IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Великов Разгледай мнение

    Моля пиши ми на мейл pr_velikov@abv.bg да споделиш опит.
    Аз съм споделил страшно много неща във моя блог просто хората не им се чете.
    В тази статия Как да опазим околната среда и да спрем климатичните промени?

    съм предсказал по своеобразен начин, че природата ще се опита да се изчисти от хора които вървят срещу нея.
    През последните 20 години хората правят толкова безсмислени пътувания и така замърсяват околната среда и изразходват ненужно природните ресурси.
    Това трябваше да спре.
    И спря.
    Форекс блог

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Великов Разгледай мнение

      Моля пиши ми на мейл pr_velikov@abv.bg да споделиш опит.
      Брокерът на който отварям позиции в събота намали марджина за професионален статут от 1:500 на 1:50 заради срещата Русия - ОАЕ в рамките ОПЕК на 6 април, и ни предупреди да внимаваме, защото парарът ще стане много волативен, агресивен и може да загубим парите си. Не казвам името на брокера, защото админ ще изтрие коментара ми.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Великов Разгледай мнение

        Моля пиши ми на мейл pr_velikov@abv.bg да споделиш опит.
        Защо е тази тайнственост,хубаво е да го сподели и тук,така повече хора могат да се поучат от опита.То за това е форума,за да може повече хора да прочетат и да си направят изводите.
        "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
          Няма такива брокери дето не ти обират парите.
          Всички от обират парите и нито един брокер не изнася позиции.

          Всики пари които ти си изгубил на форекс са отишли в джоба на форекс брокера.

          http://forextraderbg.blogspot.com/p/...ge_39.html?m=1
          Моля пиши ми на мейл pr_velikov@abv.bg да споделиш опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

            Великов, всички форекс-брокери са шарлатани, които рано или късно обират парите на наивниците, направили грешката да им ги дадат. В кварталните бъкетарници не участвате на никакъв пазар, а чисто и просто участвате в лотария, и правите залагания срещу движението на даден актив, като в над 95,99% от случаите форекс-брокерът е печелившия и обира парите на наивниците. Това е положението.

            Според мен, ако имаш намерение да печелиш, а не цял живот да си в отбора на губещите, вариантите ти са два:
            - ако разполагаш с по-голяма сума(над 50 000 стартов минимум) може да се пуснеш на реален валутен пазар
            - ако не разполагаш с големи суми се насочваш към пазара на акции(пак реален)

            А форекс-шарлатаните, Договорите За Разлика и всевъзможните деривати ги остави на "спецовете" да си трошат главите с тях и да си губят парите.
            За кой реален пазар на акции говорим?Може би имаш предвид на БФБ
            Да не би като купува акции през брокер,да му ги продадат поименно
            Цялата финансова индустрия е деривати,купуваш продаваш и получаваш разликата в цената.
            "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

              Точно така е. Аз десетки пъти съм обяснявал на колеги по форумите че ритейл трейдърите които търгуваме през МТ4 сме във възможно най добрата позиция на пазара и имаме най малко ограничения и най много възможности, на практика нямаме почти никакви лимити докато не преминем няколко милиона капитал. Но за съжаление повечето хора и до сега не го разбират това нещо и продължават да си мислят че колкото по голям ти е капиталът толкова по добре и някак завиждат на големите фондове и на институционалните трейдъри. Не схващат че капиталът сам по себе си налага ораничения. Още повече пък ако капиталът не е личен а е на други хора. Стратегиите които може да си позволи да прилага един индивидуален трейдър със 100К личен капитал са абсолютно неприложими за един фонд със 100 мил.
              Мен ми ясно защо ги пишат тези нелепици, пробвали са се с по 200$ изгубили са ги, не осъзнават защо и търсят някой да им е виновен. Ако не е брокера ще е пазара, ударят кола и като видят, че е върнала цената си казват "то ако бях изчакал... ама можеше да издържа с повече пари" и така стават и парите виновни, изобщо не им минава през акъла, че са сами са си виновни и нямат идея нито как да "прогнозират" движения правилно нито как да си управляват риска.
              FinancialMarkets.Zone

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                Това от къде го прочете.
                За европа ли важи за коя държава.
                За всички държави в Европа

                Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                Напълно съм съгласен с това мнение.
                Ако имаш някаква прилична сума над 50000 по-добре си купувай реално валута и печели от това.
                Вероятността да спечелиш от форекс брокери от така наречените CFD е нула.
                Това което си написал за релната валута е поредната нелепица, една от най-големите . В платформата 50к са ти 0.5 лота, дали го правиш с реални пари или обръщаш от една валута в друга през платформа за търговия няма особена разлика, ОСВЕН разходите по сделката са НЯКОЛКОСТОТИН ПЪТИ по-големи!


