IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

USD мнения...

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
    Ще станем ли свидетели на края на долара?
    http://www.investor.bg/analizi/9/a/s...184985/?page=1

    Не залитайте толкова по долара.
    Ще или не ще са две различни работи и въпросът в момента не е актуален.Въпросът е
    защо падат златото,петролът,йената и еврото?Иначе и аз чета прогнозите на г-н
    Иванджийски в "Строго секретно"и от 15г пише едни и същи неща.

    Коментар


    • Ще станем ли свидетели на края на долара?
      http://www.investor.bg/analizi/9/a/s...184985/?page=1

      Не залитайте толкова по долара.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Доста под един долар ще слезе еврото и ще си пробие бившето дъно 0.76 ли беше.
        Явно е време да започваме да купуваме евраци.Благодаря ти
        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

        Коментар


        • Доста под един долар ще слезе еврото и ще си пробие бившето дъно 0.76 ли беше.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Snipe Разгледай мнение
            При наличие на Тавекс в мола защо държиш да купуваш доларите точно от Алфа Банк?
            Не държах, просто проверявах. Но после си купих от Тавекс разбира се. Те самие алфаджии ме насочиха към Тавекса, щото не го знаех къде е. В този в Сердика център съм търгувал, но дъ Мол не го знаех...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Snipe Разгледай мнение
              При наличие на Тавекс в мола защо държиш да купуваш доларите точно от Алфа Банк?
              щото толкоз му е хабера.нема акъл да си купи 1000 долара ама иначе голем финансист

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                Ловиш ли бас на 5000 долара за това твое твърдение, щото аз ловя! Утре заедно може да отидем в МОЛ-а и да ги попитаме дали е така.
                При наличие на Тавекс в мола защо държиш да купуваш доларите точно от Алфа Банк?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15%
                  Опааа, "големите" нещо започнаха да се притесняват, правят нова тема
                  Пазарната икономика не е като да крадеш от БКП!!!
                  Дано всички готованци фалирате, залагайте още на рублата
                  П.П. Нещо снимка няма ли да дадеш, Гаки?
                  Най-нормалното нещо е да фалирате и да изгубите всичките си незаслужени пари.
                  Въпросът е не дали, а кога!!!

                  Шапкарите сте ужасссс - тъпи и мързеливи хрантутляци, които смучете от реалната икономика!!
                  той вече е фалирал ама не си признава директно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Jivkov Разгледай мнение
                    До какви нива ще се покачва USD.....

                    На 08.05.2014г. курсът беше 1.4017
                    сега 05.12.2014г. курса е 1.58213...

                    По главният въпрос е... долара ли се покачва или Еврото пада...

                    Примерно виж сравнение на долара с Китайския Юан, там нещата са различни...

                    На мен ми излгежда, че Еврото върви надолу... защото икономиката на Европа върви надолу, а същевремено се печатат пари, което още повече натиска Еврото.

                    Предполагам е логично покачването на долара спрямо Еврото да продължи. Има прогнози за 2015-а, че Еврото и долара ще се изравнят.
                    Last edited by Xman1; 06.12.2014, 05:07.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ivancholak
                      и аз имам 2 актива: труд и ум. Никога не съм се опарвал от тях.
                      Е, сега аз мога да кажа за теб, че си ГОЛЯМАТА РАБОТА! Ти никога не грешиш нали

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivancholak
                        Предавам се. Голяма работа си. Най-голямата.
                        Далеч не съм, но се опарвам от време на време и затова така процедирам. Не съм талибан за да вярвам само в един вид актив.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivancholak
                          я ме светни за 10 бона може ли се купи кочина, гараж, кенеф? Нали си по имотите...
                          Може ако е в долари, но моите бързоликвидни активи нали се сещаш, че далеч не са само в долари. Имам процент в Париба в лева, в акции, в злато , в паладий, във фондове, в застраховки.......със сигурност те надхвърлят всеки един от посочените от теб имоти в пъти хейтърче... Ти като си само златен, на какво разчиташ утре???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivancholak Разгледай мнение
                            ми под 10 бона не се хабя. Ако ти снимаш квитанция до 2 минути на фона на екрана за сума над 10 хилки, аз до една минута ще ти снимам 200 монети. Стиска ли?

                            Не, под 10 са, но теб не съм те питал нищо за да ми даваш залог. Явно се усети, че няколко може да бъдат и под 10К

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                              ОК и за това ловя бас. Какво разбираш под няколко хиляди? Имам си документ /касов бон/.
                              ми под 10 бона не се хабя. Ако ти снимаш квитанция до 2 минути на фона на екрана за сума над 10 хилки, аз до една минута ще ти снимам 200 монети. Стиска ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivancholak Разгледай мнение
                                За банката съм сигурен че няма.....
                                Ама съм сигурен че и ти не си пазарувал "няколко хиляди....."
                                ОК и за това ловя бас. Какво разбираш под няколко хиляди? Имам си документ /касов бон/.

                                Коментар

                                Working...
                                X