IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кирил, развивай се! Няма смисъл от тъпчене на едно място. Ритейл форекс може да е само и единствено отправна точка, която да провокира интерес към пазарите. Доколкото хазартът може да е отправна точка за нещо позитивно...

    Last edited by Andi11; 16.05.2018, 18:32.

    Коментар


    • Ето го моето злато https://ibb.co/eZWPVd
      Mного ти е лош входа . На няколко седмици сделка - без переспектива. На дъното не си затворил , след това е върнало до сами входа - пропуснати ползи + пропуснато време.
      Да оставим настрана факта , че картинката може да е от демо акаунт , а обема да е 1 унциика.

      Аз продадох златото преди няколко седмици ако върви в моята посока мисля да го държа поне до 1200$
      Ако чакаш до 1200 , по скоро ще ти вземе стопа (плюсов или там където е - без значение ) .
      Last edited by Ragnar; 16.05.2018, 18:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

        Обръщаш темата на мерене на обеми и после се фръцкаш, ако някой ти се върже. Сам себе си затапваш.

        Твърдиш, че печелиш и можеш да го докажеш без никакво усилие, но в същото време отказваш да го направиш. Пита се, има ли разлика между тези, които претендират, че могат, но "не искат" и тези, които искат, но не могат?
        Ти се припозна в неуспешните които все някой им е виновен ли?

        Много ти е кратка паметта




        Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
        ...
        Аз продадох златото преди няколко седмици ако върви в моята посока мисля да го държа поне до 1200$

        Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение




        Ето го моето злато https://ibb.co/eZWPVd

        Изобщо четеш ли или само си пишеш?

        Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

        Сделки от месеци ръчен трейдинг показах, назад съм показвал и от автоматизирана търговия, ето я пак как се развива, назад в темата я качвах някъде 2016 края.


        https://image.ibb.co/kaL3kd/Screenshot_1.png [ATTACH=CONFIG]n3333593[/ATTACH]



        Може да свериш резултатите с от последната графика, че тези дни имаше трейдове https://image.ibb.co/fELjVd/Screenshot_3.png
        Last edited by k_v_v_; 16.05.2018, 18:02.
        FinancialMarkets.Zone

        Коментар


        • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
          Това е най-интересното по тези форуми, причините за неуспехите на повечето трейдъри са видни от постовете им. Няма как да станеш успешен трейдър ако не можеш да си контролираш нервите и приказките/действията. Все някой им е виновен на неуспешните трейдъри, брокера, пазара, банките, тези със вътрешна информация, тези с повече пари.
          Обръщаш темата на мерене на обеми и после се фръцкаш, ако някой ти се върже. Сам себе си затапваш.

          Твърдиш, че печелиш и можеш да го докажеш без никакво усилие, но в същото време отказваш да го направиш. Пита се, има ли разлика между тези, които претендират, че могат, но "не искат" и тези, които искат, но не могат?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение


            Ще ти го кажа така: не си ми на възможностите нито на връзките,че да се мериш с мен. Ти ако знаеш кои са приятелите ни нямаше да ти знае толкова устата,че може и без ферари да осъмнеш ..
            С това ли се гордееш, автоджамбази ли са приятелите ти? Върна ме в основното училище, само остава да кажеш, че искаш да се разберем да се бием някъде и че ти можеш да викнеш батковци.

            Ако са ти свършили аргументите и знанията по темата трейдинг, по добре не пиши, няма смисъл да се излагаш с такива постове. Първобитни спорове и заплахи не са ми интересни.

            Това е най-интересното по тези форуми, причините за неуспехите на повечето трейдъри са видни от постовете им. Няма как да станеш успешен трейдър ако не можеш да си контролираш нервите и приказките/действията. Все някой им е виновен на неуспешните трейдъри, брокера, пазара, банките, тези със вътрешна информация, тези с повече пари...


