IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

    Не съм сигурен, че пълната противоположност на тоталитаризма - свободията - предлага адекватна алтернатива. Истината е по средата.

    ​​​​​Има причини хазартът да се рекламира като хазарт, докато наркотиците изобщо да не се ползват с подобен род медийно внимание. А без никакво съмнение форекс е хазарт и е важно това да се заяви ясно, точно и на висок глас.
    По тази логика можем да обявим всичко за хазарт и нараво да пускаме кепенците.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Svetlin Разгледай мнение

      Нали живеем във свободна държава? Имат право да се рекламират хората по телевизора, а другите имат право да не търгуват с тях. Пазарни работи.
      По твоята логика дай да оставим и телефонните измамници да рекламират по телевизията?? Щом могат да си платят за рекламата...
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Svetlin Разгледай мнение

        рУлетка, търгОвия
        Форекс идва от FOReign EXchange и означава обмяна на валута. Валутна търговия и форекс е едно и също, но едното е на български език, а другото е на побългарен английски. При това познаване на материята и правописа, не е чудно, че се чудиш защо не се печели.
        Каква търговия с валута ти се привижда у форекса, бе човек??
        За търговия с валута можеш да говориш само ако имаш реална покупко-продажба и ставаш собственик на придобитата валута.
        С договор за разлика във форекса ставаш собственик на валутата, която уж търгуваш, колкото ония дето правят залози на конни състезания стават собственици на коня.
        Видите ли че пише някъде договори за разлика - БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧ. ТОВА Е ЧИСТ ХАЗАРТ И ИЗМАМА, ЩЕ СИ ЗАГУБИТЕ(ЩЕ ВИ ВЗЕМАТ) СЪС СИГУРНОСТ ПАРИТЕ.
        Last edited by Frosty; 25.11.2018, 18:18.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Svetlin Разгледай мнение

          Забраните и цензурата нали уж бяха тоталитарни похвати?
          Не съм сигурен, че пълната противоположност на тоталитаризма - свободията - предлага адекватна алтернатива. Истината е по средата.

          ​​​​​Има причини хазартът да се рекламира като хазарт, докато наркотиците изобщо да не се ползват с подобен род медийно внимание. А без никакво съмнение форекс е хазарт и е важно това да се заяви ясно, точно и на висок глас.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

            Да но нали знаеш ,че една лъжа повторена 1000 пъти става истина , по телевизията я гледат милиони.
            Това е една лъжа,чиста измама, а се рекламира, че може да се спечели от нея.
            Даже в някои държави са започнали да забраняват форекс брокерите които предлагата така наречните CFD договори за разлика.
            Забраните и цензурата нали уж бяха тоталитарни похвати?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Svetlin Разгледай мнение

              Нали живеем във свободна държава? Имат право да се рекламират хората по телевизора, а другите имат право да не търгуват с тях. Пазарни работи.
              Да но нали знаеш ,че една лъжа повторена 1000 пъти става истина , по телевизията я гледат милиони.
              Това е една лъжа,чиста измама, а се рекламира, че може да се спечели от нея.
              Даже в някои държави са започнали да забраняват форекс брокерите които предлагата така наречните CFD договори за разлика.
              Форекс блог

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                Ти откъде знаеш какви са мойте познания?
                Ти като си по-запознат в тези неща познаваш ли поне един човек който да е спечелил от трейдър бг , а рекламата не спира да се пуска всеки ден по телевизията.
                Нали живеем във свободна държава? Имат право да се рекламират хората по телевизора, а другите имат право да не търгуват с тях. Пазарни работи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Svetlin Разгледай мнение

                  Абсолютно си прав, но бива човек да има поне елементарни познания, когато коментира някаква тема.
                  Ти откъде знаеш какви са мойте познания?
                  Ти като си по-запознат в тези неща познаваш ли поне един човек който да е спечелил от трейдър бг , а рекламата не спира да се пуска всеки ден по телевизията.
                  Форекс блог

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gujo

                    svetline не се занимавай с глупаци
                    Абсолютно си прав, но бива човек да има поне елементарни познания, когато коментира някаква тема.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                      Форекса е като игра на руска ролетка. Не си сгрешил ти, просто системата е гнила .
                      Статистиката показва че хора занимаващи се с форекс от дълги години губят по-лесно пари от начинаещите. Това е обратно на логиката , но е вярно.
                      Не бъркай валутната тътгувия с милиони с форекс брокерите като трейдър.бг и подобни.

