IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

    Единственият начин да докажеш претенциите си е чрез търговия в реално време. Вкарваш някаква минимална сума в публичен акаунт, копираш сделките от основния си, а ние ще поглеждаме от време на време. Не се изисква никакво специфично усилие. Направи 100-200 сделки и след това ще говорим.
    Остави човека на мира, бе... ще тръгне човека да се занимава да доказва нещо си... щом казва, че е удовлетворен, значи е така, а и е депозирал немалки суми... очевидно е сериозен...

    Има една заблуда, че човек като не може да е успешен в нещо, си мисли и е убеден, че всички други и те са неуспешни... да, ама не е така на практика...
    Last edited by Vatman; 14.08.2019, 16:26.
    Location: Terminal Island
    Institution: FBI Correctional Facility
    Jurisdiction: Unknown

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      Ако може качи картинките с линкове някъде на външен сайт, че в този форум абсолютно нищо не се вижда.
      Не съм сигурен как се прави. Мога да ти ги пусна и по Скайп ако искаш или е-маил, или ако е по Скайп да споделя в реално време да погледнеш ако искаш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

        Единственият начин да докажеш претенциите си е чрез търговия в реално време. Вкарваш някаква минимална сума в публичен акаунт, копираш сделките от основния си, а ние ще поглеждаме от време на време. Не се изисква никакво специфично усилие. Направи 100-200 сделки и след това ще говорим.

        Хубаво е да вникваш в смисъла на думите, а не да се заплесваш по собствени рационализации. Напиши едно елементарно експертче, което да следи цената тик по тик в реално време, пусни го на различни сървъри при един и същ бъкет (примерно доларов и в евро) и ще разбереш мисълта ми.
        Господине, ти изобщо провери ли предишния линк към FXBlue към сметката от 2017 - реална и верифицирана или пак си приказваш само вятър да правиш. Показах ти реални сметки, в реално време , ти пак за мин. суми за търговия говориш - тъй като се пишеш разбирач и много знаеш, я покажи ти какво имаш. Пак ти казвам за мен си чул две три неща които повтаряш без да си имаш и най - малка идея. Да драсна аз някой EA *- хахаха, аз друга работи си нямам че да се пиша и програмист на MQL - мале , мале. А за сделките, погледи по-добре FXBlue линка,и прегледай сам брой сделки и колко има.
        И със здраве. По -малко злоба

        Коментар


        • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

          ---. За целта трябва да търгуваш на пазара, а не да залагаш при бъкета на разликата в курса.-----.
          На кой пазар да търгуваш? FX е глобален и децентрализиран - OTC. Краен потребител може да е всеки, който по някяква причина се нуждае от съответния финансов актив...

          Location: Terminal Island
          Institution: FBI Correctional Facility
          Jurisdiction: Unknown

          Коментар


          • Първоначално изпратено от murdjev4520 Разгледай мнение

            Господине както ти каза преди това колега, името което използваш те описва най-добре. Това с реалната търговия да не ти е да се събудиш днес и да натискаш бутоните. Тази стратегия не изисква търгуване всеки ден, а са необходими определени условия. За скрийн шотовете може би и си прав, ако някой се специализира в това направление, жив и здрав. Да те попитам какво е необходимо някой да ти предостави за да кажеш че е истина?

            Гледам се мъчиш да обясняваш нещо отгоре за т.нар "арбитраж" и "лейтънси" тип търговия. Понаучил си нещо като четеш коментарите на другите или пък "youtube". Както ти каза колегата май само приказваш и нищо друго не правиш. Защо не ни покажеш някоя инвестиция която си направил или при теб такова нещо няма. Те май такива като теб по-добре да ги баннат, то ползва няма да си тук.

            Айде и пак със здраве
            Единственият начин да докажеш претенциите си е чрез търговия в реално време. Вкарваш някаква минимална сума в публичен акаунт, копираш сделките от основния си, а ние ще поглеждаме от време на време. Не се изисква никакво специфично усилие. Направи 100-200 сделки и след това ще говорим.

            Хубаво е да вникваш в смисъла на думите, а не да се заплесваш по собствени рационализации. Напиши едно елементарно експертче, което да следи цената тик по тик в реално време, пусни го на различни сървъри при един и същ бъкет (примерно доларов и в евро) и ще разбереш мисълта ми.

            Коментар


            • Ако може качи картинките с линкове някъде на външен сайт, че в този форум абсолютно нищо не се вижда.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                Щом и ти казваш, че от форекс се печелело, може ли да покажеш какви отворени позиции имаш в момента и при кого?
                Въпросът ми е към всички които казват, че "печелят от форекс" - покажете да видим какви отворени позииции имате в момента и при кого.
                Разбира се. Прикачвам ти снимка от отворените в момента позиции. Доколкото за този брокер, това което мога да кажа е че е с Кипърска регулация. Можеш да видиш и името на брокера даже

                Коментар


                • Първоначално изпратено от murdjev4520 Разгледай мнение

                  Господине както ти каза преди това колега, името което използваш те описва най-добре. Това с реалната търговия да не ти е да се събудиш днес и да натискаш бутоните. Тази стратегия не изисква търгуване всеки ден, а са необходими определени условия. За скрийн шотовете може би и си прав, ако някой се специализира в това направление, жив и здрав. Да те попитам какво е необходимо някой да ти предостави за да кажеш че е истина?

