IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от murdjev4520 Разгледай мнение

    Забавно е с теб. Не съм сигурен за каква теза говориш тук. По релано от реална сметка няма как да е. За това което се опитваш да кажеш е "арбитраж" търговия, някои го описват и като "лейтънси" вид търговия, която в повечето от случаите брокерите ще ти премахнат печалбата и покажат и точката от условията които имат. Хванал си се като удавник за сламка - добре е че си по прочелнещо тук там от форум или някой друг търговец само че е добре да ти ги обяснят нещата по-детайлно.

    И със здраве
    Това се нарича измама. Един и същ бъкет дава различна цена за един и същ инструмент според съотношението на купили/продали на съответния сървър. Ако на сървър 1 преобладават купувачите (заложилите, че цената ще расте), а на сървър 2 - продавачите, цената на инструмента ще е по-ниска в първия случай и по-висока във втория. Все едно в магазина цената на един и същ продукт да варира според клиента. Много ясно, че ще ти баннат трейда, ако се опиташ да се възползваш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

      Монетата има и друга страна - ако правеше пари, щеше ли да си губи времето с нас? В случая е явен стремежът му да се докаже. Не съм го карал нищо, той сам попита.

      Нямам никаква амбиция да съм успешен комарджия, но в някоя друга тема може да си говорим за търговия, ако искате.

      На "верифицирани" измишльотини не вярвам. Резултатите подлежат на манипулиране.
      Стремежът ми не е да се докажа, тъй като не търгувам аз по сметките, а да се докаже че пари могат да се изкарат на пазара. Процента не е голям както казахме, но е постижимо и човек може да си осигури сравнително добър доход и стандард. Това е, иначе хората нямаше да го правят. Все пак темата е дали се познават хора които търгуват успешно на Форекс и CFD- та

      Коментар


      • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

        Господине, ще Ви го кажа в прав текст. Цената за един и същ инструмент на различните сървъри на един и същ бъкет е различна. Можете да докажете факта емпирично по елементарен начин. Изводите оставям на Вас.

        Колкото до злобата - очевидно е кой обижда. След като не можете да защитите логически тезата си, следва да направите демонстрация, а не да злобеете. С картинки може най-много комикс да списваме...
        Забавно е с теб. Не съм сигурен за каква теза говориш тук. По релано от реална сметка няма как да е. За това което се опитваш да кажеш е "арбитраж" търговия, някои го описват и като "лейтънси" вид търговия, която в повечето от случаите брокерите ще ти премахнат печалбата и покажат и точката от условията които имат. Хванал си се като удавник за сламка - добре е че си по прочелнещо тук там от форум или някой друг търговец само че е добре да ти ги обяснят нещата по-детайлно.

        И със здраве

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vatman Разгледай мнение
          На кой пазар да търгуваш? FX е глобален и децентрализиран - OTC. Краен потребител може да е всеки, който по някяква причина се нуждае от съответния финансов актив...
          Едно от възможните решения е да търгуваш валутни фючъри на регулиран пазар.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

            абе ти виждал ли си Metatrader изобще, акаунта му е реален какво има да манипулира там ? жълтото човече там в ляво е real, а зеленото practical account. Има и такива които го могат това и житкат са ето ти един жив екземпляр ....
            Мичаелис, какво точно ни доказва това, че акаунтът е реален? Възможните манипулации са безкраен брой и е безсмислено дори да започваме темата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от murdjev4520 Разгледай мнение

              Господине, ти изобщо провери ли предишния линк към FXBlue към сметката от 2017 - реална и верифицирана или пак си приказваш само вятър да правиш. Показах ти реални сметки, в реално време , ти пак за мин. суми за търговия говориш - тъй като се пишеш разбирач и много знаеш, я покажи ти какво имаш. Пак ти казвам за мен си чул две три неща които повтаряш без да си имаш и най - малка идея. Да драсна аз някой EA *- хахаха, аз друга работи си нямам че да се пиша и програмист на MQL - мале , мале. А за сделките, погледи по-добре FXBlue линка,и прегледай сам брой сделки и колко има.
              И със здраве. По -малко злоба
              Господине, ще Ви го кажа в прав текст. Цената за един и същ инструмент на различните сървъри на един и същ бъкет е различна. Можете да докажете факта емпирично по елементарен начин. Изводите оставям на Вас.

              Колкото до злобата - очевидно е кой обижда. След като не можете да защитите логически тезата си, следва да направите демонстрация, а не да злобеете. С картинки може най-много комикс да списваме...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                Монетата има и друга страна - ако правеше пари, щеше ли да си губи времето с нас? В случая е явен стремежът му да се докаже. Не съм го карал нищо, той сам попита.

                Нямам никаква амбиция да съм успешен комарджия, но в някоя друга тема може да си говорим за търговия, ако искате.

