IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Защо мислиш 16789, архи? Не виждам крос там

    Иначе аз еврото съм къс - чакам го на 1.119 на минутка.

    Златото мисля занагоре може би ще привлече кроса на 4Н.

    Петролът на 5 минутка не ми харесва връщанката достатъчно, нищо че е за втори тест. Мисля, че трябва да направи поне едно $0.5 спадче
    Иначе той още ми е фаворит за нещо по-дългосрочно, ако върне на поне нива от $38.

    Мисля си и за среброто, че няма много хляб в него занадолу още.


    П.С.

    И да, днеска е 09/11: туко-виж станало мазалото ама много ше бие на очи
    Last edited by exxs; 11.09.2015, 08:50.

    Коментар


    • добрютро аз за надолу няма да го играя еврака ама съм пуснал една дълга малко преди 5 минутната бомба

      Коментар


      • добрютро. аз съм сложил стопя на 1,13333 и чакам и добавям за едно надолу . дано стане
        а тия мошаци нещо ми намирисва че искат до ФЕДЯ да закарат наско на 4444 а дау жо на 16789. после надолу
        Last edited by the architect; 11.09.2015, 07:58.

        Коментар


        • ебаси и мъката, зтворих на малко напред и еврака също, много са ми на кантар нещо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            ми около 121.200 мисля да се опитам да затворя. Надявам се да не ме изненада, ще повися да я почакам. Пуснах го и еврака за бомбата
            гледам че има бомба на 121.02 така че внимавай да не те излъже нещо, но нищо не се знае де има една нетествана бомба на 123,90 на Н4

            Коментар


            • чакам го на 1,1210 ама дали ще го дочакам ще разбера утре

              Коментар


              • ми около 121.200 мисля да се опитам да затворя,но ако ме хване шубето и по рано. Надявам се да не ме изненада, ще повися да я почакам. Пуснах го и еврака за бомбата
                Last edited by pepe1234; 10.09.2015, 23:38.

                Коментар


                • да еврака е за падане

                  Коментар


                  • аз си затворих дългия еврак и ще го почакам да падне за да си купя да видим дали ще стане работата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      от мен дълга йена за момента отварям
                      до къде мислиш да я затваряш да не те изненада нещо тая йена

                      Коментар


                      • от мен дълга йена за момента отварям

                        Коментар


                        • E пак удари 16 358 и върна, за трети път днес, обаче тия връщанки изглеждат слаби
                          Може би тука около тия нива ще се чака решението на FED за лихвите.
                          Last edited by ПИЧ; 10.09.2015, 19:52.

                          Коментар


                          • да трябва малко да се побичи че няколко дена само дремахме на едно място

                            Коментар


                            • Според мен ще побичат малко и после пак надолу

                              Коментар


                              • или може би първо да тестваме 1,13

                                Коментар

                                Working...
                                X