IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

USD мнения...

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес голямо падане на USD спрямо еврото.. интересно до кога и какви нива ще е ...
    Какво ще стане, ако в България останат само цигани и държавни служители?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gtomm Разгледай мнение
      към днешна дата 05.05.
      Купува Продава
      EUR - USD 1.1141 1.1143
      мии отива към паритет ...... само, че за по пряко през 1.20 ...

      Коментар


      • към днешна дата 05.05.
        Купува Продава
        EUR - USD 1.1141 1.1143
        Какво ще стане, ако в България останат само цигани и държавни служители?!

        Коментар


        • Интересно до кога ще е това свободно падане...
          Какво ще стане, ако в България останат само цигани и държавни служители?!

          Коментар


          • Моля, не политизирайте темата.
            रादोस्त

            Коментар


            • Я, бат Пешо се прекръстил на Power grid

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gtomm Разгледай мнение
                Тяхната ако я категоризираш като "скапана държава" , Нашата не знам дали е в класацията?!
                А колко им е зле в тяхната "скапана държава"....... Но Аз съм мазохист и искам там! А не тук в нашета където само честни и почтени люде... и от време на време някой се запалва от хубав живот тук
                Ми като искаш там стягай куфарите и заминавай.Не виждам някой да ти пречи.Там те очаква прекрасна действителност.Ще работиш на три работи за 1200 долара без осигуровки за да има какво да ядеш и къде да спиш.Жена ще видиш ако си заведеш иначе двете ръчички ще са ти най добрите мацки.Твоя воля щом ти харесва такъв живот кой съм аз да ти преча

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gtomm Разгледай мнение
                  Тяхната ако я категоризираш като "скапана държава" , Нашата не знам дали е в класацията?!
                  А колко им е зле в тяхната "скапана държава"....... Но Аз съм мазохист и искам там! А не тук в нашета където само честни и почтени люде... и от време на време някой се запалва от хубав живот тук
                  У Балтимор е много оферта в момента.

                  Относно зелените гущери / еврото - "нещата" леко отиват на север и после ще има пляс на юг.
                  Last edited by andy2000; 30.04.2015, 10:36.

                  Коментар


                  • "И я го гледам и тате го гледа, но козата си сака пръч...."

                    Аз щото не виждам , чета ......

                    http://www.standartnews.com/biznes-f...ar-282294.html

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Mи честно да ти кажа зелената тоалетна артия изобщо не ме интересува.Ама изобщо.Както и скапаната им държава населена от убийци и крадци
                      Тяхната ако я категоризираш като "скапана държава" , Нашата не знам дали е в класацията?!
                      А колко им е зле в тяхната "скапана държава"....... Но Аз съм мазохист и искам там! А не тук в нашета където само честни и почтени люде... и от време на време някой се запалва от хубав живот тук
                      Какво ще стане, ако в България останат само цигани и държавни служители?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Ако не спре до 1,25 отива по дяволите.
                        Не се ли поизсилвате малко?
                        Фибо-мибо-грънци....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Днес ни мъ, ни дъ всички мълчат и гледат с ужас падението на една чиста артия.
                          Mи честно да ти кажа зелената тоалетна артия изобщо не ме интересува.Ама изобщо.Както и скапаната им държава населена от убийци и крадци

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            Ако не спре до 1,25 отива по дяволите.
                            ми майната му ние сме с еврото кой е с долари да се опраа ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis10 Разгледай мнение
                              мне просто всичко си отива на мястото ..... щеше да има парапет, ама щеше ..... та чак на 70 стинки щеше да слезне европееца, еми да ама ньет .....
                              Ако не спре до 1,25 отива по дяволите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Днес ни мъ, ни дъ всички мълчат и гледат с ужас падението на една чиста артия.
                                мне просто всичко си отива на мястото ..... щеше да има парапет, ама щеше ..... та чак на 70 стинки щеше да слезне европееца, еми да ама ньет .....

                                Коментар

                                Working...
                                X