IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    Мараба на всичкото аркадъшлъ от мен Серсем Кубе . Отиграхте ли днеска на фашагата Бомбата . Чичо кросчо пак спря фашистите . скайпове и фейсове нямам момчета щото еврейте ме следят през тях тука ще ги дразня само . ай наздраве ъъъъъъъъъъ пак екстрасистоли , пак инфаркт
    Аре па ти бе напрай неккав там фашлиф скайп пиши, че си от Араба Конак и готово кой ше се занимава с тебе да те следи
    фейсбоклуци и аз неам

    Коментар


    • Мараба на всичкото аркадъшлъ от мен Серсем Кубе . Отиграхте ли днеска на фашагата Бомбата . Чичо кросчо пак спря фашистите . скайпове и фейсове нямам момчета щото еврейте ме следят през тях тука ще ги дразня само . ай наздраве ъъъъъъъъъъ пак екстрасистоли , пак инфаркт

      Коментар


      • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
        Ами на eur/usd примерно гледам да не минавам 0.4-0.5. А индексите не си изсилвам с повече от 2 броя за повечето. Говоря сумарно с всичките му добавяния, ако съм правил..

        Иначее за скайповете, добра идейка, ама да не убием темата само, че гледам от най-активните сме във форума
        що бе нема да убиваме никва тема, чат в групата за вход изход, а тука постваме графиката в скайпа къде ше постваш но пък в скайпа става комуникацията по-бързо за сделките ......

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
          ти с кво тъгуваш с тва MT4 предполагам и с колко такива "минита" прайш калабалък на фашиста ? Ако са 0.01 са *1 кинта на точка, и не знам за колко пункта става въпрос, ако са 20/30 раотата е бая трудна ...
          Ами на eur/usd примерно гледам да не минавам 0.4-0.5. А индексите не си изсилвам с повече от 2 броя за повечето. Говоря сумарно с всичките му добавяния, ако съм правил..

          Иначее за скайповете, добра идейка, ама да не убием темата само, че гледам от най-активните сме във форума

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            ще пробвам да кача скайпа и аз ...
            аре качвай и пускайте на лична скайповете да ви добавям и да чатим там у група ..... само Архитекта някъде се е смотал у некоя кръчма и троши печалбите сега ........

            Коментар


            • ще пробвам да кача скайпа и аз ...

              Коментар


              • освен да си го реабилитирам скайпа ама ще стане другата седмица като се върна от гърция, че утре заминавам отново да се разтоваря от стреса на финансовите пазари

                Коментар


                • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                  аз нямам скайп, че повече от 5г не съм го ползвал и май са ми изтрили акаунта ама имам фейсбук може там ако нещо
                  е аз па неам електронно досие ... нема само скайп или виберот, а тея акаунти не трият иначе ше им паднат акциите .... другите обешняци треа ги видим дали имат скайпове и да пускат на личните там

                  Коментар


                  • аз нямам скайп, че повече от 5г не съм го ползвал и май са ми изтрили акаунта ама имам фейсбук може там ако нещо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      да идва на 5 мин даксчето и ще пробвам ребаунда

                      Архитекте трябва някой път да се разберем може и с другите етусиясти от темата да пием по бира 2-3-5 да се запознаем.
                      дайте некви скайпове ве да чатим там у група ....

                      Коментар


                      • тая йена дали ще падне понеделник да ударя пак една къса на усд/йена че днес хванах само едни 50 пипса при нея и си затворих позицията с надеждата, че китайците след толкова празници ще са въодушевени и надъхани от победата си през Втората световна и ще пазаруват яко в пондрелника

                        Коментар


                        • ко стаа пичове, тва евро днес не е могло да падне до 1,1075 да си купя още пък сега много е отскочило, дали вече ще тръгва да покорява нови върхове

                          Коментар


                          • е жалко на йената ми изби стопа и не хванах ребаунда , но на еврото го целнах

                            Пуснах и дълга на дакса 10035 да го видим.
                            Last edited by pepe1234; 04.09.2015, 16:20.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от exxs Разгледай мнение
                              Ее точно ребаундите ли
                              Това не са ли 1000 евро? С толкова от един нормален ребаунд го виждам 5-6лв. Аз точно при тях наливам обемите.
                              ти с кво тъгуваш с тва MT4 предполагам и с колко такива "минита" прайш калабалък на фашиста ? Ако са 0.01 са *1 кинта на точка, и не знам за колко пункта става въпрос, ако са 20/30 раотата е бая трудна ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                е и аз имам 0,01 евро . кеф ти да пускаш ребаунди
                                Ее точно ребаундите ли
                                Това не са ли 1000 евро? С толкова от един нормален ребаунд го виждам 5-6лв. Аз точно при тях наливам обемите.

                                Коментар

                                Working...
                                X