IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

    То в сайта на брокера може да пише всичко това не значи че е истина.
    Като пише че е регулиран в Китай , как ще го провериш дали и истина или е само написано.

    Вярно е че трейдъри губят без помоща на брокера защото в форекс търговията няма никаква логика това е хазарт.

    Като ти се обадят по телефона да ти предлагат да си отвориш сметка при тях как може да провери обикновения човек къде и как е регулиран брокера.
    http://forextraderbg.blogspot.com/20...torbg.html?m=1

    Като ги пиша, Кирчо , тези неща , аз ги пиша за масовия читател и за масовия форекс трейдър.

    Хора дето имат милиони и са наели финансови консултанти ще спечелят от валутна търговия.
    Въпроса е че обикновения човек да спечели е невъзможно.

    Пишеш тези неща от позицията на незнание. Регулиран от стриктен регулатор брокер НИКОГА няма да тръгне да ти звъни и да те омайва и кара да вкарваш пари, това е против разпоредбите и правилата н регулаторите и е ЗАБРАНЕНО!

    По същата логика може да кажеш че поицията и болниците са измамници, защото телефонните измамници се обаждат ня някой представяйки се за такива и карат някой да си хвърли парите през прозореца.

    Колкото до логината, за теб няма, за мен има и то не само логика а ЗАКОНОМЕРНОСТИ чрез които може да се печели!


    Ако някой който е расъл далеч от цивилизацията му дадеш автомобил ще катастрофира на първия светофар и спокойно може да ти кажа че зад движението на колите няма никаква логика, едни тръгват други спират, някои го чакат други не. Същата работа е
    FinancialMarkets.Zone

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

      То в сайта на брокера може да пише всичко това не значи че е истина.
      Като пише че е регулиран в Китай , как ще го провериш дали и истина или е само написано.

      Вярно е че трейдъри губят без помоща на брокера защото в форекс търговията няма никаква логика това е хазарт.

      Като ти се обадят по телефона да ти предлагат да си отвориш сметка при тях как може да провери обикновения човек къде и как е регулиран брокера.
      http://forextraderbg.blogspot.com/20...torbg.html?m=1

      Като ги пиша, Кирчо , тези неща , аз ги пиша за масовия читател и за масовия форекс трейдър.

      Хора дето имат милиони и са наели финансови консултанти ще спечелят от валутна търговия.
      Въпроса е че обикновения човек да спечели е невъзможно.

      Чак пък невъзможно.
      Click image for larger version

Name:	GOLDM30.png
Views:	2
Size:	9.8 КБ
ID:	3571120


      GOLD

      Click image for larger version

Name:	BTCUSDH4 2.png
Views:	1
Size:	6.6 КБ
ID:	3571121


      BITCOIN


      Невъзможно e да качим графика голем размер у форума.

      Last edited by Todor Sabev; 01.04.2020, 12:44.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

        Реалността е, че трейдърите масово губят и без помощта на броекера, защото си нямат на идея какво правят и как се печели на пазарите.Има толкова много ММ защото трейдърите сами си губят и от това те правят лесни пари без особено услие.
        То в сайта на брокера може да пише всичко това не значи че е истина.
        Като пише че е регулиран в Китай , как ще го провериш дали и истина или е само написано.

        Вярно е че трейдъри губят без помоща на брокера защото в форекс търговията няма никаква логика това е хазарт.

        Като ти се обадят по телефона да ти предлагат да си отвориш сметка при тях как може да провери обикновения човек къде и как е регулиран брокера.
        http://forextraderbg.blogspot.com/20...torbg.html?m=1

        Като ги пиша, Кирчо , тези неща , аз ги пиша за масовия читател и за масовия форекс трейдър.

        Хора дето имат милиони и са наели финансови консултанти ще спечелят от валутна търговия.
        Въпроса е че обикновения човек да спечели е невъзможно.


        Last edited by mauricio84; 01.04.2020, 12:27.
        Форекс блог

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

          Обикновения трейдър изобщо не знае какви са тези лицензи нито може да разбере неговия брокер какъв лиценз има.
          Това дето го пишеш е за професионалисти дето имат консултанти адвокати и т.н.

