IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
    Незнам защо но все още има българи които се лъжат и отваеят сметки при форекс бройерите и губят всичките си пари.
    Скоро се запознах с възрастен човек над 70 години. Въобще не мислех да говоря пред такъв човек за форекс измамата, но разговора така се завъртя. Той ми каза, че има син на мойте години който завършил УНСС.
    Сина успял да убеди баща си да продадът апартамнт във Велико Търново и да "инвестират" във форекс търгувия.
    И познайте след една година всичко изчезнало нула. Това е накратко историята по нататък може да напише една статия за този случай.

    Хаха. Това е страхотна антиреклама на УНСС. После тези хора влизат по банки и фондове, и дори в политиката да управляват държавните пари.

    Коментар


    • Незнам защо но все още има българи които се лъжат и отваеят сметки при форекс бройерите и губят всичките си пари.
      Скоро се запознах с възрастен човек над 70 години. Въобще не мислех да говоря пред такъв човек за форекс измамата, но разговора така се завъртя. Той ми каза, че има син на мойте години който завършил УНСС.
      Сина успял да убеди баща си да продадът апартамнт във Велико Търново и да "инвестират" във форекс търгувия.
      И познайте след една година всичко изчезнало нула. Това е накратко историята по нататък може да напише една статия за този случай.


      Форекс блог

      Коментар


      • Здравейте
        скоро не съм писал.
        Последно време гледам че много се увличи броят на хората които си отварят форекс сметки за да търгуват с криптовалута.
        Това за мен е 100% загуба.
        Форекс блог

        Коментар


        • Здравейте!
          Можете да гледате тук
          http://www.myfxbook.com/members/Paul...copyfx/7952469
          или тук http://www.myfxbook.com/members/Paul...archev/3495041

          Коментар


          • Сега след тази хакерска атака ще има още повече губещи.
            Форекс блог

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Кажи ми какво си представяш под думичката УСПЕШНИ, за да мога да ти отговоря като за твоята камбанарийка. За моята си камбанарийка е друго, но ти няма как да го разбереш. Ако го разбираше - нямаше да задаваш такъв наивен въпрос.
              Просто е успешна форекс стратегия значи стратегия която ти докарва някакъв годишен процент печалба и е устойчива във времето.
              Има много стртегии които са били печеливши преди 10 години но сега са неприложими.
              Форекс блог

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                Ти колко успешни търговски стратегии си разработил до сега?
                Кажи ми какво си представяш под думичката УСПЕШНИ, за да мога да ти отговоря като за твоята камбанарийка. За моята си камбанарийка е друго, но ти няма как да го разбереш. Ако го разбираше - нямаше да задаваш такъв наивен въпрос.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Той проблемът е, че интуитивните действия на трейдерите са грешни от математическа (вероятностна) точка. Това обаче човек го разбира чак когато започне да се занимава с разработка на търговски стратегии и тестване в исторически план. Чак тогава осъзнава защо не трябва да се слагат далечни стопове, защо не трябва да се ползват грид или Мартингейл стратегии, защо не трябва да се добавя към губещи сделки, защо най-важен е Money Management-а, а не да се играе с огромни лотове и т.н.

                  Иска или не, всеки един интуитивен трейдер е подложен да влиянието на Теорията на вероятностите, и неговия финансов резултат зависи от нея и от грешките му, които той допуска в статистически план. Същото важи и за обикновената математика, която повечето трейдери въобще не използват дори и за най-елементарни изчисления, като например "какво бих загубил, ако отворя тази позиция с еди какъв си лот".
                  Ти колко успешни търговски стратегии си разработил до сега?
                  Форекс блог

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Той проблемът е, че интуитивните действия на трейдерите са грешни от математическа (вероятностна) точка. Това обаче човек го разбира чак когато започне да се занимава с разработка на търговски стратегии и тестване в исторически план. Чак тогава осъзнава защо не трябва да се слагат далечни стопове, защо не трябва да се ползват грид или Мартингейл стратегии, защо не трябва да се добавя към губещи сделки, защо най-важен е Money Management-а, а не да се играе с огромни лотове и т.н.

