IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

    Не разбирам каква точно ви е идеята, предлагате системи, търсите системи, управлявате пари и търсите клиенти, или сте ИБ/whitelabel на брокер?
    Предлагаме системи, управляваме наши и клиентски средстава като търсим и други системи които са доходоностни. Не, не сме WL на никой брокер, нито IB.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от murdjev4520 Разгледай мнение

      За линкове към myfxbook, мога да ти предоставя една от скорошните сметки които открихме. В момента прехвърляме наши и клиентски активи към други брокери, но пак казвам можем да покажем и реалните сметки от които за момента сумите не са изтеглени. Мога да ти пратя и стейтмънтс ако искаш ор различни клиентски които оперираме. А за куанта, да използваме и него. Основахме преди около 2-3 месеца фирма в Англия, чрез която извършваме дейността си, като сме 3ма бизнес партньори - търгуваме наши и клиентски сметки и като цяло извършваме това от 2016 - 2017 година насам. Ако имаш нещо да пуснеш да разгледаме моля направи го.
      Не разбирам каква точно ви е идеята, предлагате системи, търсите системи, управлявате пари и търсите клиенти, или сте ИБ/whitelabel на брокер?
      FinancialMarkets.Zone

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ValentinDobchev Разгледай мнение

        НЕ ИЗПОЛЗВАЙ EXANTE, ТИЯ СА ПЪЛНИ ИЗМАМНИЦИ, прочети в нета за тях вървяха през годините под много фирми, тия са абсолютна понци схема!!!
        За момента при нас всичко е наред с тях и нямаме проблеми. Не сме ги проучвали за това какво има по нета, тъй като за всяка фирма има негативни коментари плюс в повечето случаи ние се оплакваме отколкото да напишем добър коментар за някой. Това което ние гледаме е сигурност на средствата, market depth, котировки, цената и скорост на изпълнение на поръчката. Горе долу това разлеждаме и колко време на брокера му отнема да прехвърли средставата - не става въпрос за малки суми, че те повечето от брокерите нямат проблеми с това, но изтегляния от 50к и нагоре си показват как брокера действа. Става забавно когато ти искат допълнителни документи за верифициране на вече потвърден акоунт.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

          На мен ми е интересно да видя история и статистика от нея, Myfxbook дава добра представа, но ако искаш качи и някой стейтмънт, не знам ползваш ли QuantAnalyzer, ще го прекарам от там.

          Говориш за ние, в множествено число? Сайт имате ли, предлагате ли нещо конкретно?
          За линкове към myfxbook, мога да ти предоставя една от скорошните сметки които открихме. В момента прехвърляме наши и клиентски активи към други брокери, но пак казвам можем да покажем и реалните сметки от които за момента сумите не са изтеглени. Мога да ти пратя и стейтмънтс ако искаш ор различни клиентски които оперираме. А за куанта, да използваме и него. Основахме преди около 2-3 месеца фирма в Англия, чрез която извършваме дейността си, като сме 3ма бизнес партньори - търгуваме наши и клиентски сметки и като цяло извършваме това от 2016 - 2017 година насам. Ако имаш нещо да пуснеш да разгледаме моля направи го.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ValentinDobchev Разгледай мнение

            НЕ ИЗПОЛЗВАЙ EXANTE, ТИЯ СА ПЪЛНИ ИЗМАМНИЦИ, прочети в нета за тях вървяха през годините под много фирми, тия са абсолютна понци схема!!!
            Малта ???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ValentinDobchev Разгледай мнение

              НЕ ИЗПОЛЗВАЙ EXANTE, ТИЯ СА ПЪЛНИ ИЗМАМНИЦИ, прочети в нета за тях вървяха през годините под много фирми, тия са абсолютна понци схема!!!
              аз и да искам да ги ползвам няма да стане, защото погледнах платформата им и тя не може да прави никакви средове и други стратегии с опции. Това единствено го могат само американските брокери, а в Европата и където и да било другаде няма такъв софтуер който да ги умее тези неща. Странно, но факт!
              Last edited by michaelis12; 20.08.2019, 11:22.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                аз съм с TD Ameritrade и Tastyworks те са специализирани в търговията с опциите. Тези Exante ше им погледна софтуера дали може да се правят спредове с него и дали има option analytics tool както е в TD хм гледам даже имат и за линукс software смятай, че и опции на всичките борси предлагат, което не е никак зле горните двата са само с американски пазари, че и не пускат от България вече ....
                НЕ ИЗПОЛЗВАЙ EXANTE, ТИЯ СА ПЪЛНИ ИЗМАМНИЦИ, прочети в нета за тях вървяха през годините под много фирми, тия са абсолютна понци схема!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Svetlin Разгледай мнение

                  само ти развалиха хубавата тема с тези опции.
                  що бе и те са комар ....

