IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
    Спомних си един случай от преди 3-4 години.
    Беше период за мен в който от няколко месеца печелех . Супер. За няколко месеца бях само на печалба.
    И един ден ми звъни телефона . Обажда се нвкакъв "добронамерен" служител от форекс брокера в който имах акаунт.
    Говорехме общ разговор, нищо специално, ала бала той ми даваше съвет да играя и други валутни двойки, а не само една и т. н.
    Има няма 5 минути разговор.
    По никакъв начин не промених начина си на игрс след разговора.
    От следващия ден започнах само да губя , губя губя и след няколко седмици ми фалира акаунта.
    Вие имали ли сте подобно обаждане след което сте започнали само да губите
    Чудя се тези от форекс брокерите дали не ни правят нещо като негативно енергийно въздействе . След този разговор всичко тръгна на опаки .
    Това може ли да е нещо като черна магия или подобно.
    Вие какво мислите? ??
    суеверно и наивно звучиш. кажи кой е брокера все пак. ако е бъкет шоп просто са те "наредили"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
      Спомних си един случай от преди 3-4 години.
      Беше период за мен в който от няколко месеца печелех . Супер. За няколко месеца бях само на печалба.
      И един ден ми звъни телефона . Обажда се нвкакъв "добронамерен" служител от форекс брокера в който имах акаунт.
      Говорехме общ разговор, нищо специално, ала бала той ми даваше съвет да играя и други валутни двойки, а не само една и т. н.
      Има няма 5 минути разговор.
      По никакъв начин не промених начина си на игрс след разговора.
      От следващия ден започнах само да губя , губя губя и след няколко седмици ми фалира акаунта.
      Вие имали ли сте подобно обаждане след което сте започнали само да губите
      Чудя се тези от форекс брокерите дали не ни правят нещо като негативно енергийно въздействе . След този разговор всичко тръгна на опаки .
      Това може ли да е нещо като черна магия или подобно.
      Вие какво мислите? ??
      Това е проявление на световната брокерска конспирация, щото в противен случай си щял да съсипеш пазари с твоята печеливша серия!

      Коментар


      • Спомних си един случай от преди 3-4 години.
        Беше период за мен в който от няколко месеца печелех . Супер. За няколко месеца бях само на печалба.
        И един ден ми звъни телефона . Обажда се нвкакъв "добронамерен" служител от форекс брокера в който имах акаунт.
        Говорехме общ разговор, нищо специално, ала бала той ми даваше съвет да играя и други валутни двойки, а не само една и т. н.
        Има няма 5 минути разговор.
        По никакъв начин не промених начина си на игрс след разговора.
        От следващия ден започнах само да губя , губя губя и след няколко седмици ми фалира акаунта.
        Вие имали ли сте подобно обаждане след което сте започнали само да губите
        Чудя се тези от форекс брокерите дали не ни правят нещо като негативно енергийно въздействе . След този разговор всичко тръгна на опаки .
        Това може ли да е нещо като черна магия или подобно.
        Вие какво мислите? ??
        Форекс блог

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tsatchev Разгледай мнение
          Мисля, че тези с 100к+ акаунти и 20% годишно им стигат. Но пък и на тях им се чудя - ако имаш 100к+ защо да се занимаваш с Форекс.
          Ами как защо за да ги изгубят по-лесно.
          Големи форекс аксунти се отварят при големите брокери.
          Много хора се заблуждаваат ,че големият форекс брокер е по-сигурен.
          Някои от най-големите форекс брокери са най-големите измамници. Те нали затова са станали големи защото са обрали парите на хиляди като нас.
          Форекс блог

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
            честито на печелившите.


            https://dnes.dir.bg/krimi/valka-ot-s...na-s-balgariya

            Проблема при такива случаи е ,че дори да го осъдят този и да лежи в затвора няма да върнат парите на ограбените.
            Парите отдавна ги няма те са скрити в сметките на големи корпорации и няма как да се върнат на хората .
            Хубавото е , че поне няма да има нови измамени от този форекс брокер.
            Но този като излезе от затвора ще си регистрира нов форекс брокер замаскиран зад офшорки и инвестиционни посредници.
            Форекс блог

            Коментар


            • честито на печелившите.


              https://dnes.dir.bg/krimi/valka-ot-s...na-s-balgariya

              Коментар


              • Падна най-голямата сума от спортни залози в България!

                Рекордните за България близо 1 милион лева от спортни залози паднаха в Еврофутбол! Това стана ясно, след като на 25.02.2019 г. във Враца бе определена печалба от 956 892,41 лева. Еврофутбол очаква участника в централния си офис, където ще организира специална церемония в чест на големия майстор на футболните предвиждания.