          Ето това е тази фирма форекс брокер дето имат офис в ЦУМ. https://www.cmtrading.com/
          Кирчо провери ти как е регистрирана и какъв лиценз има.
          Да видим каква информация ще намериш.
          Ами като не знае, какво прави тогава на пазарите? Кой му е виновен, че си губи парите като се занимава с неща от които не разбира?
          Всичката информация е лесно достъпна. на сайта на всеки брокер има информация къде е регулиран, ако няма значи е никъде!

          https://prnt.sc/rqoqms С номера може да се ровиш в регистъра на регулатора и да видиш информация за брокера. Това, че някой броекр е ММ обаче не го прави задължително лош или некоректен. За Кипърски регулиран брокер не бих си правил и труда да се ровя, само 1 знам който е коректен. ако брокера е FCA регулиран вероятността да е некоректен е драстично по-ниска.

          Реалността е, че трейдърите масово губят и без помощта на броекера, защото си нямат на идея какво правят и как се печели на пазарите.Има толкова много ММ защото трейдърите сами си губят и от това те правят лесни пари без особено услие.
          FinancialMarkets.Zone

          Коментар


          • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

            Нещата които пишеш не отговрят на истината има два варианта или лъжеш целенасочено или просто си некомпетентен.

            Регулаторите предлагат два основни вида лиценз с по скъпия за опериране лиценз, който струва 750 000Е може да не изнасяш позиции и да оперираш като маркет мейкър. със по евтиния лиценз който струва 125 000Е НЯМАШ ПРАВО ДА НЕ изнасяш поръчки към доставчици на ликвидност. Това важи за всички европейски регулатори, тези регламенти се следят и прилагат!
            Обикновения трейдър изобщо не знае какви са тези лицензи нито може да разбере неговия брокер какъв лиценз има.
            Това дето го пишеш е за професионалисти дето имат консултанти адвокати и т.н.

            Ето това е тази фирма форекс брокер дето имат офис в ЦУМ. https://www.cmtrading.com/
            Кирчо провери ти как е регистрирана и какъв лиценз има.
            Да видим каква информация ще намериш.
            Last edited by mauricio84; 01.04.2020, 11:47.
            Форекс блог

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
              Няма такива брокери дето не ти обират парите.
              Всички от обират парите и нито един брокер не изнася позиции.

              Всики пари които ти си изгубил на форекс са отишли в джоба на форекс брокера.

              http://forextraderbg.blogspot.com/p/...ge_39.html?m=1
              Нещата които пишеш не отговрят на истината има два варианта или лъжеш целенасочено или просто си некомпетентен.

              Регулаторите предлагат два основни вида лиценз с по скъпия за опериране лиценз, който струва 750 000Е може да не изнасяш позиции и да оперираш като маркет мейкър. със по евтиния лиценз който струва 125 000Е НЯМАШ ПРАВО ДА НЕ изнасяш поръчки към доставчици на ликвидност. Това важи за всички европейски регулатори, тези регламенти се следят и прилагат!
              Last edited by k_v_v_; 01.04.2020, 11:17.
              FinancialMarkets.Zone

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Великов Разгледай мнение

                Благодаря ти за отговора. Прочетох това в твоя блог - http://forextraderbg.blogspot.com/20...blog-post.html , но то е за друг вид измамници. Въпросът ми беше според теб има ли коректни брокери, през такива при които реално ти играеш на борсата, а не на някакви тяхни манипулативни платформи?
                Няма такива. Всички лъжат.
                ЩЕ ти дам съвет от който няма да спечелиш но няма и да изгубиш.
                Регистрирай се в Jobs.bg и кандидатстваи за работа при някой брокер .
                Поработи там един месец и кажи дали лъжат.

                Преди месец говорих с една мацка която работи за един брокер офиса му е в ЦУМ.
                Сещате ли се кой е?
                Каза че до няколко месеца всяка една сметка на трейдър се занулява.
                Няма шанс да спечелиш.
                Форекс блог

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Великов Разгледай мнение

                  Благодаря ти за отговора. Разбирам, че все пак има брокери, които не ти обират парите чрез манипулации на тяхната платформа и ако си при коректен брокер всичко си зависи от теб. Разбирам и, че ти продължаваш да играеш на борсата.
                  Няма такива брокери дето не ти обират парите.
                  Всички от обират парите и нито един брокер не изнася позиции.