                Чакам фрости да обясня как стават нещата с 50к
                Last edited by k_v_v_; 01.04.2020, 18:04.
                FinancialMarkets.Zone

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                  Великов, всички форекс-брокери са шарлатани, които рано или късно обират парите на наивниците, направили грешката да им ги дадат. В кварталните бъкетарници не участвате на никакъв пазар, а чисто и просто участвате в лотария, и правите залагания срещу движението на даден актив, като в над 95,99% от случаите форекс-брокерът е печелившия и обира парите на наивниците. Това е положението.

                  Според мен, ако имаш намерение да печелиш, а не цял живот да си в отбора на губещите, вариантите ти са два:
                  - ако разполагаш с по-голяма сума(над 50 000 стартов минимум) може да се пуснеш на реален валутен пазар
                  - ако не разполагаш с големи суми се насочваш към пазара на акции(пак реален)

                  А форекс-шарлатаните, Договорите За Разлика и всевъзможните деривати ги остави на "спецовете" да си трошат главите с тях и да си губят парите.
                  Напълно съм съгласен с това мнение.
                  Ако имаш някаква прилична сума над 50000 по-добре си купувай реално валута и печели от това.
                  Вероятността да спечелиш от форекс брокери от така наречените CFD е нула.

                  Познаваш ли някой който де е спечелил.
                  Аз не, но познавам поне 50 човека който са изгубили малки или големи суми при форекс брокерите.
                  Колко и грозно да звучи познавам двама които спечелиха от Националната лотатрия тази дето я забраниха , но спечелил от форекс не познавам.
                  Форекс блог

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                    Би ли обяснил каква точно е раликата между 1000 и 50 000 защото аз не знам за таква (като изключим слипиджа)?

                    Би ли обяснил каква ще е разликата в движението ?

                    Би ли обяснил къде трябва да си отвориш акунт с 50к и ще те пуснат на реалния пазар ?


                    Липсата ви на опит и знания е абсолютно ясна от нещата които пишете. Ако търгуваш с голям акаунт може да те изкарват на релания пазар НО това автоматично значи ПО-ЛОШО изпълнение и влошаване на резултатите ви, защото има неща кaто top of book liquidity балгодаряние на което ще имаш по-голям слипидж и т.н.. Да не говорим, че за да си избираш ЛП-та и да имаш претенции на които някой да обърне внимание не ти трябват 50к а по скоро 5000к .

                    Едно е 100% сигурно ако губите с 1к ще губите и с 50 к и 500к. С повече пари става само по-трудно!
                    Точно така е. Аз десетки пъти съм обяснявал на колеги по форумите че ритейл трейдърите които търгуваме през МТ4 сме във възможно най добрата позиция на пазара и имаме най малко ограничения и най много възможности, на практика нямаме почти никакви лимити докато не преминем няколко милиона капитал. Но за съжаление повечето хора и до сега не го разбират това нещо и продължават да си мислят че колкото по голям ти е капиталът толкова по добре и някак завиждат на големите фондове и на институционалните трейдъри. Не схващат че капиталът сам по себе си налага ораничения. Още повече пък ако капиталът не е личен а е на други хора. Стратегиите които може да си позволи да прилага един индивидуален трейдър със 100К личен капитал са абсолютно неприложими за един фонд със 100 мил.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
                      Регулаторите предлагат два основни вида лиценз с по скъпия за опериране лиценз, който струва 750 000Е може да не изнасяш позиции и да оперираш като маркет мейкър. със по евтиния лиценз който струва 125 000Е НЯМАШ ПРАВО ДА НЕ изнасяш поръчки към доставчици на ликвидност. Това важи за всички европейски регулатори, тези регламенти се следят и прилагат!
                      Това от къде го прочете.
                      За европа ли важи за коя държава.
                      Форекс блог

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        Великов, всички форекс-брокери са шарлатани, които рано или късно обират парите на наивниците, направили грешката да им ги дадат. В кварталните бъкетарници не участвате на никакъв пазар, а чисто и просто участвате в лотария, и правите залагания срещу движението на даден актив, като в над 95,99% от случаите форекс-брокерът е печелившия и обира парите на наивниците. Това е положението.

                        Според мен, ако имаш намерение да печелиш, а не цял живот да си в отбора на губещите, вариантите ти са два:
                        - ако разполагаш с по-голяма сума(над 50 000 стартов минимум) може да се пуснеш на реален валутен пазар
                        - ако не разполагаш с големи суми се насочваш към пазара на акции(пак реален)

                        А форекс-шарлатаните, Договорите За Разлика и всевъзможните деривати ги остави на "спецовете" да си трошат главите с тях и да си губят парите.
                        Би ли обяснил каква точно е раликата между 1000 и 50 000 защото аз не знам за таква (като изключим слипиджа)?

                        Би ли обяснил каква ще е разликата в движението ?

                        Би ли обяснил къде трябва да си отвориш акунт с 50к и ще те пуснат на реалния пазар ?


