IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

USD мнения...

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз го гледам 1,755.

    Коментар


    • 29.04.2015г.
      USD 1.77770
      Смачкай боклука!

      Коментар


      • Днес ни мъ, ни дъ всички мълчат и гледат с ужас падението на една чиста артия.

        Коментар


        • 29.04.2015г.
          1.78991
          Смачкай боклука!

          Коментар


          • Ей тоя доллар.

            Ми те хората го свалиха - купиха си.
            Сега го вдигнаха - продадоха и си купиха активи в Европско и оттам голямата локва.
            Сега ,има вариянт да маа нагоре покрай Греция.
            Има вариянт и да маа надоле.

            К'вото и да стане - на "хората'' им е през фара.
            А и производство на стока са приготвили да има за продажба при свободната търговия през окЯна.

            Едните ша печелВат от висок доларес - па другите от нисък евракис /и обратното де/

            /Мои си размисли - без препоръки за нищо/.

            Коментар


            • как е другари, парапет има ли ...... ше има ама по-късно .....

              Коментар


              • Англия и Щатите много добре си "кътат'' верния съюзник Грийс.
                И така трябва.
                Като имаш такъв верен и точен съюзник - можеш да си правиш каквото искаш в Еуропа и с Долара и с Еурото и с Динара и с Тюрк лирес и т.н.
                Така ще стане и с Украине и точно така трябва.
                Ще връткаш с лекота и Руска и Полско и Белоруско и всички там близки.
                Сега - някой се възхищават на Греците ,няма защо ,възхищавайте се на великите.
                Те Греците че са помияри са помияри - но от висок клас,най-висок.
                /без препоръки за нищо/.
                Last edited by The Big One; 24.04.2015, 09:06.

                Коментар


                • Сценарият, който ми се върти при Гърция вън :

                  1.Гърция излиза, малка паника, еврото надолу

                  2.Минават няколко месеца и другите кандидати за изпадане от групата на Еврозоната нямат проблеми.Еврото поема курс на север и връща доволно.

                  Към 2 има и една условност - Гърция не трябва да повлича Испания, Италия и др.

                  Все още ми е трудно да повярвам, че Гърция ще бъде оставена да излезе по трудния начин. То лесен няма де ...

                  Коментар


                  • Споко, УСД-то пак ке падне.

                    Коментар


                    • Бате Пешо влиза в дискусията с категоричното мнение " не ме интересува"
                      Виждал съм достатъчно често, че може да го отстоява докрай

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                        И изобщо всичко "Made in China" е реално в долари.
                        Йес, индийд ...

                        Коментар


                        • И изобщо всичко "Made in China" е реално в долари.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            И като поевтинее еврото какво от това?Не мисля да си купувам долари не ми трябват така че курса не ме интересува.Комар не играя
                            А техниката в каква валута влазя в Европата?
                            А петрола?Ай фоня и Сони-то как ще ги купуваме?

                            Коментар


                            • И като поевтинее еврото какво от това?Не мисля да си купувам долари не ми трябват така че курса не ме интересува.Комар не играя

                              Коментар


                              • Чисто математичестки...
                                Ако Гърция фалира и напусне еврозоната, няма как да "изпарят" еврото, което се е падало на Гърция. Т.е. Еврото ще остане същото като количество, но трябва да го разпределим на с една по-малко страни от еврозоната. Т.е. еврото би трябвало да поевтинее със:

                                БВП_еврозона / (БВП_еврозона - БВП_Гърция)

                                Не е ли така?...

                                А в действителност, ако наистина Гърция фалира, няма да се учудя и на двата варианта - Еврото да падне с 10 фигури, или да се качи с 10 фигури.
                                Разбира се, "анализаторите" ще обясняват в двата различни случая следните "мантри":
                                1. случай. "ала бала... Гърция фалира, еврозоната в криза.... дрън-дрън. Еврозоната е може би пред разпад.... Ще има ли и други" и т.н.

                                2. случай. "Европа се отърва от мързеливите гърци... дрън-дрън. Европа се отърсва от кърлежите.... В еврозоната остават само стабилните икономики....." и т.н.

                                А между другото отзад за бекграунд бат Марио върти един трилион евракита на печатарката, ей така за разкош....

                                Ето това е истинския форекс, каквото и да стане, обяснение винаги има и то е логично.
                                Last edited by d333; 20.04.2015, 17:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X