IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От FOREX някои печелят доста:

    http://fx-trend.com/pamm/rating/

    http://www.alpari.ru/ru/investor/pamm/

    Коментар


    • [QUO059658896]

      Анонса ми е - ако на някой му е интересно, да ги прочете последователно. За мен лично си бяха освен полезни и повече от успешни. И двете. [/QUOTE]

      Благодаря за инфото. Т.к не намерих книгата в амазон, а само в някакъв сайт въпроса ми е откъде си я купил? На морето съм и не ми се рови по сайтове та затова препоръчай за надежден източник (не ми се пазарува в пиратски сайтове).

      Моя фейвърит списък е малко по-дълъг и изградения стил е определено в посока на дългосрочната търговия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
        Въпрос на вкус и предпочитания, но интрадей хич не ми е по сърце. пара се прави от големи движения, а те продължават седмици/месеци.

        Практиката и това, което знам за големите играчи е че влизат в позиция (не конкретно FX) на седмични, та дори и на месечни графики със сравнително дълъг хоризонт.

        Като се замисля интрадей трейдинга има предимно негативи - емоционално изхабяване (демек over-trading) и високи транзакционни разходи. Единствения позитив е липсата на рол-овър разходи, но те могат лесно да се избегнат или намалят с подходящи ETF-и и подходящ брокер.

        Казват, че всеки има индивидуален подход и темперамент. Ако носи удовлетворение и профит се придържай към него

        Успех
        Принципите са еднакви. Авторът обича да търгува интрадей, примерите са му с ниски таймфреймове. В отделна глава е разсянено и за високите таймфреймове - така, че е въпрос на вкус (както казваш) на какво ще го приложиш. Също както е въпрос на вкус дали ще прочетеш нещо полезно или няма да го направиш

        Не налагам на никого да чете книгата, просто коментирах, че след първата за Зоната, която препоръча, тази на Бегс е необходимото и достатъчно допълнение за успешна търговия. Последователността им на чете е достатъчно да се разберат основните механизми от психологическо и техническо естество на пазара - защо едни губят, а други печелят, кога да се купува или продава, но най-вече - как това да става успешно. Прекалено са много нюансите за да ги засегна в един коментар.

        Анонса ми е - ако на някой му е интересно, да ги прочете последователно. За мен лично си бяха освен полезни и повече от успешни. И двете.
        Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
          Да.

          Има и отделен том за скалпиране, базирайки се на нея
          Въпрос на вкус и предпочитания, но интрадей хич не ми е по сърце. пара се прави от големи движения, а те продължават седмици/месеци.

          Практиката и това, което знам за големите играчи е че влизат в позиция (не конкретно FX) на седмични, та дори и на месечни графики със сравнително дълъг хоризонт.

          Като се замисля интрадей трейдинга има предимно негативи - емоционално изхабяване (демек over-trading) и високи транзакционни разходи. Единствения позитив е липсата на рол-овър разходи, но те могат лесно да се избегнат или намалят с подходящи ETF-и и подходящ брокер.

          Казват, че всеки има индивидуален подход и темперамент. Ако носи удовлетворение и профит се придържай към него

          Успех

          Коментар


          • Един приятел ми каза, че комшия на негов втори братовчед май познавал един 'дето бил спечелил на форекс...
            Или пък загубил - не бил сигурен.
            "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Aris Разгледай мнение
              Първият път вкарах едва 50 евро. Стигнах до 200 и ги занулих до като бях на море- историческо дъно НЗД.
              Втори- платформата раздаваше новогодишни подаръци, отново 50 евро- не помня до къде го докарах, но занулих на исторически връх НЗД.


              Трети- 100 евро, направих печалба 864 долара от ДАКС, дръпнах ги. От 2 седмици съм в застой, но както и да го гледам- на печалба съм във Форекс кариерата
              Не знам нататък, ще видя.
              дай си сметка за нещата.. и не се занимавай това е най - трудния бизнес в целия свят.
              Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
                Стратегия за интрадей трейдинг ли е?
                Да.

                Има и отделен том за скалпиране, базирайки се на нея
                Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                  Аз ще ви дам пример за много бързо загубили парите си хора от преди няколко седмици.

                  Навили една позната да играе на Евро-долар. че и на маржин 1:1000 вкарва 5000.
                  След 2 часа занулява сметката. Вкарва още 10 000. След 2 дена (неделя) вече има 2000лв с реална опасност да занули и звъни на пожар какво да прави.