                      Има хора с милиони които печелят от валутна търгувия, за това няма спор. Тези хора не си отварят форекс акаунт.

                      Познаваш ли някой, който е спечелил от форекс брокер с така наречените договори за разлика? ????????
                      рУлетка, търгОвия
                      Форекс идва от FOReign EXchange и означава обмяна на валута. Валутна търговия и форекс е едно и също, но едното е на български език, а другото е на побългарен английски. При това познаване на материята и правописа, не е чудно, че се чудиш защо не се печели.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от alekforex Разгледай мнение
                        Също така имам подозрението ми, че Forex не е това, което изглежда. Но аз знам хора, които всъщност правят пари всеки път.
                        Но накрая направих сериозна грешка и загубих всичко. Форексът е добър, но е много трудно за обикновените хора като нас да правят пари тук.
                        Форекса е като игра на руска рулетка. Не си сгрешил ти, просто системата е гнила .
                        Статистиката показва че хора занимаващи се с форекс от дълги години губят по-лесно пари от начинаещите. Това е обратно на логиката , но е вярно.
                        Не бъркай валутната търговия с милиони с форекс брокерите като трейдър.бг и подобни.

                        Има хора с милиони които печелят от валутна търговия, за това няма спор. Тези хора не си отварят форекс акаунти.

                        Познаваш ли някой, който е спечелил от форекс брокер с така наречените договори за разлика? ????????
                        Last edited by mauricio84; 17.11.2018, 18:29.
                        Форекс блог

                        Коментар


                        • Също така имам подозрението ми, че Forex не е това, което изглежда. Но аз знам хора, които всъщност правят пари всеки път. Аз също правя пари за 6 месеца, използвайки проста система за търговия с валута. Аз търгувах с валутен брокер от Невис по онова време.

                          Но накрая направих сериозна грешка и загубих всичко. Форексът е добър, но е много трудно за обикновените хора като нас да правят пари тук.

                          Коментар


                          • Аз го гледах това вчера по БиТВ. Много интересно. Браво на ченгетата.
                            Малко закъсняха. Можеше преди две години да ги затворят тия.
                            Аз преди две седмици публикувах статия по този въпрос. Вижте я. Три месеца работих за форекс брокер
                            Last edited by mauricio84; 07.11.2018, 10:25.
                            Форекс блог

                            Коментар


                            • Имената не ги знам, но са регистрирани в Естония, за тежест се представяли за английски клон на някакъв "сериозен фонд от Великобритания".Аз лично съм получавал обаждания за посредничество, лицата които са го правили са били в неведение, че изпълняват мокри поръчки на фараоните и помощник- фараоните.Именно от тях изтича също информация, че се вършат нередни неща.Предлагат търговия с акции, злато, петрол и активи, които не съществуват, така схемата ужилва излъгани инвеститори в размер от 300 000 евро и към 70 000 щатски долари.доказани, може още да излязат ужилени.От една година полицията знае и не действа досега.По правило, това е дистанционен тип измама по телефон и действа на принципа на ало измамниците.Трудно доказуемо, има голяма вероятност да се оттърват от пропуски в правосъдието ни.
                              Last edited by Staziss; 06.11.2018, 21:35.

                              Коментар


                              • Някой знае ли имената на тримата форекс брокери арестувани днес .

                                https://btvnovinite.bg/bulgaria/inte...targovija.html


                                Посочените ръководители на престъпната група са – сърбин, израелец и 28-годишен българин. Тримата са арестувани, с повдигнати обвинения за организирана престъпна група и измами в големи размери. Основен организатор е евреинът.
                                Last edited by night_lord; 06.11.2018, 19:44.
                                advokatfilipova.eu

                                Коментар

                                Working...
                                X