                Такава огромна сума не е ставала притежание на нито един почитател на футболните прогнози в България и е прецедент сред любителите на спортни предвиждания. Врачанинът е направил своето супер предвиждане с 200 лева за 18 мача в права колонка на 23 февруари.

                Коментар


                • Вчера чух за един който е спечелил от форекс пазара , казва се Гал Барак.
                  Само незнам къде е сега и каква мярка за неотклонение му е наложена.
                  Форекс блог

                  Коментар


                  • Това че УНСС е пълна пародия не значи ,че не трябва да се образоване финансово.
                    Аз ходих на един курс по счетоводство и съм много доволен.
                    Форекс е наука за хауса това не е точно икономика.
                    advokatfilipova.eu

                    Коментар


                    • Една от основните причини за големия брой губещи на форекс това е липсата на реално финансово образование в България .
                      В УНСС има преподаватели които през целия си живот не са продали нищо, нямат нито една успешна сделка ,но преподват маркетинг и продажби.
                      Неможе хора които никога не са имали собствен бизнес да учат други хора как се прави бизнес.
                      Форекс блог

                      Коментар


                      • Всяка една стопанска дейност, ако не носи споменатите около 20% доходност след приспадане на разходите би поставило под риск съществуването на фирмата, за малка такава.Освен, ако не е голям холдинг или значим финансов субект.
                        Ако имаш магазинче, пробвай да печелиш под 20% годишно да видим докъде ще стигнем.
                        Иначе и аз някъде го бях видял това нещо, че гонят около 20-30% годишно мениджърите на доколкото си спомням един хеджфонд и се смята за успех, ама хората управляват и чужди капитали и естествено предприемат по-предпазливи методи за управлението на милиарди долари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Staziss Разгледай мнение

                          Разбира се следното...
                          Благодаря за отговора! Доста са високи тези проценти според мен. Мисля, че тези с 100к+ акаунти и 20% годишно им стигат. Но пък и на тях им се чудя - ако имаш 100к+ защо да се занимаваш с Форекс.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tsatchev Разгледай мнение
                            Надявам се, че не е задаван въпроса, но все пак да попитам! Според вас какво разбирате под печалба от Форекс:
                            Колко процента годишно?
                            Каква сума годишно?
                            Колко години подред и с какъв процент (най-малко) трябва да си постоянно печеливш, за да влезеш в клуба на спечелилите от Форекс?
                            Ако години наред си играл със малки суми (за удоволствие) и си бил всяка година на плюс, това прави ли те спечелил?
                            Благодаря!
                            Разбира се следното.Постоянно да Ви нараства на месечна база с около 8%до 15% акаунта.На годишна база от 60%до 120% при левърдж не по-голям от 5%.Т.е да загубиш във всяка една сделка повече от 5% от акаунта си.Да не правиш по-голям дроудаун от 5 сделки, ако правиш нещо не е наред със системата за търговия.Загуби на акунта овече от 25-30% по принцип е достатъчно да спреш, докато не си изгубил и останалото по сметката ти.
                            Направи 400-500 сделки демо и ако имаш подобни резултати, може да пробваш с реален акаунт.Там ще имаш с 20-30% по -ниски резултати от демото.
                            )(* заб. повечето трейдъри рискуват между 0.5 до 2.5% да загубят в единична сделка, агресивните максимум до 5%)
                            Last edited by Staziss; 19.01.2019, 17:42.

                            Коментар


                            • Най-лошото на българските форекс брокери и фирмите на бързи кредити е че ограбват парите на нуждаещите се хорахора , и така още повече ги вкарват във въртележката на плъховете.
                              Ходих в един офис на форекс брокер и играех роля на човек който се занимава с форекс съвсем отскоро . Направо ти дават съвети как да изгубиш парите си.
                              Просто си личи как те лъжат и манипулират.
                              Най- лесно се лъже по телефона.
                              Никога не говорете с форекс брокер по телефонателефона . Попитайте ги къде им е офиса и ги посетете на място.
                              Съветвам ви да посетите на място някои форекс брокер .
                              Вместо форекс брокерите да повишат реално финансовата грамотност на българите те им ограбват парите .
                              Last edited by mauricio84; 19.01.2019, 11:11.
                              Форекс блог

                              Коментар


                              • Надявам се, че не е задаван въпроса, но все пак да попитам! Според вас какво разбирате под печалба от Форекс:
                                Колко процента годишно?
                                Каква сума годишно?
                                Колко години подред и с какъв процент (най-малко) трябва да си постоянно печеливш, за да влезеш в клуба на спечелилите от Форекс?
                                Ако години наред си играл със малки суми (за удоволствие) и си бил всяка година на плюс, това прави ли те спечелил?
                                Благодаря!

                                Коментар

                                Working...
                                X