                  Еми нищо, чакаш да ти се занули и пиеш една студена вода.
                  Ако случайно изплуваш - вземаш си кинтите и бягаш надалеч.
                  За да печелиш трябва да си 24х7. да не говорим че и до малка нужда задължително с телефона. Ако мислиш че можеш толкова да се отдадеш на форекс - може и да станеш милионер - при това дали е и 10% вероятността.

                  Не се занимавам от 2005г,(поради една отказана/неизпълнена заявка, и добре че имах стоп да не се зануля за пореден път), Не че не се набутах и с акции яко - 2009-та. Оттогава съм далеч от борсата - стар съм вече за фалити, нерви и безсънни нощи
                  Добре си ти беше в НИ, там поне контролираше нещата , а сега

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tsvetkov Разгледай мнение
                    Абсолютно съм съгласен! Тези, които си мислят, че ще забогатеят без достатъчен начален капитал, като вземат решения с висока степен на неопределеност просто няма да сполучат.
                    Това е тотална глупост! Ако губиш с малко пари ще губиш и с много пари!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                      Lance Beggs - "YTC Price Action Trader". Не прави грешка да я четеш диагонално или да прескачаш глави - чете се от-до.

                      Тези двете са ти достатъчни Ще забравиш за индикатори, осцилатори, фибо-мибо и всякакви щуротии

                      Ако наистина попиеш написаното, те уверявам, че търговията ще ти стане приятно занимание, гарнирано с хубава печалба!
                      Стратегия за интрадей трейдинг ли е?

                      Коментар


                      • Първият път вкарах едва 50 евро. Стигнах до 200 и ги занулих до като бях на море- историческо дъно НЗД.
                        Втори- платформата раздаваше новогодишни подаръци, отново 50 евро- не помня до къде го докарах, но занулих на исторически връх НЗД.


                        Трети- 100 евро, направих печалба 864 долара от ДАКС, дръпнах ги. От 2 седмици съм в застой, но както и да го гледам- на печалба съм във Форекс кариерата
                        Не знам нататък, ще видя.

                        Коментар


                        • Аз ще ви дам пример за много бързо загубили парите си хора от преди няколко седмици.

                          Навили една позната да играе на Евро-долар. че и на маржин 1:1000 вкарва 5000.
                          След 2 часа занулява сметката. Вкарва още 10 000. След 2 дена (неделя) вече има 2000лв с реална опасност да занули и звъни на пожар какво да прави.

                          Еми нищо, чакаш да ти се занули и пиеш една студена вода.
                          Ако случайно изплуваш - вземаш си кинтите и бягаш надалеч.
                          За да печелиш трябва да си 24х7. да не говорим че и до малка нужда задължително с телефона. Ако мислиш че можеш толкова да се отдадеш на форекс - може и да станеш милионер - при това дали е и 10% вероятността.

                          Не се занимавам от 2005г,(поради една отказана/неизпълнена заявка, и добре че имах стоп да не се зануля за пореден път), Не че не се набутах и с акции яко - 2009-та. Оттогава съм далеч от борсата - стар съм вече за фалити, нерви и безсънни нощи
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                            Защо някои постоянно изтрива някои от постовете?
                            В едно мнение препоръчаха някаква книга на английски не записах заглавието и съм го забравил може ли пак да напишете тази книга!
                            Има си го мнението, на предната страница е:

                            Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
                            „Mark Douglas – Trading in the Zone“ е добра основа за формиране на правилна нагласа към търговията.

                            П.с. от книгата няма да получите готови системи за търговия, с които да правите милиони!

                            “The market is never obvious. It is designed to fool most of the people, most of the time.”
                            Jesse Livermore
                            Силно препоръчвам тази книга! А още по-силно - да се запомни написаното

                            След нея прочети внимателно на Lance Beggs - "YTC Price Action Trader". Не прави грешка да я четеш диагонално или да прескачаш глави - чете се от-до.

                            Тези двете са ти достатъчни Ще забравиш за индикатори, осцилатори, фибо-мибо и всякакви щуротии

                            Ако наистина попиеш написаното, те уверявам, че търговията ще ти стане приятно занимание, гарнирано с хубава печалба!
                            Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Да не забравяме тотото все пак.А също така и възрастните роднини в Америка без деца....
                              Е , нека да се придържаме към контекста на темата.
                              http://trader-idimitrov.blogspot.com

                              Коментар


                              • добре аз съм съгласен да кажа колко ми е печалбата в проценти само от форекс от началото на годината. нека всеки да каже и ще разберем , че по форумите печелившите са малко.. тези които печелят нямат нужда от форум-и
                                Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                                Коментар

                                Working...
                                X