IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • да идва на 5 мин даксчето и ще пробвам ребаунда

    Архитекте трябва някой път да се разберем може и с другите етусиясти от темата да пием по бира 2-3-5 да се запознаем.
    Last edited by pepe1234; 04.09.2015, 14:08.

    Коментар


    • отчетливо ми се е отпечатал в душичката пошлият оптимизъм в началото на годината . и бая ги псувах . и ги закарах дето им е мястото само със салфетки и беемвета не става . бичациииииииии

      Коментар


      • дакса го сечах от 11358 до 12358 майкъле
        там търсих кроса който оставиха на 11358 . и бая избичиха тия гадове . но много смърдеше работата и аз тъпо и упорито пусках къси . а тълпата пищеше ръъъъст ръъъъъъъст и късаше сутиени , прашки , кюлоти и всекви тип гащи от еуфория . мухахааааааааааа после дваж триж го пусках пак за крос . ама сега само ребаунди

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          е и аз имам 0,01 евро . кеф ти да пускаш ребаунди
          е ти имаше ли сделка там на големия спад ?? Ако там си бил с 0.10 да DAXa тряя си изгорел ако си бил на дълги

          тука мисля имаше някои дет купуваха там на 11 500 и тва се изсипа, ако са били с 10 ятка или дори с 5 ица то тряя да са им заминали акаунтите от по 2 - 3 бонбона
          Е са ако акаунта е неккав дебелашки със 40-50 големи кила, тогава нема от кво да се плашиш, дори и на 8000 да падне
          Last edited by michaelis12; 04.09.2015, 12:17.

          Коментар


          • е и аз имам 0,01 евро . кеф ти да пускаш ребаунди

            Коментар


            • Сега тествам на MT4 на OANDA има такива квоти от 0.01 ама тва ми прай 1 евро на точка то се види, бре даже отлете на 5 виртуални кинта плюс ......
              не ви знам с кво пукате ама глейте да е с 0.01 щото кат падне ей така кат миналия път и си ебало века само с 1, а ако е *10 или *100 фалит ....
              Last edited by michaelis12; 04.09.2015, 12:10.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                минимума мисля е евро на точка при DAX няма по-малко, ако пусна 10 контракта тва са 10 евра на точка, а фашагата както се юрва с по едни 300-400 пункта си ебало века ако е *10
                ами колко да е минито . на 10 пойнта долареска

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                  да мерси, и малко по-рано даже го затворих, че ме хвана шубето да не изхвърчи ребаунда, нали съм без стопове.
                  нали си на бенч . последвай съвета ми . но дори и на малките контракти сложи дълбоки стопове .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    не съм го засичал майкъле . не е много . по малко по малко и в кошницата . без много риск. но много често се налага да пускаш по няколко малки контракта докато почне ребаунда
                    минимума мисля е евро на точка при DAX няма по-малко, ако пусна 10 контракта тва са 10 евра на точка, а фашагата както се юрва с по едни 300-400 пункта си ебало века ако е *10

                    Коментар


                    • яко

                      Гърция тегли нов заем за заплатата на Бербатов.

                      Коментар


                      • да мерси, и малко по-рано даже го затворих, че ме хвана шубето да не изхвърчи ребаунда, нали съм без стопове.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                          колко евра прай това на точка ?
                          не съм го засичал майкъле . не е много . по малко по малко и в кошницата . без много риск. но много често се налага да пускаш по няколко малки контракта докато почне ребаунда

                          Коментар


                          • ейййй тая бомба на фашагата програмистчето я сложил бинарно на 10101.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              на бенча мога да пускам 0,1 дакс
                              колко евра прай това на точка ?

                              Коментар


                              • пепе тука може да затвориш според мен

                                Коментар

                                Working...
                                X