                На "верифицирани" измишльотини не вярвам. Резултатите подлежат на манипулиране.
                абе ти виждал ли си Metatrader изобще, акаунта му е реален какво има да манипулира там ? жълтото човече там в ляво е real, а зеленото practical account. Има и такива които го могат това и житкат са ето ти един жив екземпляр ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vatman Разгледай мнение
                  Остави човека на мира, бе... ще тръгне човека да се занимава да доказва нещо си... щом казва, че е удовлетворен, значи е така, а и е депозирал немалки суми... очевидно е сериозен...

                  Има една заблуда, че човек като не може да е успешен в нещо, си мисли и е убеден, че всички други и те са неуспешни... да, ама не е така на практика...
                  Монетата има и друга страна - ако правеше пари, щеше ли да си губи времето с нас? В случая е явен стремежът му да се докаже. Не съм го карал нищо, той сам попита.

                  Нямам никаква амбиция да съм успешен комарджия, но в някоя друга тема може да си говорим за търговия, ако искате.

                  На "верифицирани" измишльотини не вярвам. Резултатите подлежат на манипулиране.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от murdjev4520 Разгледай мнение

                    Мерси
                    Ето ти два линка:
                    - https://postimg.cc/gallery/kq9r148w/d52c711c/
                    - https://postimg.cc/3d1b8zXd

                    След 7 дни ще бъдат изтрити
                    А, сега вече се вижда. Мерси.
                    Интересно ми беше да видя с какво спекулират форексаджиите в момента...
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от murdjev4520 Разгледай мнение

                      Мерси
                      Ето ти два линка:
                      - https://postimg.cc/gallery/kq9r148w/d52c711c/
                      - https://postimg.cc/3d1b8zXd

                      След 7 дни ще бъдат изтрити
                      на ората не им се верва Станко, че има и такива дет явно го могат туй нящо с комарекса ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        Примерно качваш картинките на този сайт
                        https://postimages.org/

                        и после копираш линковете към картинките във мнението ти. Това е.

                        ...Абе тоя инвесторски форум така и не го оправиха да показва свестни картинки...
                        Мерси
                        Ето ти два линка:
                        - https://postimg.cc/gallery/kq9r148w/d52c711c/
                        - https://postimg.cc/3d1b8zXd

                        След 7 дни ще бъдат изтрити

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от murdjev4520 Разгледай мнение

                          Не съм сигурен как се прави. Мога да ти ги пусна и по Скайп ако искаш или е-маил, или ако е по Скайп да споделя в реално време да погледнеш ако искаш
                          Примерно качваш картинките на този сайт
                          https://postimages.org/

                          и после копираш линковете към картинките в мнението ти. Това е.

                          ...Абе тоя инвесторски форум така и не го оправиха да показва свестни картинки...
                          Last edited by Frosty; 14.08.2019, 16:47.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                            Единственият начин да докажеш претенциите си е чрез търговия в реално време. Вкарваш някаква минимална сума в публичен акаунт, копираш сделките от основния си, а ние ще поглеждаме от време на време. Не се изисква никакво специфично усилие. Направи 100-200 сделки и след това ще говорим.
                            Остави човека на мира, бе... ще тръгне човека да се занимава да доказва нещо си... щом казва, че е удовлетворен, значи е така, а и е депозирал немалки суми... очевидно е сериозен...

                            Има една заблуда, че човек като не може да е успешен в нещо, си мисли и е убеден, че всички други и те са неуспешни... да, ама не е така на практика...
                            Last edited by Vatman; 14.08.2019, 16:26.
                            Location: Terminal Island
                            Institution: FBI Correctional Facility
                            Jurisdiction: Unknown

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              Ако може качи картинките с линкове някъде на външен сайт, че в този форум абсолютно нищо не се вижда.
                              Не съм сигурен как се прави. Мога да ти ги пусна и по Скайп ако искаш или е-маил, или ако е по Скайп да споделя в реално време да погледнеш ако искаш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                                Единственият начин да докажеш претенциите си е чрез търговия в реално време. Вкарваш някаква минимална сума в публичен акаунт, копираш сделките от основния си, а ние ще поглеждаме от време на време. Не се изисква никакво специфично усилие. Направи 100-200 сделки и след това ще говорим.

                                Хубаво е да вникваш в смисъла на думите, а не да се заплесваш по собствени рационализации. Напиши едно елементарно експертче, което да следи цената тик по тик в реално време, пусни го на различни сървъри при един и същ бъкет (примерно доларов и в евро) и ще разбереш мисълта ми.
                                Господине, ти изобщо провери ли предишния линк към FXBlue към сметката от 2017 - реална и верифицирана или пак си приказваш само вятър да правиш. Показах ти реални сметки, в реално време , ти пак за мин. суми за търговия говориш - тъй като се пишеш разбирач и много знаеш, я покажи ти какво имаш. Пак ти казвам за мен си чул две три неща които повтаряш без да си имаш и най - малка идея. Да драсна аз някой EA *- хахаха, аз друга работи си нямам че да се пиша и програмист на MQL - мале , мале. А за сделките, погледи по-добре FXBlue линка,и прегледай сам брой сделки и колко има.
                                И със здраве. По -малко злоба

                                Коментар

                                Working...
                                X