IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
    Аржитектоникос, скива ли нивата за месеца на Сипот, точно таргета за месеца за надоле пада на миналото дъно от Август оная игла там, бааааси тея с аршин са го мерили да ги ева .......
    да, миналата седмица го гледах че е там . опипват почвата , малките червейчета . мухахааааааа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
      нешо не дава снимка да го ева, но аз като затворим късите, да гледа да завърти малко пейзажа, че ше се омажат дългите тогава ..... или да стои над 1900 поне до другия месец тва ме интересува
      виж го при тебе на 4н , 1803

      Коментар


      • американците си нагласиха за отскок след 16,30

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          сипа майкъле го чакам тука . два неосъществени теста на атомката на 4н . казвах му тогава на хахича че 2015 е моята година , той ми се хилеше . ей сега надоле

          нешо не дава снимка да го ева, но аз като затворим късите, да гледа да завърти малко пейзажа, че ше се омажат дългите тогава ..... или да стои над 1900 поне до другия месец тва ме интересува

          Коментар


          • 1803

            Коментар


            • сипа майкъле го чакам тука . два неосъществени теста на атомката на 4н . казвах му тогава на хахича че 2015 е моята година , той ми се хилеше . ей сега надоле

              Коментар


              • Аржитектоникос, скива ли нивата за месеца на Сипот, точно таргета за месеца за надоле пада на миналото дъно от Август оная игла там, бааааси тея с аршин са го мерили да ги ева .......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                  Кросчо,що лъжеш бре!!!Тва май е само в твойта глава!!!
                  е що да лъже погледни графиката на яната и на борсите на седмична и то се вижда и от самолет, че са в дебела корекция, а колко ше е дебела ненаем .... поне потвърждение на дъното ше има, а дали ше е по-длибоко или ньет ненаем ....
                  Аз съм и от двете страни със желязна гарга "Iron Condor" и квот излезе те тва е

                  Коментар


                  • на който му е натамънено да не чете тука

                    Коментар


                    • а че преди това е отскокнал ОТ МОЙТО КРОСЧЕ НА 4Н РАЗБИРАШ ЛИ и туй ли е натаманяване

                      Коментар


                      • ей го , ей го обем красавец . така ненатакован ли ще го оставим на дъното . няма ненатаковани обеми

                        Коментар


                        • СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЧ

                          Коментар


                          • покрива не покрива . аз съм казал надоле . всички други мълчат кът П.........

                            Коментар


                            • не става кефчо . това лапането десетилетия наред , не може да е безкрайно . СЕЧ съм казал

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                а в мойто глава . ти блумбергчо сисибиси телевизията и яху финанс гледаш ли ги . май не
                                Естествено,че ти си ги гледаш избирателно!!!Само тия,дето покриват твойта теория!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X