IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И ако някой знае как се правят пари от тази система мислиш ли че ще ти каже
    http://trader-idimitrov.blogspot.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
      Не си попаднал, защото няма 100 от 100, веки които твърди, че затваря 100 от 100 и затваря всичко на печалба, просто лъже.
      Срещал съм и други такива хора, съвпадението в стратегиите им са насрещните поръчки. След като обаче ги попиташ как точно става и как се справят с това за което съм писал в предния си пост, обикновенно спират да пишат или просто игнорират въпроса ми.
      Напълно съгласен съм с теб, на думи са милионери, а реално дори не знаят по какви правила да влизат в сделка - типични тролове!

      Предишният ми пост беше по скоро ироничен реторичен, но все още никой не ми е писал от лагера на без стоп и 100/100
      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
        Не ми се занимава с глупости точно сега - защото правя много сериозни back testo-ве на няколко стратегии, та стотици сделки ми преминаха пред очите за кратко време и като цяло е не попаднах на 100 от 100! Не се оплаквам стратегиите са чудесни и при едни ММ стават страхотни неща но като цяло 80% макс успеваемост вади една от тях - та ми е чудно вие как го правите 100 от 100, че си позволявате без стоп! А такива красиви серийки от загуби има, че да не говорим
        Не си попаднал, защото няма 100 от 100, всеки който твърди, че затваря 100 от 100 и затваря всичко на печалба, просто лъже.
        Срещал съм и други такива хора, съвпадението в стратегиите им са насрещните поръчки. След като обаче ги попиташ как точно става и как се справят с това за което съм писал в предния си пост, обикновенно спират да пишат или просто игнорират въпроса ми.
        Last edited by k_v_v_; 16.09.2014, 16:11.
        FinancialMarkets.Zone

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
          Ами прочети си въпросния пост и ще ти се изясни. Ще ти помогна. Ти пишеш:

          "...тва може да работи в рейндж, ама интересно какво става при тренд"

          От ясно по-ясно - ако работи в рейндж, хубаво. Ама защо трябва да търгуваш така и при тренд, че да се чудиш после какво да правиш?
          защото човека с тая стратегия каза че не го интересува тренд ли е рейндж ли е и търгува така. аз просто се чудя като попадне на тренд и праска тия насрещни позиции как излиза сух

          Коментар


          • onufri

            Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
            Не точно към този колега трябва да е насочен въпроса тиА към колегата jenyna
            Към дървения философ jenyna е излишно да се отправя какъвто и да било пост.

            Коментар


            • Чърчил

              Първоначално изпратено от Чърчил Разгледай мнение
              ни тъ разбрах колега кое ми е гениалното, може би ме обърка с друг гений

              Ами прочети си въпросния пост и ще ти се изясни. Ще ти помогна. Ти пишеш:

              "...тва може да работи в рейндж, ама интересно какво става при тренд"

              От ясно по-ясно - ако работи в рейндж, хубаво. Ама защо трябва да търгуваш така и при тренд, че да се чудиш после какво да правиш?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                Ама страшно интересно, пълен шампион по интересност! Случаят е получил номинация за Нобелова награда по интересност!

                Абе колега, можеш ли да обясниш с думи прости от какъв зор при тренд ще търгуваш по такъв начин? На кого какво искаш да докажеш с този гениален пост?
                ни тъ разбрах колега кое ми е гениалното, може би ме обърка с друг гений

                Коментар


                • Не ми се занимава с глупости точно сега - защото правя много сериозни back testo-ве на няколко стратегии, та стотици сделки ми преминаха пред очите за кратко време и като цяло е не попаднах на 100 от 100! Не се оплаквам стратегиите са чудесни и при едни ММ стават страхотни неща но като цяло 80% макс успеваемост вади една от тях - та ми е чудно вие как го правите 100 от 100, че си позволявате без стоп! А такива красиви серийки от загуби има, че да не говорим
                  Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                    Ама страшно интересно, пълен шампион по интересност! Случаят е получил номинация за Нобелова награда по интересност!