                        Липсата ви на опит и знания е абсолютно ясна от нещата които пишете. Ако търгуваш с голям акаунт може да те изкарват на релания пазар НО това автоматично значи ПО-ЛОШО изпълнение и влошаване на резултатите ви, защото има неща кaто top of book liquidity балгодаряние на което ще имаш по-голям слипидж и т.н.. Да не говорим, че за да си избираш ЛП-та и да имаш претенции на които някой да обърне внимание не ти трябват 50к а по скоро 5000к .

                        Едно е 100% сигурно ако губите с 1к ще губите и с 50 к и 500к. С повече пари става само по-трудно!
                        Last edited by k_v_v_; 01.04.2020, 15:33.
                        FinancialMarkets.Zone

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Великов Разгледай мнение

                          Благодаря ти за отговора. Разбирам, че все пак има брокери, които не ти обират парите чрез манипулации на тяхната платформа и ако си при коректен брокер всичко си зависи от теб. Разбирам и, че ти продължаваш да играеш на борсата. Ако не е проблем пиши на pr_velikov@abv.bg за да обменим информация, или звънни на 0885-136014. Аз все си мисля, че всичко е така измислено, че да загубиш. Утре ще звънна на няколко брокера и ще споделя, че искам да бъда техен клиент защото досегашният брокер не е бил коректен, но искам първо да ми кажат колко е бил търгуван петрола на тяхната платформа в най-ниската си точка. Ако навсякъде е 20.04 за барел, значи всички са коректни, ако има разминавания, значи има измамни платформи, които правят лов аут за да те фалират.
                          Великов, всички форекс-брокери са шарлатани, които рано или късно обират парите на наивниците, направили грешката да им ги дадат. В кварталните бъкетарници не участвате на никакъв пазар, а чисто и просто участвате в лотария, и правите залагания срещу движението на даден актив, като в над 95,99% от случаите форекс-брокерът е печелившия и обира парите на наивниците. Това е положението.

                          Според мен, ако имаш намерение да печелиш, а не цял живот да си в отбора на губещите, вариантите ти са два:
                          - ако разполагаш с по-голяма сума(над 50 000 стартов минимум) може да се пуснеш на реален валутен пазар
                          - ако не разполагаш с големи суми се насочваш към пазара на акции(пак реален)

                          А форекс-шарлатаните, Договорите За Разлика и всевъзможните деривати ги остави на "спецовете" да си трошат главите с тях и да си губят парите.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                            [/COLOR]
                            То дори и в цивилизацията да е израсъл,ако не спазва правилата на закона за движение по пътищата,пак ще катастрофира.Така е и с пазара,ако не спазваш правилата,дори и много добър трейдър да си пак можеш да се занулиш.
                            Така, де, но поне ще има идея че има и правила.

                            Докато човека от другия пример ще си каже "тези с колите са чисто луди и това движение е абсолютно случайно и хаотично, чист хазарт е да се опиташ да пресечеш от другата страна на булеварда"
                            FinancialMarkets.Zone

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                              Вярно е че трейдъри губят без помоща на брокера защото в форекс търговията няма никаква логика това е хазарт.

                              Като ти се обадят по телефона да ти предлагат да си отвориш сметка при тях как може да провери обикновения човек къде и как е регулиран брокера.

                              Като ги пиша, Кирчо , тези неща , аз ги пиша за масовия читател и за масовия форекс трейдър.

                              Хора дето имат милиони и са наели финансови консултанти ще спечелят от валутна търговия.
                              Въпроса е че обикновения човек да спечели е невъзможно.

                              Точно така. Правилно си го обяснил.
                              А хората, които имат милиони спекулират директно на реален пазар. Те не са тъпи и никога няма да се набутат в някой квартален бъкетарник(форекс-брокер), регистриран като гаражно ООД, който гарантира суми само до 40 хиляди лева.
                              Кварталния Форекс-брокер-шмекер винаги може да обяви фалит и да духне с милионите им.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                                Пишеш тези неща от позицията на незнание. Регулиран от стриктен регулатор брокер НИКОГА няма да тръгне да ти звъни и да те омайва и кара да вкарваш пари, това е против разпоредбите и правилата н регулаторите и е ЗАБРАНЕНО!

                                По същата логика може да кажеш че поицията и болниците са измамници, защото телефонните измамници се обаждат ня някой представяйки се за такива и карат някой да си хвърли парите през прозореца.

                                Колкото до логината, за теб няма, за мен има и то не само логика а ЗАКОНОМЕРНОСТИ чрез които може да се печели!


                                Ако някой който е расъл далеч от цивилизацията му дадеш автомобил ще катастрофира на първия светофар и спокойно може да ти кажа че зад движението на колите няма никаква логика, едни тръгват други спират, някои го чакат други не. Същата работа е

                                То дори и в цивилизацията да е израсъл,ако не спазва правилата на закона за движение по пътищата,пак ще катастрофира.Така е и с пазара,ако не спазваш правилата,дори и много добър трейдър да си пак можеш да се занулиш.

                                "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                                Коментар

                                Working...
                                X