                          Коментар


                          • наздраве жорка . а такааа.
                            прецак , японците имат най -големия си обем да бият на дъното 17157 . така че и мошетата ще трябва ново дънце да направят . но все ми се струва че японците имат да тестват бомби и момби на 15358 поне . дано

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              ръъъъъъъъъъъъъст на еврака айде почвам пак с пърцуцата . време е
                              архитекторе, кажи за мошашкия индекс, до кое ниво ще клати проклетника )))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • аааа да не забравям и ръъъъъст на Хима, че яко съм се нагрухал там Надявам се админите да не ме цензурират сега все пак рекламирам основния спонсор
                                Last edited by jorkata_pz; 31.08.2015, 22:59.

                                Коментар

                                Working...
                                X