                  Всики пари които ти си изгубил на форекс са отишли в джоба на форекс брокера.

                  http://forextraderbg.blogspot.com/p/...ge_39.html?m=1
                  Форекс блог

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Великов Разгледай мнение

                    Благодаря ти за отговора. Разбирам, че все пак има брокери, които не ти обират парите чрез манипулации на тяхната платформа и ако си при коректен брокер всичко си зависи от теб. Разбирам и, че ти продължаваш да играеш на борсата. Ако не е проблем пиши на pr_velikov@abv.bg за да обменим информация, или звънни на 0885-136014. Аз все си мисля, че всичко е така измислено, че да загубиш. Утре ще звънна на няколко брокера и ще споделя, че искам да бъда техен клиент защото досегашният брокер не е бил коректен, но искам първо да ми кажат колко е бил търгуван петрола на тяхната платформа в най-ниската си точка. Ако навсякъде е 20.04 за барел, значи всички са коректни, ако има разминавания, значи има измамни платформи, които правят лов аут за да те фалират.
                    С петрола е малко по сложно, тъй като това са фючърси, различните фючърси имат имат различни цени, затова много зависи кой точно търгуваш, или дали брокера не предлага някакво синтетично CFD което е сглобил. Така че реално може да имаш различни цени и брокера да не те лъже.

                    Относно това дали поръчките ти отиват/стигат до реалния пазар това е дълга тема, ако търгуваш с ниски обеми, със сигурност не. Ако са големи обеми, може и нещо от тях да излиза до реалния пазар.

                    Матеев също питаше как CFD можело да движат пазара и стигат до него ето тук е обяснено https://www.youtube.com/watch?v=M3IK...&index=2&t=15s

                    Масово трейдърите обвиняват брокерите без реално те да са виновни и да се опитват да ги прецакат. Не за друго, но най-малкото по-големите брокери нямат дори ресурса да се занимават да обръщат внимание на индивидуални клиенти особено дребни.

                    Пратих ти мейл, ако искаш пиши там.
                    Last edited by k_v_v_; 29.03.2020, 17:40.
                    FinancialMarkets.Zone

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение

                      Адмирала не е супер брокер, но освен ако не ти търгуват те с парите и не ти отварят те позициите, ВИНОВНИЯ може да го видиш в огледалото!

                      БГ брокери, които аз ползвам и не съм имал проблеми и като условия са добре са Карол и Бенчмарк, Варчев чужди, Darwinex, ActivTrades, Lmax, IC markets. Няма никакв проблеми да ползваш и 10 и 20 брокера, ако някой се различнава с повече от пипс от другите е лесно да се забележе, да не говорим, че тогава може да се възпозлваш и да източиш брокера чрез арбитражни техники.
                      Благодаря ти за отговора. Разбирам, че все пак има брокери, които не ти обират парите чрез манипулации на тяхната платформа и ако си при коректен брокер всичко си зависи от теб. Разбирам и, че ти продължаваш да играеш на борсата. Ако не е проблем пиши на pr_velikov@abv.bg за да обменим информация, или звънни на 0885-136014. Аз все си мисля, че всичко е така измислено, че да загубиш. Утре ще звънна на няколко брокера и ще споделя, че искам да бъда техен клиент защото досегашният брокер не е бил коректен, но искам първо да ми кажат колко е бил търгуван петрола на тяхната платформа в най-ниската си точка. Ако навсякъде е 20.04 за барел, значи всички са коректни, ако има разминавания, значи има измамни платформи, които правят лов аут за да те фалират.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                        Не е проблема в Адмирала нито в теб.
                        Форекса не е наука а чист хазарт.
                        Да се учиш на форекс стратегии е все едно да се учиш да предсказваш числата от тотото
                        Не една година и 20 години да се занимаваш с форекс няма да напреднеш.