            Ето го моето злато https://ibb.co/eZWPVd
            Твоето затвори ли го вече, или си на спусъка, не знам защо ама си мисля, че не те свърта като имаш уинър
            Last edited by k_v_v_; 16.05.2018, 16:40.
            FinancialMarkets.Zone

            Коментар


            • Бил съм на 8-мо място в Инстафорекс.Чак днеска ми даде достъп до тази страница.
              За периода 30 април до 5 май.
              Last edited by Staziss; 16.05.2018, 13:03.

              Коментар


              • Снимката прилича на евтина реклама на форекс бъкет за зарибяване на балъци.

                Коментар


                • И какво доказва тази снимка? Това е нелепо и несериозно...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                    При брокерите са ниски заплатите, човек не може да си позволи някоя играчка да си купи, затова не ми се работи за такива

                    https://image.ibb.co/djiPTy/1.png



                    Комплексите и злобата идва от вас уонабита. Срещу кои богати и успели съм агресивен не разбрах, срещу теб ли, ти ли си богатия и успял. Матеев минава за такъв, ама спря да пише защото го заляхте със злоба и простотия. Най-добре се концентрирайте в дейджоба си, че от трейдинг с тези знания и неадекватно поведение, пари няма да видите.

                    Роботите, които ползвам не ги продавам. Сигнали също не продавам. Обучения правя(съм правил) само безплатно и безвъзмездно. Всичко останало са клевети. С пари не парадирам и никога не съм обяснявал какво имам, но след цялата помия от предните постове, качвам нещичко, поне да ги е яд колегите инвеститори
                    Ако ферарито е твое и това си ти и си го купил с ФОРЕКС не с други пари честито.......НО
                    Ще ти го кажа така: не си ми на възможностите нито на връзките,че да се мериш с мен. Ти ако знаеш кои са приятелите ни нямаше да ти знае толкова устата,че може и без ферари да осъмнеш ако това е твое разбира се и не си си го наел на някоя почивка да се изфукаш пред някоя мадама. Айде спирам да се занимавам с теб защото си още в аматюрската лига традърче хахаха а моят дейджоб не го мисли ние сме бизнесмени първото което е и не кибичим по цял ден като теб по графики. А защо си махна сайтчето от подписа? Нещо срам ли те хвана. бягай да лягаш
                    Last edited by prectical; 16.05.2018, 00:34.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                      Нищо не ти е ясно. Ти си пълен лайк на тема форекс и бачкаш за някой брокер - бг бъкет. Щом играеш в традъра и още някакви измислени брокеречета ми е ясно на какви обеми си. Аз ти пожелавам някой ден да имаш моят живот или по тчно този на семейството ми и да не кибичиш нон стоп пред графики. Първо моето момче с твоя скалпинг и евтини роботчета си много далеч от моделите ми дето следят големите играчи. Второ да ми показваш обеми от левъл 2 на форекс ми говори само едно ... че си пълен аматьор. Обемите дето виждам в моят брокер са в пъти обемите от онова видео и да твърдиш,че знаеш обемите хахаха и каде ги знаеш? в Метатрадъра където са аматьорите с псевдороботчетата. Ти ако си голем играч и паралия няма да продаваш сигнали и роботи сеш ли се.

                      Ти имаш комплекси и ти го казвам най-сериозно. Супер агресивен си към по-успешните и по-богатите от теб. Избиваш комплекси да се правиш на форумен милионер. Пак казвам ако си голям играч няма да ти пука какво се говори в темата.

                      Успех с продажбите на роботи и сигнали дано поне от това изкарваш кинти
                      При брокерите са ниски заплатите, човек не може да си позволи някоя играчка да си купи, затова не ми се работи за такива

                      https://image.ibb.co/djiPTy/1.png



                      Комплексите и злобата идва от вас уонабита. Срещу кои богати и успели съм агресивен не разбрах, срещу теб ли, ти ли си богатия и успял. Матеев минава за такъв, ама спря да пише защото го заляхте със злоба и простотия. Най-добре се концентрирайте в дейджоба си, че от трейдинг с тези знания и неадекватно поведение, пари няма да видите.

