IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
    брачет,що се допъваш с тоя бе
    А,остави се,то само той да беше ..... зеленчук до зеленчук
    Тоз поне опитва нещо ... и се поти .... а другите само сеирджии

    "У нас" мноу траурно ... пък и датата ми навява черни спомени,та не искам да пиша там тия дни
    Страхът трудно се преодолява само със знания

    Коментар


    • А защо не виждам прословутият Мартингейл на кофти серията от 2011.03.18 - както и в същият този ден или не си слушала добрият си приятел или нещо те е подвел ....
      Нали не рискуваш повече от 1% на сделка, още 1-та ти загуба е 155 на 10к си е 1.5% на 10к(предполагам, че го правиш на 10к сметка защото играеш с 0,1 лота) после защо не се включва мартингейл?

      Дори да се абстрахираме от всичко та за 1 ден ти затри над 43% - видимо в този ден си контрола с къси и си понесла средно 150 пипса загуба .... нали ужким не затваряше на загуба? Нали ужким си перфектна с над 90% - то и капитана на титаник сигурно е бил 99% перфектен, ама ....

      Така ли калкулираш тези хиляди пипсове?! На всеки 10 пипса срещу теб контриш и кумулативно събираш хиляди пипсове?! Защото става номера така си сформирала кумулативно 4300 пипса загуба

      Да стратегията може ти работи перфектно в рейндж, но чукне ли тренд за 2 дена може фалираш без Мартингейл, а с него в рамките на часове ....
      Last edited by needtoknowmore; 06.11.2014, 00:53.
      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
        Да бе Това,че казвам само повърхностни неща,не значи че не съм огледал всяка запетайка и точка .Я си коригирай интервала .... за по-лесно огледай цените
        брачет,що се допъваш с тоя бе
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • познавам бе,мирясвай.печелим си.женя ли си,кво си.стига ланка глупости
          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
            1. Волатилност (ход)
            2. Диапазон (канал - защита).
            3. Време - "Времето е пари"
            Всички съм ги изчислявал. И не пропускай, че това там е 2008.
            Да бе Това,че казвам само повърхностни неща,не значи че не съм огледал всяка запетайка и точка .Я си коригирай интервала .... за по-лесно огледай цените
            Страхът трудно се преодолява само със знания

            Коментар


            • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
              Кажи - защо кабела? ..... правил ли си тази гимнастика да изчислиш в коя валутна двойка си най на далавера?
              1. Волатилност (ход)
              2. Диапазон (канал - защита).
              3. Време - "Времето е пари"
              Всички съм ги изчислявал. И не пропускай, че това там е 2008.
              Не загребвай мед от празна делва!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                Пускам го - оставям не-колегата да продава мечти и спирам да пиша,че и на мен ми омръзна
                1. Не продавам
                2. Стейтмънта не е мечта
                Покажи твоят стейтмънт.
                Не загребвай мед от празна делва!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                  Ти,тоя ръжен нема ли да го пуснеш бре
                  Пускам го - оставям не-колегата да продава мечти и спирам да пиша,че и на мен ми омръзна
                  Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                    Всъщност в стейтмънта за една седмица имаш незатворени около 55 сделки,а не 5.
                    И какво имаш предвид,че ги чакаш "на кантар" - това малко преди маржин кола ли е?
                    Ти,тоя ръжен нема ли да го пуснеш бре
                    Страхът трудно се преодолява само със знания

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                      Дадох доста решения на това, което не ти харесва - "канал", "диапазон", "ход", "кантар", "разбиване", "ММ", Това, че 5 от 100 сделки не се затварят днес, не бива да ти пречи да виждаш, че 95 се затварят. Нарочно повтарям ММ, ММ, ММ. А 5-те сделки ще се затворят, ако не днес, утре, след седмица, след месец. Но аз не ги чакам толкова - чакам ги на кантар и ги затварям. Виж ги в стейтмънта. иначе от инат мога да ги чакам и един месец.
                      Всъщност в стейтмънта за една седмица имаш незатворени около 55 сделки,а не 5.
                      И какво имаш предвид,че ги чакаш "на кантар" - това малко преди маржин кола ли е?
                      Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                        Дадох доста решения на това, което не ти харесва - "канал", "диапазон", "ход", "кантар", "разбиване", "ММ", Това, че 5 от 100 сделки не се затварят днес, не бива да ти пречи да виждаш, че 95 се затварят. Нарочно повтарям ММ, ММ, ММ. А 5-те сделки ще се затворят, ако не днес, утре, след седмица, след месец. Но аз не ги чакам толкова - чакам ги на кантар и ги затварям. Виж ги в стейтмънта. иначе от инат мога да ги чакам и един месец.
                        Бе престани бре,човеко
                        Това не ми е проблем ... ВЕЧЕ не ми е проблем! .... така съм го възприел тогава,така щеше да е и сега .....но идейката промени нагласите.