                    Абе колега, можеш ли да обясниш с думи прости от какъв зор при тренд ще търгуваш по такъв начин? На кого какво искаш да докажеш с този гениален пост?
                    Не точно към този колега трябва да е насочен въпроса тиА към колегата jenyna
                    Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                    Коментар


                    • Много интересно!

                      Първоначално изпратено от Чърчил Разгледай мнение
                      т.е. пазара поради някаква причина ти чуква двата лимита за 10-30 мин тва може да работи в рейндж, ама интересно какво става при тренд
                      Ама страшно интересно, пълен шампион по интересност! Случаят е получил номинация за Нобелова награда по интересност!

                      Абе колега, можеш ли да обясниш с думи прости от какъв зор при тренд ще търгуваш по такъв начин? На кого какво искаш да докажеш с този гениален пост?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                        Точно това казвам и аз - ползват стоп, но не от него печелят. От него само губят - дават кръв. Защо ползват стоп и какво целят? Как излизат от тези постоянни и натрупващи се загуби?
                        Идеята на стопа е да те извади от позиция в която не трябва да си. Ако само ти удря стоповете, ясно че ще ти изтече кръвчицата, но нали идеята на трейдинга е да познаваш посоката на база някакви знания и да печелиш от това.
                        Сподели моля от колко време търгуваш? Защото пишеш като някой с опит не повече от 5-6 месеца, в което няма нищо лошо разбира се. След като потъргуваш известно време ще видиш, че тия системи и сметки са гола вода и не водят до нищо. Както ти написаха колегите по-долу няма как да прецакаш пазара както ти си мислиш. Отварянето на насрещна поръчка е равносилно на затваряне, с разликата че плащаш още един спред. Докато затвориш едната резулатата ти е 0 и -2 спреда, затвориш ли грешната позиция в даден момнет, оставаш само с увеличаваща се губеща, дори да си мислиш че си прибрал печалба, реално все едно току що си отворил. За да се печели в тази игра трябва да имаш разбиране затова какво се случва и как се движи цената.
                        FinancialMarkets.Zone

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                          Този експеримент е стар като форекс - 10 или 20 трейдъри влизат по един и същ начин в пазара и всеки излиза по свое усмотрение. Резултатите варират от голяма печелба, през нищо, до голяма загуба. Извод: няма никакво значение как влизаш, единствено значение има как излизаш от пазара.

                          Ако всички влизат по различно време, а излизат заедно, то резултатите им също ще варират от голяма печалба, зеро, до голяма загуба.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                            Мисли! и експериментирай. И остави това с рейнджа. Аз работя с волатилността, а не с тренда. А за тренда да не говорим, защото никой не може да го обясни ясно.

                            някой ден ще си го обясниш тренда а ако си намерил начин да печелиш няма значение какъв е, важното е да работи за теб. а за мен може да работи нещо друго - например факта че всеки тренд има само един край

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                              Така е, но аз управлявам изхода и излизам когато ми е най-изгодно, когато съм на кантар. А междувременно съм взел каквото е възможно. Печели, който взема, а не който дава.

                              Когато си с две насрещни сделки и си взел от едната,другата може да стане и неуправлаема.Със сигурност ти се е случвало
                              Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                                Точно това казвам и аз - ползват стоп, но не от него печелят. От него само губят - дават кръв. Защо ползват стоп и какво целят? Как излизат от тези постоянни и натрупващи се загуби?
                                Естествено,че няма да печелят от стопа!Кой печели от стоп?!Стопа ти предпазва капитала.Захващайки се с трейдинг първата ти задача е да запазиш капитала и чак след това да го увеличаваш.Постоянните и натрупващи се загуби идват от неползването на стоп!То при липса на стоп загубите може и да не са постоянни,а да е една единствена
                                И сега ти си задай въпроса след като толкова се захласваш по костенурките - за какво,аджеба,са ползвали стоп,пък и е доказано,че са печелили
                                Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                                Коментар

                                Working...
                                X