                      Роботите, които ползвам не ги продавам. Сигнали също не продавам. Обучения правя(съм правил) само безплатно и безвъзмездно. Всичко останало са клевети. С пари не парадирам и никога не съм обяснявал какво имам, но след цялата помия от предните постове, качвам нещичко, поне да ги е яд колегите инвеститори
                      Last edited by k_v_v_; 15.05.2018, 22:31.
                      FinancialMarkets.Zone

                      Коментар


                      • EUR/TRY, SPOT RATE Put 2018/09, strike 5,00 TRY @ 64 cents

                        Коментар


                        • Точно така е, нищо не разбират разбирачите от бъкетите.

                          Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                          Нищо не ти е ясно. Ти си пълен лаик на тема форекс и бачкаш за някой брокер - бг бъкет.




                          Това с форумните милионери и техните комплекси е много интересен феномен. Наблюдава се и в други теми

                          Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                          Ти имаш комплекси и ти го казвам най-сериозно. Супер агресивен си към по-успешните и по-богатите от теб. Избиваш комплекси да се правиш на форумен милионер. Пак казвам ако си голям играч няма да ти пука какво се говори в темата.







                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение



                            Ясно ми е с какви обеми се правят 60-200 к профит при скалпинг и дей трейдинг.

                            Не ме мисли мен,трепери си на твоите позицийки, дето като малко светнат зелено и си на спусъка, защото не можеш да преспиш уикенда. Твоята камбанария е "ниска", Пожелавам ти някой ден да стигнеш до моите обеми.
                            Нищо не ти е ясно. Ти си пълен лайк на тема форекс и бачкаш за някой брокер - бг бъкет. Щом играеш в традъра и още някакви измислени брокеречета ми е ясно на какви обеми си. Аз ти пожелавам някой ден да имаш моят живот или по тчно този на семейството ми и да не кибичиш нон стоп пред графики. Първо моето момче с твоя скалпинг и евтини роботчета си много далеч от моделите ми дето следят големите играчи. Второ да ми показваш обеми от левъл 2 на форекс ми говори само едно ... че си пълен аматьор. Обемите дето виждам в моят брокер са в пъти обемите от онова видео и да твърдиш,че знаеш обемите хахаха и каде ги знаеш? в Метатрадъра където са аматьорите с псевдороботчетата. Ти ако си голем играч и паралия няма да продаваш сигнали и роботи сеш ли се.

                            Ти имаш комплекси и ти го казвам най-сериозно. Супер агресивен си към по-успешните и по-богатите от теб. Избиваш комплекси да се правиш на форумен милионер. Пак казвам ако си голям играч няма да ти пука какво се говори в темата.

                            Успех с продажбите на роботи и сигнали дано поне от това изкарваш кинти

                            Коментар


                            • Голям зор имаш да си мерим обемите и камбанариите. Твоите са най-големи! :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                                Пак се почва едно и също. Ок ти сигурно в традъра вадиш по милион на ден без усилие. Айде с детски истории мен не ме занимавай. Пред мацките може да се хвалиш но тук не вървиш много много. Изкарвай по 50 бона на ден от ФОРЕКС и ми се обади. А с този сайт надали вадиш и по 1000 на ден. Не е важно да си във форума лъв а в живота мишок. Нищо не си разбрал, като на малумен трябва да обясня. В преднят пост казваш,че тия пари местили цената сега пък си знаел,че това им е профита. Поне веднъж понеже ти следя постовете, не се прави на най-големят спеациалист. Благодаря


                                Ясно ми е с какви обеми се правят 60-200 к профит при скалпинг и дей трейдинг.

                                Не ме мисли мен,трепери си на твоите позицийки, дето като малко светнат зелено и си на спусъка, защото не можеш да преспиш уикенда. Твоята камбанария е "ниска", Пожелавам ти някой ден да стигнеш до моите обеми.
                                FinancialMarkets.Zone

                                Коментар

                                Working...
                                X