                        За повече информация прочети блога ми в подписа.
                        Благодаря ти за отговора. Прочетох това в твоя блог - http://forextraderbg.blogspot.com/20...blog-post.html , но то е за друг вид измамници. Въпросът ми беше според теб има ли коректни брокери, през такива при които реално ти играеш на борсата, а не на някакви тяхни манипулативни платформи?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Великов Разгледай мнение

                          Здравей! И аз като теб вече една година търгувам на борсата, при брокера Адмирал маркетс, с минимални суми, но ме занулява. Все си мисля, че това което се случва не е реалността на пазара, правят така, че с големи скокове нагоре или надолу ти обират парите. Това се наричало лов стоп. Според теб има ли коректен брокер, чиято платформа е реална платформа с тая на пазара?
                          Не е проблема в Адмирала нито в теб.
                          Форекса не е наука а чист хазарт.
                          Да се учиш на форекс стратегии е все едно да се учиш да предсказваш числата от тотото
                          Не една година и 20 години да се занимаваш с форекс няма да напреднеш.

                          За повече информация прочети блога ми в подписа.
                          Форекс блог

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Великов Разгледай мнение

                            Здравей! И аз като теб вече една година търгувам на борсата, при брокера Адмирал маркетс, с минимални суми, но ме занулява. Все си мисля, че това което се случва не е реалността на пазара, правят така, че с големи скокове нагоре или надолу ти обират парите. Това се наричало лов стоп. Според теб има ли коректен брокер, чиято платформа е реална платформа с тая на пазара?
                            Адмирала не е супер брокер, но освен ако не ти търгуват те с парите и не ти отварят те позициите, ВИНОВНИЯ може да го видиш в огледалото!

                            БГ брокери, които аз ползвам и не съм имал проблеми и като условия са добре са Карол и Бенчмарк, Варчев чужди, Darwinex, ActivTrades, Lmax, IC markets. Няма никакв проблеми да ползваш и 10 и 20 брокера, ако някой се различнава с повече от пипс от другите е лесно да се забележе, да не говорим, че тогава може да се възпозлваш и да източиш брокера чрез арбитражни техники.
                            FinancialMarkets.Zone

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                              Здравейте,
                              Преди една година започнах да се занимавам с форекс. Понаучих това онова прочетох 5 книги две от които много дебели за технически анализ открих си демо сметка.
                              Започнах да печеля добре на демо сметката и реших да си отворя реална сметка е много малка сума "естествено" за кратко време реалната ми сметка стигна нула, не я заредих пак реших да продължа на демо сметка.
                              Като четох нещата за технически анализ ми направи впечатление, че някои от нещата не са верни даже от математическа гледна точка.
                              Завършил съм математическа гимназия и имам доста добри познания по математика.
                              Независимо от това се свързах с един мой познат голям математик и му занесох една от книгите за технически анализ той след една седмица ми каза че голяма част от нещата в книгата са абсолютни глупости.
                              Започнах да търся познати и познати на мой познати които са се занимавали с форекс намерих няколко човека, всичките се на тотална загуба т.е. изгубила са всичко с което се играли.
                              Сещам се през 90 години София се беше напълнила с покер автомати на които софтуерно беше зададено машината да прибира 90% и повече от всяка сума.
                              Дали и тук не е така никъде няма сорса на програмите на тия форекс брокери
                              Разни там пара мета гига марчев трейдъри се рекламират постоянно в нета изобщо не може да се разбере как работи този софтуер е който твоят андроид клиент се свързва, къде отиват изгубените пари в форекс брокера или в други хора които са спечелили ако има изобщо такива.
                              и т.н.
                              Пускам тази тема защото искам да се свържа с хора които се занимават с форекс и да разберем дали моите подозрения са истински или не. Които иска може да ми пише и на лични съобщения.
                              Честит ви първи юни!
                              Здравей! И аз като теб вече една година търгувам на борсата, при брокера Адмирал маркетс, с минимални суми, но ме занулява. Все си мисля, че това което се случва не е реалността на пазара, правят така, че с големи скокове нагоре или надолу ти обират парите. Това се наричало лов стоп. Според теб има ли коректен брокер, чиято платформа е реална платформа с тая на пазара?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                                Тук съм написал една статия за този Барак. На турски означава рошав.
                                http://forextraderbg.blogspot.com/2019/12/2020.html
                                Здравей! Какво би ми казал за брокера Адмирал маркетс. И според теб има ли коректен брокер в България? И ако има кой е той?

                                Коментар

                                Working...
                                X