IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
    Ако искате да видите успешни форекс и борсови специалисти погледнете в темата за цените на имотите

    Там всичките дето играят форекс и акции са супер успешни и правят с лекота 20-30% на година

    Всичките миналият месец са продали на върха и веднага са шортили

    Ако не сте чували до сега за тях то е щото са много срамжливи и не пишат по другите теми във форума
    Ха ха. Тези дето са купили имоти 2019 на върха на цените най-много ще изгубят.
    Форекс блог

    Коментар


    • Ако искате да видите успешни форекс и борсови специалисти погледнете в темата за цените на имотите

      Там всичките дето играят форекс и акции са супер успешни и правят с лекота 20-30% на година

      Всичките миналият месец са продали на върха и веднага са шортили

      Ако не сте чували до сега за тях то е щото са много срамжливи и не пишат по другите теми във форума

      Коментар


      • Сега покрай карантината много форекс брокери са се активирали.
        Никога не е било по-лесно от сега да изгубиш парите си на форекс.
        Даже разбрах че един от брокерите е започанал да назначава нови хора.
        Форекс блог

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
          Днес видях че във влаковете на метрото е сложена реклама на опасен форекс брокер.
          Внимавайте!
          ВЕРНО ???? И кой е той ???

          Кажи , сподели ........... сега , ако съм от Мичурин (Царево ) , требва ли да ходя до метрото у София , за да се предпазя

          Коментар


          • Днес видях че във влаковете на метрото е сложена реклама на опасен форекс брокер.
            Внимавайте!
            Форекс блог

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Прочетох статията. Страхотна е. Ще публикувам линк към нея в моя форум. В нея обаче няма нито един намек за измамните форекс форуми, в които със заблуда и бонуси се привличат нищо неподозиращите нови кандидат-милионери, за да им оберат в края на краищата всичките спестявания. Визирам форума на Инстафорекс като най-ярък отрицателен пример на случващото се в Българското трейдерско общество.

              Имам един въпрос - ако напиша статия за твоя блог с разяснения за подробностите около измамната схема на Инстафорекс, ще я публикуваш ли?
              Ще се радвам да напишете и вие за моят блог една статия по тази тема. Изпратете я на мейла в блога.
              Форекс блог

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                Тук съм написал една статия за този Барак. На турски означава рошав.
                http://forextraderbg.blogspot.com/2019/12/2020.html
                Прочетох статията. Страхотна е. Ще публикувам линк към нея в моя форум. В нея обаче няма нито един намек за измамните форекс форуми, в които със заблуда и бонуси се привличат нищо неподозиращите нови кандидат-милионери, за да им оберат в края на краищата всичките спестявания. Визирам форума на Инстафорекс като най-ярък отрицателен пример на случващото се в Българското трейдерско общество.

                Имам един въпрос - ако напиша статия за твоя блог с разяснения за подробностите около измамната схема на Инстафорекс, ще я публикуваш ли?
                Last edited by Mateev; 24.12.2019, 16:05.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                  Знам един който е спечелил от форекс търговия.
                  Казва се Гал Барак.
                  Тук съм написал една статия за този Барак. На турски означава рошав.
                  http://forextraderbg.blogspot.com/2019/12/2020.html
                  Форекс блог

                  Коментар


                  • Знам един който е спечелил от форекс търговия.
                    Казва се Гал Барак.
                    advokatfilipova.eu

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Сърцераздирателна историика, ама с такива историики е пълно у фейсбука.
                      Този блог е много сериозно четиво. В него няма глупости, реклами или пък художествена измислица
                      Форекс блог

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mauricio84

                        Кирчо ти не спря да лъжаш хората и да зарибяваш с твойте лъжи.
                        ​​​​​
                        http://forextraderbg.blogspot.com/20...​​​​
                        Сърцераздирателна историика, ама с такива историики е пълно у фейсбука.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                          Да пишете там, и на ЛС тук също може.
                          Ок супер. не знаех че може и на лично.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от murdjev4520 Разгледай мнение

                            Чудесно и благодаря. Е-майла, който сте пуснали на уеб сайта, чрез него можем ли да се свържем директно? Бих желал главния от отдел Търговия да се свърже и разгледа стратегиите които имате - от италия е момчето така че ще пише на английски но ако затруднения, мога и аз да се включа. Ще пуснем и това с което разполагаме в момента за да разгледаш и видиш дали ще допринесе и към твоята търговия
                            Да пишете там, и на ЛС тук също може.
                            FinancialMarkets.Zone

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                              Имам 5-6 автоматизирани дългосрочно печеливши системи, ето малко инфо http://financialmarkets.zone/best-expert-advisors/ ако имате за сътрудничество пиши.

                              Бих разгледал и какво предлагате вие, особено се намери нещо с никса корелация спрямо моите.
                              Чудесно и благодаря. Е-майла, който сте пуснали на уеб сайта, чрез него можем ли да се свържем директно? Бих желал главния от отдел Търговия да се свърже и разгледа стратегиите които имате - от италия е момчето така че ще пише на английски но ако затруднения, мога и аз да се включа. Ще пуснем и това с което разполагаме в момента за да разгледаш и видиш дали ще допринесе и към твоята търговия

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от murdjev4520 Разгледай мнение

                                Предлагаме системи, управляваме наши и клиентски средстава като търсим и други системи които са доходоностни. Не, не сме WL на никой брокер, нито IB.
                                Имам 5-6 автоматизирани дългосрочно печеливши системи, ето малко инфо http://financialmarkets.zone/best-expert-advisors/ ако имате за сътрудничество пиши.

                                Бих разгледал и какво предлагате вие, особено се намери нещо с никса корелация спрямо моите.
                                FinancialMarkets.Zone

                                Коментар

                                Working...
                                X