                  Гледам се мъчиш да обясняваш нещо отгоре за т.нар "арбитраж" и "лейтънси" тип търговия. Понаучил си нещо като четеш коментарите на другите или пък "youtube". Както ти каза колегата май само приказваш и нищо друго не правиш. Защо не ни покажеш някоя инвестиция която си направил или при теб такова нещо няма. Те май такива като теб по-добре да ги баннат, то ползва няма да си тук.

                  Айде и пак със здраве
                  Щом и ти казваш, че от форекс се печелело, може ли да покажеш какви отворени позиции имаш в момента и при кого?
                  Въпросът ми е към всички които казват, че "печелят от форекс" - покажете да видим какви отворени позиции имате в момента и при кого.
                  Last edited by Frosty; 14.08.2019, 15:55.
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                    И какво точно доказват тези картинки? Мога да изфабрикувам "по-добри" за 5-10 мин.

                    Ако наистина държиш да ни убедиш, че си разбирач, направи едно показно в реално време. На приказки мастерите сте много, но никой досега не се е навил да покаже умения публично. Всяко друго "доказателство" е ала-бала.
                    Господине както ти каза преди това колега, името което използваш те описва най-добре. Това с реалната търговия да не ти е да се събудиш днес и да натискаш бутоните. Тази стратегия не изисква търгуване всеки ден, а са необходими определени условия. За скрийн шотовете може би и си прав, ако някой се специализира в това направление, жив и здрав. Да те попитам какво е необходимо някой да ти предостави за да кажеш че е истина?

                    Гледам се мъчиш да обясняваш нещо отгоре за т.нар "арбитраж" и "лейтънси" тип търговия. Понаучил си нещо като четеш коментарите на другите или пък "youtube". Както ти каза колегата май само приказваш и нищо друго не правиш. Защо не ни покажеш някоя инвестиция която си направил или при теб такова нещо няма. Те май такива като теб по-добре да ги баннат, то ползва няма да си тук.

                    Айде и пак със здраве

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                      А ти още колко пъти ще повториш тази твоя манта? О форекс не се печелело, от криптовалути също, само от безполезно драскане по форОми се пИчели най-много!
                      Извърташ думите ми. От Форекс и криптовалути може да се печели. За целта трябва да търгуваш на пазара, а не да залагаш при бъкета на разликата в курса. Едното е търговия, а другото - хазарт. Наивно е да ни убеждаваш, че си добър и успял комарджия, а още по-наивно е да залагаш срещу някой, който променя условията според интереса си. Достатъчно е да видиш в реално време разликите в курса по отделните сървъри на един и същ бъкет в зависимост от клиентските залози, за да си направиш съответните заключения.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от murdjev4520 Разгледай мнение

                        https://www.fxblue.com/users/mayfairbrooksam

                        Прилагам и част от това което имам и аз - скрийн шотове

                        Айде и със здраве
                        И какво точно доказват тези картинки? Мога да изфабрикувам "по-добри" за 5-10 мин.

                        Ако наистина държиш да ни убедиш, че си разбирач, направи едно показно в реално време. На приказки мастерите сте много, но никой досега не се е навил да покаже умения публично. Всяко друго "доказателство" е ала-бала.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение


                          Още колко ли новорегистрирани потребители ще се включат в дискусията?
                          А ти още колко пъти ще повториш тази твоя манта? О форекс не се печелело, от криптовалути също, само от безполезно драскане по форОми се пИчели най-много!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                            Важното е, че познаваш доста хора, които се изхранват със запетайки. За твое щастие теорията на Матеев за компетенцията и хазарта е пълна глупост.
                            https://www.fxblue.com/users/mayfairbrooksam

                            Прилагам и част от това което имам и аз - скрийн шотове

                            Айде и със здраве

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bers-erk

                              В България , мисля че губещите са дори повече от 90 % . Няма литература на бг. няма стабилни форуми за форекс - като руските и немските , например .
                              А и за да печели , един трейдър трябва да е гледал графиките 5-6 години , по 5-7 часа на ден .
                              Форекс е хазарт, а не точна наука и не подлежи на научаване. Ако гледаш графики цял живот, резултатът ще е същия като да гледаш всяко завъртане на рулетката - загуба на време. Колкото и да учиш, няма да станеш по-добър комарджия. Това противоречи на здравия разум. Литературата и форумите в случая не помагат, тъй като са преди всичко способи за управление на стадото.

                              Изхождайки от горното, можем да заявим, че чисто статистически няма разлика в съотношението печеливши/губещи у нас и по света. Губещите клонят към 100% и това е потвърдено дори и от Матеев, който многократно писа, че от всички клиенти на СТС, нито един не е имал устойчив модел! Т.е. в средносрочен план всички фалират.

                              Още колко ли новорегистрирани потребители ще се включат в дискусията?

                              Коментар


                              • За тези които се съмняват, нали по принцип сме си малко скептични, приложих малко инфо. Понякога е по добре да покажем не само да приказваме. Както казах 3-4% на месец с ниски нива на риска. Трябва да се спи спокойно през ноща хахахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X