IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Който иска на лично ще му пратя позициите ми от понеделник до сряда да си смятам колко съм спечелил тогава,че не ми се смята. Затварям позициите от вчера на загуба и сега отварям обратните почвам да шортя долара

    Коментар


    • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

      Не разбирам как хипотетичен пример, с който ти илюстрирам факта, че един човек може да има N брой сметки (дори не е нужно всички да са на негово име), изведнъж се превръща в основа за подобни заключения, нямащи нищо общо с началните ти твърдения? След като нещо подобно не е опоменато в статията, следва ли, че подобна зависимост липсва или е останала незабелязана? Няма как да знаем това, тъй като информацията е недостатъчна. Същото важи и за необоснованото предположението, че 10% от залагащите печелят.

      Квв изчезна отново, след като за пореден път го помолихме да демонстрира как кърти милки в реално време, но може би ти ще се престрашиш, вместо да фантазираш върху два реда текст, които явно не си разбрал?!
      Кърти той, кърти дедовия. Кой кърти милките в традъра. некое про хахахаха

      Аз ще подам тон на групата на форекс милЕонерите
      Влезнал съм EUR.AUD,GBP,NZD/USD и съм дълъг USD/CAD.CHF.JPY

      след 3-4 часа ще реша дали да затварям или да продължа да държа тези позиции. Ясно е че няма как да се печели постояно така,че не преписвайте хаха, само аз си знам стратегията. Цял ден вчера бях на печалба 4 пъти повече от днешният ден в който съм от сутринта на загуба

      Към момента
      EUR/USD 4.6
      GBP/USD 28.3
      AUD/USD -8.5
      NZD/USD - 38.5
      USD/JPY - 20.3
      USD/CHF - 11.4
      USD/CAD -28.9

      В пипсове е тва отворени са към 12 часа днес до сега това е резултата. 9% загуба от инвестицията ми. На кой му пука. Да сме живи и здрави. Който се прави на форекс про да пуска в реално време. Иначе думите ви не струват и грам. Секи има загуби. Не се ли чувствате мъже ако загубите? Аз съм казвал че съм фалирал два пъти на форекс и кво?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

        Толкова ли е трудно да зацепиш, че няма да има един милион хора, които видиш ли имат 3 сметки, 2 на загуба и 3-та на 0-та или + и това да не остане незабелязано.
        Не разбирам как хипотетичен пример, с който ти илюстрирам факта, че един човек може да има N брой сметки (дори не е нужно всички да са на негово име), изведнъж се превръща в основа за подобни заключения, нямащи нищо общо с началните ти твърдения? След като нещо подобно не е опоменато в статията, следва ли, че подобна зависимост липсва или е останала незабелязана? Няма как да знаем това, тъй като информацията е недостатъчна. Същото важи и за необоснованото предположението, че 10% от залагащите печелят.

        Квв изчезна отново, след като за пореден път го помолихме да демонстрира как кърти милки в реално време, но може би ти ще се престрашиш, вместо да фантазираш върху два реда текст, които явно не си разбрал?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Не знам ESMA до сега да са направили и едно разследване. Те са 200 човека на кръст и са затрупани до козираката от работа по нормативната база.


          Това не ти е SEC. Поне за сега.

          Ами то не е трудно - вадиш справка от топ 100 най-големите брокери в ЕС. Слагаш филтър за брой създадени сметки на човек, колко са на печалба и загуба ... другото го оставяш на софтуера да ти го анализира и изплюе обратно

          Няма нужда да правиш forensic financial analysis, че да търсиш кой как злоупотрбява
          Last edited by needtoknowmore; 29.03.2018, 22:54.
          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

            Ъ? Обясни какво имаш предвид, че не виждам никакъв конкретен смисъл в мнението ти...

            В статията ясно се казва, че между 74 и 89% от акаунтите (акаунти, не хора!) са на загуба между 1600 и 29000 евро. От това не следва, че между 26 и 11% печелят, както си го разбрал. В тези цифри не влизат акаунтите, загубили от 0 до 1599 или над 29000. И как изобщо от подобна информация стигаш до извода, че 10% от залагащите печелят? В условието на задачата пише круши, а отговорът ти е в ябълки... Не си разбрал елементарен текст на български, а после шикалкавиш, пишейки празни приказки и се опитваш да ни убедиш, че печелиш от хазарт.
            Толкова ли е трудно да зацепиш, че няма да има един милион хора, които видиш ли имат 3 сметки, 2 на загуба и 3-та на 0-та или + и това да не остане незабелязано.
            Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

            Коментар


            • Не знам ESMA до сега да са направили и едно разследване. Те са 200 човека на кръст и са затрупани до козираката от работа по нормативната база.


              Това не ти е SEC. Поне за сега.

              Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

              Да, един, двама, трима могат да го направят това, но за милионите трейдъри из ЕС e в сферата на фантастика или по точно във фикциите раждани от твоята глава. Ако беше прав, ЕСМА мислиш, ли че нямаше да засече модела?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

                Да, един, двама, трима могат да го направят това, но за милионите трейдъри из ЕС e в сферата на фантастика или по точно във фикциите раждани от твоята глава. Ако беше прав, ЕСМА мислиш, ли че нямаше да засече модела?
                Ъ? Обясни какво имаш предвид, че не виждам никакъв конкретен смисъл в мнението ти...

                В статията ясно се казва, че между 74 и 89% от акаунтите (акаунти, не хора!) са на загуба между 1600 и 29000 евро. От това не следва, че между 26 и 11% печелят, както си го разбрал. В тези цифри не влизат акаунтите, загубили от 0 до 1599 или над 29000. И как изобщо от подобна информация стигаш до извода, че 10% от залагащите печелят? В условието на задачата пише круши, а отговорът ти е в ябълки... Не си разбрал елементарен текст на български, а после шикалкавиш, пишейки празни приказки и се опитваш да ни убедиш, че печелиш от хазарт.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                  а каква е разликата между форекс и дзр?
                  Форекса е производна величина на централните банки, а над тях няма никакви регулации(друг въпрос е,че би трябвало да има или поне да им разрешат да фалират,а не да печатат безразборно).Докато дзр се подчиняват на принципи от доста по-нисък ред!

                  Т.нар.регулации на ЕСМА са полезни за т.нар. хаотични играчи с доколкото ще ги предпазят от бъдещи загуби!За брокерите също има полза защото ще им останат клиентите на които могат да разчитат....

                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

                    това е форум - пишеш мнения в него, дали са компетентни или не, всеки си има негова истина
                    успех в търговията с измислени инструменти
                    п.с. може би горе трябваше да напиша, каква е разликата между ритейл форекс и дзр за да няма заяждане
                    Ако най-ликвидният пазар в света е измислен инструмент, за теб, то това е доста показателно за мненията ти
                    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение

                      Е щом не знаеш каква е разликата, къде си тръгнал да даваш "компетентни" мнения?
                      В тази тема братче фул с лузъри и уанабита
                      това е форум - пишеш мнения в него, дали са компетентни или не, всеки си има негова истина
                      успех в търговията с измислени инструменти
                      п.с. може би горе трябваше да напиша, каква е разликата между ритейл форекс и дзр за да няма заяждане
                      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                        а каква е разликата между форекс и дзр?
                        Е щом не знаеш каква е разликата, къде си тръгнал да даваш "компетентни" мнения?
                        В тази тема братче фул с лузъри и уанабита
                        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                          Пак се изказваш неподготвен и тълкуваш информацията превратно... Ако даден човек има 3 сметки, от които 2 са на загуба, следва ли, че е губещ или печеливш? А ако и третата също е на загуба, но под или над посочения праг от 1600-29000? Останалите 10% спокойно може да са някъде в диапазона от 0 до минус 1599. От така поднесените данни няма как да направим друго коректно заключение, освен че става дума за особено рисково занятие.
                          Да, един, двама, трима могат да го направят това, но за милионите трейдъри из ЕС e в сферата на фантастика или по точно във фикциите раждани от твоята глава. Ако беше прав, ЕСМА мислиш, ли че нямаше да засече модела?
                          Last edited by needtoknowmore; 29.03.2018, 10:04.
                          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                          Коментар


                          • а каква е разликата между форекс и дзр?
                            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                              Между другото, това е регулация за CFD, все ми е интересно до къде ще ограничават ливъриджа на форкеса.
                              Точно за CFD! Между другото моя брокер и сега ги дава на 10:1 и евентуално според статията ще трябва да ги намали на 5:1 което не е много.

                              Ако приемем,че форекса и ще попадне под "регулации", то тогава златото и нефта ще са ми на по-леки условия от досегашните!

                              Явно тия европейци никога не са отваряли платформа,но това не пречи да променят правила които най-малкото те са наложили...

                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                                Обаче според доклада 90% губят, 10% явно са от другата страна .... някак си нещо не кореспондира с писанията как 1 на 1000 правил пари ....
                                Пак се изказваш неподготвен и тълкуваш информацията превратно... Ако даден човек има 3 сметки, от които 2 са на загуба, следва ли, че е губещ или печеливш? А ако и третата също е на загуба, но под или над посочения праг от 1600-29000? Останалите 10% спокойно може да са някъде в диапазона от 0 до минус 1599. От така поднесените данни няма как да направим друго коректно заключение, освен че става дума за особено рисково занятие.
                                Last edited by blqblq; 28.03.2018, 23:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X