IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

    Само че досега никой не е успял да измисли такава система която да не зависи от късмета
    Как пък го установи това, пак на база повърхностни познания, нали.

    Аз имам поне 3 работещи системи, които разчитат на определен едж и правят пари дългосрочно.

    Явно има много късметлии и в фонда Medallion, който от 89-та година няма губеща година или такава с по-малко от двуцифрена доходност и говорим за стотици милиони.



    https://www.bloomberg.com/news/artic...s-blackest-box
    Attached Files
    Last edited by k_v_v_; 06.05.2017, 09:54.
    FinancialMarkets.Zone

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
      разбира се че си заслужават, само трабва да откриеш и система да разбираш дали тия 50% са на база късмет или някакви реални умения
      Само че досега никой не е успял да измисли такава система която да не зависи от късмета
      Форекс блог

      Коментар


      • разбира се че си заслужават, само трабва да откриеш и система да разбираш дали тия 50% са на база късмет или някакви реални умения
        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от emonik Разгледай мнение
          Освен да откриеш стратегията която най добре ти подхожда трябва и стриктно да се спазва , това е нещото което липсва на 90 процента от търгуващите . А после държавата скапана , няма късмет , няма 1000 лева ,дрън дрън и така нататък . Професионалист да търгува с 1000 лева е смешно .
          едва ли е това, което им липсва - ако е толкова съществен проблем винаги можеш да наемеш, някои да я търгува вместо теб или да ти я програмира
          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

          Коментар


          • Освен да откриеш стратегията която най добре ти подхожда трябва и стриктно да се спазва , това е нещото което липсва на 90 процента от търгуващите . А после държавата скапана , няма късмет , няма 1000 лева ,дрън дрън и така нататък . Професионалист да търгува с 1000 лева е смешно .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

              това е ако не харчиш
              Ми вземи вложи още 1000 лева за да изкараш още едни 2-3 милиона да има и за харченето... : )


              Аз пък се чудя нещо друго.... Колко ли шефчета на брокерчета и други меринжеи от същите се навъртат наоколо и разправят колко е яка далаверата и само трябва да откриете правилната стратегия : )
              А?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от representjah

                nradev - наистина ли проблема е липсата на хиляда лева?
                Има десетки начини да си ги осигуриш - финансиране от приятели/близки/роднини, продажба на имущество, кредитни карти, платофрми за crowdsourcing, лично аз ако съм ще поискам помощ във форуми като този или други - има десетки подобни за инвеститори/хазарт/покер на български език.
                Учудвам се направо, че човек би отказал 50% годишна възращаемост, само защото нямал пари. Пак ще кажа, не само, че си заслужават усилията - ами това е единственото правилно нещо което човек трябва да направи в дългосрочн план. Ако трябва, ще спи на улицата, ще пие вода от уличните чешми, няма да яде нищо (един месец без храна, човек няма да умре със сигурност), но пак ще трябва да осигури неприкосновенноста на тези 1 000 лева. Лично аз съм минал по този път, благодарение на кредитни карти, съм си осигурил начален капитал, без да заплатя нито стотинка за банкови такси/лихви. Ако ползваш умно кредитна карта може да ти бъде голям помощник. Сигурен съм, че Бъфет ще ти се моли да му управляваш парите.
                питали Бъфет каква кредитна карта би препоръчал на децата си. той отоговорил -никаква

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                  На мене калкулатора ми дава 3325.25х при 50% за двайсет години с функцията за вдигане на степен. Т.е. 3 милиона и 325 хиляди.

                  Не че искам да издребнявам
                  Когато у форексо започнат да ти се привиждат едни милионища, едни яхти пълни с манекенки, а сметчицата ти е 1-2 к, значи фалитът е наблизо!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от representjah

                    Е как да не си заслужава, виж цифрите какво казват - след 20 години ще имаш два милиона двеста и шестнайсет бона. Ако някой има подобна стратегия и няма 1 000 лева, да ми пише. С удоволствие ще му помогна, само срещу 500К след 20 години:
                    1000
                    1500
                    2250
                    3375
                    5062,5
                    7593,75
                    11390,63
                    17085,94
                    25628,91
                    38443,36
                    57665,04
                    86497,56
                    129746,3
                    194619,5
                    291929,3
                    437893,9
                    656840,8
                    985261,3
                    1477892
                    2216838
                    На мене калкулатора ми дава 3325.25х при 50% за двайсет години с функцията за вдигане на степен. Т.е. 3 милиона и 325 хиляди.

                    Не че искам да издребнявам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                      Това не е проблем тя винаги може да се модифицира, е да с малко загуби но ще спреш и я оправиш.

                      Проблема е друг и той е алчността и страха. От личен опит го казвам. Направиш ли повече пари и вече се милиш за бог и си на една крачка от фалита. Другя проблем е страха и той е да не загубиш началният си капитал от тия да кажем 1000. Ще кешираш винаги само и само да не паднеш под тях пък тръгнеш ли надолу влизаш алл ин с цел да избиеш. Алчноста е по-големят проблем. На тези пари трябва да се мисли като дългосрочна инвестиция. Не да теглиш и да харчиш. Ако трябва напревете две сметки, една за този тип дългосрочна стратегия и една която е така да се каже за живот - пиене ядане, жени ....
                      е ако се занимаваш професионално требе само това да правиш. от какво ще се издържаш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

                        и не се сблъскаш с другият проблем - стратегията да спре да работи
                        Това не е проблем тя винаги може да се модифицира, е да с малко загуби но ще спреш и я оправиш.

                        Проблема е друг и той е алчността и страха. От личен опит го казвам. Направиш ли повече пари и вече се милиш за бог и си на една крачка от фалита. Другя проблем е страха и той е да не загубиш началният си капитал от тия да кажем 1000. Ще кешираш винаги само и само да не паднеш под тях пък тръгнеш ли надолу влизаш алл ин с цел да избиеш. Алчноста е по-големят проблем. На тези пари трябва да се мисли като дългосрочна инвестиция. Не да теглиш и да харчиш. Ако трябва напревете две сметки, една за този тип дългосрочна стратегия и една която е така да се каже за живот - пиене ядане, жени ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          това е ако не харчиш
                          и не се сблъскаш с другият проблем - стратегията да спре да работи
                          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                          Коментар


                          • Ако търсиш оправдание , ще намериш оправдание .Ако търсиш възможност ще намариш възможност . То пък ще се окаже че нямаш късмет . По добре стои някъде на заплата .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от representjah

                              Е как да не си заслужава, виж цифрите какво казват - след 20 години ще имаш два милиона двеста и шестнайсет бона. Ако някой има подобна стратегия и няма 1 000 лева, да ми пише. С удоволствие ще му помогна, само срещу 500К след 20 години:
                              1000
                              1500
                              2250
                              3375
                              5062,5
                              7593,75
                              11390,63
                              17085,94
                              25628,91
                              38443,36
                              57665,04
                              86497,56
                              129746,3
                              194619,5
                              291929,3
                              437893,9
                              656840,8
                              985261,3
                              1477892
                              2216838
                              това е ако не харчиш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от emonik Разгледай мнение
                                Ако можеш да правиш 50 процента годишно с 1000 лева , ще можеш и с 10 или 20 хиляди .важното е да можеш да ги правиш , парите ще дойдат .
                                ами ако нямаш 20 000

                                Коментар

                                Working...
                                X