IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е, как да не познаваме
    Соколов,Буревестников е най-големия български трейдър на форекс
    Ама май не търгува с реални пари
    Ей тук може да го четете на воля как раздава акъл
    http://bulgaria-forex.com/showthread...540#post955540
    Пенка е велика
    http://bulgaria-forex.com/member.php?1468-penman
    и тук да му попрочетете душевните излияния
    http://www.infostock.bg/infostock/control/transactions
    Кой го знае колко акаунта е занулил,та сега е минал на спонсорска сметка с виртуални пари
    Печели човека та се къса

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
      И аз познавам един мъж, дето от май месец моналата година, до сега няма загубена позиция. Много време отделя за анализи, а отваря максимум по една позиция на седмица. То така и трябва да се работи мисля.
      ако е за въпрос от март не съм отварял сделка защото нямам изпълнени условия, а преди това имах по 2-3 седмично

      Коментар


      • Трябва да направят еднa серия от mythbusters дали печеленото от форекс е възможно
        http://trader-idimitrov.blogspot.com

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
          И аз познавам един мъж, дето от май месец моналата година, до сега няма загубена позиция. Много време отделя за анализи, а отваря максимум по една позиция на седмица. То така и трябва да се работи мисля.
          e такива хора вече няма
          Направо ви се чудя, за кво се занимавате с тея forexi не че и аз не съм се занимавал, но мое лично мнение е, че са супер риск поради волатилността и марджина, a далеч по спокойно е с акциите и индексите изчаква си ги човек купува си и стои и гледа мача няма смисъл да се подскача на всеки тик и т.н. ...
          А съм забелязал, че в България предимно forex търгува народа, защо все по трудното не знам ..... не че другото е по лесно, но не е такава рулетка като валутите ..
          Рулетка си е и още как, а и бай енд холд тактиката е за инвеститори(в повечето случаи хора с пари за губене) не за трейдъри(хора които се стремят да имат постоянни доходи)
          FinancialMarkets.Zone

          Коментар


          • Тази тема трябва да се превърне в "Как се печели от форекс"
            http://trader-idimitrov.blogspot.com

            Коментар


            • Несе хваля няма защо , това неми плаща сметките..... Обяснявам на някой витоглавци че от форекс с правилна стратегия акаунд и спазване на правила се докарват стинки за живот
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                10дневна печеливша къса с 14% он акаунта .... Вие смятайте дали се печели))
                ами кат сме тръгнали да се хвалим, последните месеци играя интредневно, 30% за 8 месеца, като последните 4 месеца нямам сигнали за търгуване, до края на годината таргета ми е 100%

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                  Да, AdBlock-а е върха, аз се родих откакто си го инсталирах
                  ммм да иначе тая кретенясала страница свети и мига като коледна елха, то тва трае ли се ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    Ами някои не виждаме реклами в този сайт тъй като си иаме AdBlock Plus за такива мигащи кретении по страниците и е много приятно ....
                    Да, AdBlock-а е върха, аз се родих откакто си го инсталирах

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vstoykov Разгледай мнение
                      (обърнете внимание колко реклами на инвестиционни посредници виждате в този сайт)...
                      .
                      Ами някои не виждаме реклами в този сайт тъй като си иаме AdBlock Plus за такива мигащи кретении по страниците и е много приятно ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
                        Не знам, но тук колкото и да се казва, че се печели от форекс, хората просто не вярват.
                        как да вярват хората колега димитров при условие че са им замъглени мозъците и съзнанието.как да печелят като искат да отворят 1 поръчка да я зтворят и да спечелят после още една и пак да спечелят и така постоянно.ами не става то е логично.седни разгледай пазара виж за паричките които си вкарал коя е най безрисковата двойка която за 20 години да не може да ти е загубила парите от акаунта.разпредели си парите спрямо цялото движение и ИГРААЙ .а не да драскаш по форумите за 0.06 стотинки на коментар и само да търсиш човек с когото да се захапиш че да изкараш днес 1 лв.

                        Коментар


                        • 10дневна печеливша къса с 14% он акаунта .... Вие смятайте дали се печели))
                          Животът е огледало.....усмихвай се

                          Коментар


                          • Как да не се печли от Форекс? Печелят се много пари! Обаче не ги печелят тези, които спекулират. Печелят ги тези, които предлагат стоки и услуги на спекулантите - „инвестиционни посредници“, продавачи на експертни системи, продавачи на сигнали, издатели на книги, собственици на сайтове за „Форекс“ и „инвестиране“, собствениците на този форум (обърнете внимание колко реклами на инвестиционни посредници виждате в този сайт)...

                            По време на златна треска печелят продавачите на лопати.
                            Два прости метода за легално намаляване на данъците

                            Коментар


                            • Не знам, но тук колкото и да се казва, че се печели от форекс, хората просто не вярват.
                              http://trader-idimitrov.blogspot.com

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
                                И аз познавам един мъж, дето от май месец моналата година, до сега няма загубена позиция. Много време отделя за анализи, а отваря максимум по една позиция на седмица. То така и трябва да се работи мисля.
                                И аз съм чувалa за една маймуна, която скършила цяло стадо форекс-анализатори
                                Чист хазарт Kakто казва шишо-бакшишо "днеска те има а утре ... в русия съм"

                                Коментар

                                Working...
                                X