                  Коментар


                  • Какво мислите за покупка на AUD ? Падна доста.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                      Чакам ви да се наиграете, за да заравня пясъчника, но, моля, без реклама.
                      само ти развалиха хубавата тема с тези опции.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
                        Сайт имате ли, предлагате ли нещо конкретно?
                        Чакам ви да се наиграете, за да заравня пясъчника, но, моля, без реклама.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от murdjev4520 Разгледай мнение

                          Дам, той този "БляБля" няма какво да каже героя, нито има демо, пък за реална да не говорим. Момчето няма какво да прави и бръщолеви. В момента откриваме сметки към myfxbook, и превим прехвърляне на част от активите към други брокери. Даже днеска се опитах да кача сметки към myfxbook само че част от брокерите не ти дават достатъчно права да промениш "read only" паролата. Ако искаш мога да ти пусна една от паролите докато брокера се веърне обратно за да я сменим или можеш да използваш FXBlue-то. Закрих също сметката към FXPro и направиш пълно изтегляне онзи ден. Мога да потвърдя и това ако е нужно и показа и сметката с 280к която управляваме.
                          На мен ми е интересно да видя история и статистика от нея, Myfxbook дава добра представа, но ако искаш качи и някой стейтмънт, не знам ползваш ли QuantAnalyzer, ще го прекарам от там.

                          Говориш за ние, в множествено число? Сайт имате ли, предлагате ли нещо конкретно?
                          FinancialMarkets.Zone

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от murdjev4520 Разгледай мнение

                            Изпробвайте EXANTE, търгуваме с тях, нямаме никакъв проблем и имат повече инструменти от IB и SAXO взети заедно. Доста добри са пък и са листнати на борсата в Малта. Ако търсиш инструмент и не може да го намериш, им казваш какво ти трябва и ще ти го активират. Много са напред в играта с крипто валутите - направо изкъртиха всичко с биткойна
                            аз съм с TD Ameritrade и Tastyworks те са специализирани в търговията с опциите. Тези Exante ше им погледна софтуера дали може да се правят спредове с него и дали има option analytics tool както е в TD хм гледам даже имат и за линукс software смятай, че и опции на всичките борси предлагат, което не е никак зле горните двата са само с американски пазари, че и не пускат от България вече ....
                            Last edited by michaelis12; 18.08.2019, 13:14.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от murdjev4520 Разгледай мнение

                              Здравей колега,

                              Ще ме извиняваш за забавянето само че имахме отвворени позиции на EUR/JPY дълги и трябваше да се съсредоточим върху тях. Както повечето сте забелязали имаше обезценка на тази валутна двойка, но се справихме добре. Още 2% добавени. Месеца за сега върви добре хехехехе

                              За стартегията, тя е комбинация от 4 стратегии - в основата е т.нар "break-out" на различни Т интервали от М15 до Д1 като се комбинира Wave и Swing с поглед към "market fundamentals". Това ни позволи да имаме и сравнително добра печалби и при късите позиции към GBP-то преди около 2 седмици когато търговците на дребно бяха с дълги позиции, като ние имахме къси. Тови ни позволи да реализираме печалба от 6% то 8% в зависимост от риска на различните стратегии. Търгуваме главно валутни двойки, злато, Индекси и петрол. Разглеждаме възможността да включим и облигации но най вероятно ще е след месец два.
                              колегас вие сте се специализирали повече във форекса на дейтрейдинг така като гледам, това не е мойто много трябва да му пазя водата, но щом го умеете давайте смело В най-скоро treasuries за си за шорт тъкмо за след два месеца скайчайте и там за надолу аз съм вече шорт TLT за октомври

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                                Така е, аз се радвам, че се разкара от темата на имотите (дано не е временно). Тука си прави микродвижения с мравешки стъпчици и още 50г. ако искаш...
                                аз там изложих всичко черно на бяло, вие ще ревете до 2024та и не само вие а целата Гейропа с тия "имоти", но поне в Булгаристана сте прекалено нагли и сме периферия ше пострадате повечко .... ай сполай аз може да съм олигофрен, но познавам посоката доста добре при тва ...

                                Коментар

                                Working...
                                X