IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • амииииииии наско още нищо не е паднал .

    дори не е паднал под нивата от коледата на 2018. а трябва доста под тях да падне . така ми говори апокалиптичния обем от 06,02,2018

    дори ме притеснява че ако падне наско може да спрат и интернета и тогава ще настане голяма скука.

    обаче виж ПЕТРОЛАААААААААААА МЕ КЕФИИИИИИИИИИИ

    ВЕЧЕ НИВА ПОД 25 ДОЛАРЯ ЗА ПЕТРОЛА . ПЪЛНЯ КОЛАТА И ПОЧВАМ ОБИКОЛКА ИЗ ЕВРОПАТА



    Коментар


    • С колко ще резнем до края на месеца главата на Наско. АПОКАЛИПСИССССССССССС Наско Дах или Дау ще ги изтърбушим най-много. Май всичките.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение

        най накрая дълго злато

        красота

        Коментар


        • пак се вре във вироса даксът

          Коментар


          • петролчето много добре вече 25$

            Коментар


            • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
              Дълго злато от 1491
              най накрая дълго злато

              Коментар


              • Няма да се притеснявате винаги има повод за радост. Ето сега нови дъна на петрола от 2015 насам. На печелившите честито

                Коментар


                • Дълго злато от 1491

                  Коментар


                  • сега чух по телевизията че светът вече нямало да бъде същият

                    чакай чакай малко. същите тези хора и много други ми казваха последната година, че не само щели да бъдат по добри нещата ами и всички щели да станат милионери и президенти на америка, хихихихихихих. щяло да има работа до небето и те дори нямало да работят ами само ще им тикали пари в джеба.

                    толкова твърд беше техният оптимизъм.




                    Коментар


                    • дълго еврооооооооооооо

                      Коментар


                      • дълго злато

                        Коментар


                        • ДАЙТЕ ДА БУТНЕМ МАЛКО БЕНЗИНА БАРЕМ НОВИ ДЪНА ДА ВИДИМ ОТ 2015 НАСАМ . ОБИЧАМ ВИ !



                          Коментар


                          • ДОБРО УТРО СЛАДУРИ!

                            ЕВРАКА ОЩЕ МАЛКО Е ПОКАТЕРИЛ ДА ВИДИМ ДО КЪДЕ

                            Коментар


                            • ЕВРАКА ДИГНА СОСНО. ДА ЗАТВОРИМ ТУКА А


                              Коментар


                              • ОП ОП ОП НАЗДРАВЕЕЕЕЕЕЕЕ
                                НОВИ ДЪНА НА ПЕТРОЛА. МАЧКАЙ НАДОЛУ ЗА 20 ДОЛАРЯ

                                Коментар

                                Working...
                                X