                        Кажи - защо кабела? ..... правил ли си тази гимнастика да изчислиш в коя валутна двойка си най на далавера?
                        За една печеливша стратегия това е от значение и намаля риска с 30 до 50%,като запазва доходността => може да повишиш печалбата с внимателно,натяквам - ВНИМАТЕЛНО, покачване на обема на единична позиция.

                        Успех
                        п.с няма да ти давам повече жокери ... има място за доизглаждане,но сам ще трябва да се досетиш как.Аде за последно - а "подводните камъни" на платформа и брокери реши ли ги,като евентуален проблем
                        Страхът трудно се преодолява само със знания

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                          Има един момент в живота, след който човек започва да дава, вместо да взема. Колкото по-рано стигнеш до този момент, толкова по-добре. (виж Бил Гейтс - и той се раздава, по твоите думи - си "аби"). А това, че не вярваш и не искаш, не зависи от мен. Негативно настроения човек няма никакъв шанс в живота. Как ще познаеш един негативист - по това, че слага стопове.

                          Е, това също може да се приеме за вид "даване", но не е от добро сърце и затова не се зачита. Ето, сега имаш и ти възможност да "дадеш" - дай и ти един стейтмънт. Какво има да криеш? Напротив, ако си голям майстор, може само да спечелиш. А и за какво да ти искам "едни пари"? Аз вече почти всичко ти казах, но ти не го разбра и се хвана за стейтмънта. А сега и него не щеш да приемеш.

                          Но докато отричаш (от което нищо не се печели), в същото време не се съмнявай, че има хора, който ме разбират какво казвам и вече работят в това направление.
                          Напротив,много добре го разбрах и затова и не ми хареса
                          А Бил Гейтс раздава пара за благотворителност,а не акъл по форумите
                          За разлика от теб,аз никъде не съм казвал,че съм голям майстор,нито пък,че съм открил светия граал, така че няма какво да доказвам.
                          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                          Коментар


                          • Дадох доста решения на това, което не ти харесва - "канал", "диапазон", "ход", "кантар", "разбиване", "ММ", Това, че 5 от 100 сделки не се затварят днес, не бива да ти пречи да виждаш, че 95 се затварят. Нарочно повтарям ММ, ММ, ММ. А 5-те сделки ще се затворят, ако не днес, утре, след седмица, след месец. Но аз не ги чакам толкова - чакам ги на кантар и ги затварям. Виж ги в стейтмънта. иначе от инат мога да ги чакам и един месец.
                            Не загребвай мед от празна делва!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                              "Насрещни" означава не да ги затвориш в един и същ момент, а да ги отвориш едновременно. И не са 50:50. Затварям над 90% от отворените насрещни позиции на печалба, при това - обикновено в рамките на деня. Разковничето се крие понятията "диапазон" и "ход", които никой не иска тук да разбере.
                              Ехххх,пак ми обясняваш .... абе стига бре
                              Това твоето съм го правил вече .... обаче не ми харесваше.

                              Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                              Е, вижда се, че има и такива (5-10%), които чакат да им дойде времето.
                              Ето заради това не ми харесваше.
                              И точно за това те "ям" ... нали ти казвам,че ми светна идейка.Е,идейката е решение на този въпрос
                              Умишлено те подмятам,защото ти мълчиш и аз съм съпричастен .... нема аз да ти раздувам системата и тактиката я

                              Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                              Но едно е сигурно - нямат стопове. Иначе, това си е МТ4, а пък някои се чудят "кво било".
                              Абе имаш пропуски ....аде да попитам защо кабела .... според мен губиш от този си избор

                              Успех
                              Страхът трудно се преодолява само със знания

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
                                И за какво се абиш тогава да се занимаваш с невежи,а не си харчиш милионите на воля?С тия хиляди пипове на ден не може да не си вече поне милионер
                                Или всеки момент ще излезнеш с оферта хората да ти дадат едни пари,дето ти да им докарваш по 1000-5000 пипа на ден срещу скромна комисиона
                                Има един момент в живота, след който човек започва да дава, вместо да взема. Колкото по-рано стигнеш до този момент, толкова по-добре. (виж Бил Гейтс - и той се раздава, по твоите думи - си "аби"). А това, че не вярваш и не искаш, не зависи от мен. Негативно настроения човек няма никакъв шанс в живота. Как ще познаеш един негативист - по това, че слага стопове.

                                Е, това също може да се приеме за вид "даване", но не е от добро сърце и затова не се зачита. Ето, сега имаш и ти възможност да "дадеш" - дай и ти един стейтмънт. Какво има да криеш? Напротив, ако си голям майстор, може само да спечелиш. А и за какво да ти искам "едни пари"? Аз вече почти всичко ти казах, но ти не го разбра и се хвана за стейтмънта. А сега и него не щеш да приемеш.

                                Но докато отричаш (от което нищо не се печели), в същото време не се съмнявай, че има хора, който ме разбират какво казвам и вече работят в това направление.
                                Last edited by jenyna; 15.11.2014, 22:02.
                                Не загребвай мед от празна делва!

                                Коментар

                                Working...
                                X