IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой от съфорумците с перфектен руски?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
    Намерих и бояджия с форекседжййски познания.... Отсича линии ромбове диамантени триъгълници и пр.
    Добре, разбрах те, колега! Коригирам веднага от "форексаджия" на човек с познания по форекс
    http://jennykaravacheva.blogspot.com/

    Коментар


    • Намерих и бояджия с форекседжййски познания.... Отсича линии ромбове диамантени триъгълници и пр.
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
        Пуснала си тема и смятам,че ще е по-лесно ако си маркираш грубо идеята да я дискутираме.Може да се окаже,че не ти е необходим перфектен руски и да се справиш и сама.....

        Единствено ти трябва перфектен програмист ако си решила да се занимаваш с писане на индюци,експертчета и пр. залъгалки.
        Привет! Не, необходим ми е ПЕРФЕКТЕН руски, и са ми необходими хора, разбиращи поне малко от форекс. Иначе аз съм в IT сферата и познавам десетки програмисти, а аз самата съм с перфектен руски, но не писане на приложения е целта на проекта
        http://jennykaravacheva.blogspot.com/

        Коментар


        • Незнам за форексиджия...... Ако търсиш купонджия или моторджия ... Пиши... Ще умра за вода.... Познавам и един ракиДЖИЯ.
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • Първоначално изпратено от deresel Разгледай мнение
            Моля, пишете ми на лично!
            Пуснала си тема и смятам,че ще е по-лесно ако си маркираш грубо идеята да я дискутираме.Може да се окаже,че не ти е необходим перфектен руски и да се справиш и сама.....

            Единствено ти трябва перфектен програмист ако си решила да се занимаваш с писане на индюци,експертчета и пр. залъгалки.
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от deresel Разгледай мнение
              Скъпи съфорумци! Търся форексаджия с перфектен руски за дългосрочен проект. Моля, пишете ми на лично!

              Колежке,надявам се да намериш.....,просто трябва да мине малко време.....аз ако знаех руския перфектно на драго сърце щях да кандидатствам.....

              Успех в начинанието.....
              „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
              Джеси Ливърмор

              Коментар


              • Някой от съфорумците с перфектен руски?

                Скъпи съфорумци! Търся форексаджия с перфектен руски за дългосрочен проект. Моля, пишете ми на лично!
                http://jennykaravacheva.blogspot.com/
              Working...
              X