IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • о да . август ще бъде мнооооооооооого много горешшшшшшш хххххх

    Коментар


    • майкууууууууу тоя дакс как хубаво пропадааааа

      кофти само че ще върне скоро до 12650

      инак добре върви надоле

      Коментар


      • мноу приятна главичка си направи наско а

        хххххххххххххххххххххххххххх

        Коментар


        • насдакът да обръща с нещо друго от обърната кратунка пак късо

          Коментар


          • ЕДНО ЗЛО НИКОГА НЕ ИДВА САМО . КЪСО !!!!!!!!!!

            Коментар


            • приятни нови дъна за дакса . явно апокалипсисът вече набира сила но никой не знае а само си пече дупиту на морето . хххххххххххххххххххххх

              Коментар


              • на еврака му изпуснах отскака

                Коментар


                • къде сте виждали насдака да обръща с нещо друго освен обърната кратунка . аз не съм виждал . затворих дългите сега затварям късите . толкова е лесно толкова е просото

                  а вие само ПЛЯМПАТЕ ЛИ ПЛЯМПАТЕ . НО И ТОВА СКОРО ЩЕ ПРИВЪРШИ

                  ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

                  Коментар


                  • къде сте виждали дакса да обръща с нещо друго освен обърната кратунка . аз не съм виждал


                    Коментар


                    • ето я и абещаната обърната кратунка на насдакът . че как по друг начин да обърне . то програмистчето има само две три мозйчни клетки . ххаххяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
                      но скоро скоро никой няма и да си спомня за обърнатите кратунки на Давид Соломон от Голдман Саш

                      Коментар


                      • еврейчето Сорос проби бомбата на дакса солидно , въпреки че пак ще се върне до нея , но Насдака не го пуска под бомбата .Веднага върна . Нали си е еврейски Насдака , как така ще го пускаме да пада ххххххххх

                        Коментар


                        • пук пук стопчета на наперени даун жонсовци . нови дъна . страхотно

                          Коментар


                          • майкууууууу дакса как пропада . изби ми стоповете дори ххххххххххххххх

                            Коментар


                            • да сте виждали наско да прави дъно без обърната кратунка . аз не . сега тест на бобмата , затварям насковци и чакам обърнатата кратунка

                              Коментар


                              • нали ви казах . капанът който беше заложил еврейчето беше тази изцакана бомба на 4н на 13293

                                само я пипна и пропадна . това беше . приготвяйте се за апокалиписсссс . сссссссссссссссссссссссссссссс


                                Коментар

                                Working...
                                X