                    Иска или не, всеки един интуитивен трейдер е подложен да влиянието на Теорията на вероятностите, и неговия финансов резултат зависи от нея и от грешките му, които той допуска в статистически план. Същото важи и за обикновената математика, която повечето трейдери въобще не използват дори и за най-елементарни изчисления, като например "какво бих загубил, ако отворя тази позиция с еди какъв си лот".
                    Ти колко успешни търговски стратегии си разработил до сега?
                    Форекс блог

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Мачу Пикчър Разгледай мнение

                      Цъ, три четири месеца играх хладнокръвно на демо, основно с цел да се запозная с капаните, обективни или субективни.
                      Бях на тренд със стабилна печалба.
                      После с реалните пари нещата се промениха, не знам дали по някаква хитра разлика на платформата на демо и на реал, или поради разлика в задклавиатурното устройство, то ест в мен.
                      Трендът ми беше мъка на оцеляване, то ест ни печалба, ни загуба, това два три месеца, и на края се направих на умен и заложих всичките пари на двойката долар/евро едновременно в две противоположни поръчки. Надявах се при всяко хванато движение надоле или надолу да стрига по малко, нали?
                      Да, ама еврото най-неочаквано се дълго време се вдигаше стабилно и след три месеца дойде маржин кола. Но не се ядосах, знаех си, че причината е в мен.
                      Той проблемът е, че интуитивните действия на трейдерите са грешни от математическа (вероятностна) точка. Това обаче човек го разбира чак когато започне да се занимава с разработка на търговски стратегии и тестване в исторически план. Чак тогава осъзнава защо не трябва да се слагат далечни стопове, защо не трябва да се ползват грид или Мартингейл стратегии, защо не трябва да се добавя към губещи сделки, защо най-важен е Money Management-а, а не да се играе с огромни лотове и т.н.

                      Иска или не, всеки един интуитивен трейдер е подложен да влиянието на Теорията на вероятностите, и неговия финансов резултат зависи от нея и от грешките му, които той допуска в статистически план. Същото важи и за обикновената математика, която повечето трейдери въобще не използват дори и за най-елементарни изчисления, като например "какво бих загубил, ако отворя тази позиция с еди какъв си лот".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        Набързо претупва ДЕМО-то, колкото да се запознае с бутоните Buy и Sell, и се хвърля с реални пари, защото бърза да забогатее и не може да чака повече.
                        Цъ, три четири месеца играх хладнокръвно на демо, основно с цел да се запозная с капаните, обективни или субективни.
                        Бях на тренд със стабилна печалба.
                        После с реалните пари нещата се промениха, не знам дали по някаква хитра разлика на платформата на демо и на реал, или поради разлика в задклавиатурното устройство, то ест в мен.
                        Трендът ми беше мъка на оцеляване, то ест ни печалба, ни загуба, това два три месеца, и на края се направих на умен и заложих всичките пари на двойката долар/евро едновременно в две противоположни поръчки. Надявах се при всяко хванато движение нагоре или надолу да стрига по малко, нали?
                        Да, ама еврото най-неочаквано се дълго време се вдигаше стабилно и след три месеца дойде маржин кола. Но не се ядосах, знаех си, че причината е в мен.
                        Last edited by Мачу Пикчър; 02.07.2020, 11:34.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Мачу Пикчър Разгледай мнение

                          Аз си признавам!

                          Влязох в известен бъкет със знанието за тези предупреждения, които има и тук, предварително поиграх на демо, не видях нещо нечестно, почнах с 300 долара и ги загубих след възходи и падения. Щот съм много умен, а не защото бъкета ми е виновен.

                          ПП. С ливъридж основно 1:100.
                          Именно - това е съдбата на всеки един начинаещ трейдер, включително и моята. Мисли си, че търговията е лесна работа, подведен от хубавите трендове, които вижда по графиките. Набързо претупва ДЕМО-то, колкото да се запознае с бутоните Buy и Sell, и се хвърля с реални пари, защото бърза да забогатее и не може да чака повече. И разбира се си губи парите за нула време. Тази игра са я играли всички. Тя е в основата на многомилиардната трейдинг индустрия.

                          Въпросът е обаче кой какъв извод си е извадил, и какви действия е предприел след това. И тука вече започва разделението на трейдерите съобразно предприетите от тях действия. Оформят се различни течения, които бих ги систематизирал така:
                          1. Започват да оплюват брокерите, защото си търсят виновник за собствените си грешки.
                          2. Пробват се пак и пак и пак и губят много пари. Това са трейдери хазартни личности, които не си вземат поука, и си мислят, че следващия път ще победят пазара.
                          3. Трейдери, които започват да четат тонове литература, мислейки си, че в нея ще намерят начин как да печелят.
                          4. Трейдери, които започват да използват собствената си глава, осъзнавайки, че истински печелившите методи ги няма описани в литературата.

                          Тези последните имат най-голям шанс, но дори и при тях само единици успяват. Всички останали с малки изключения са обречени на провал.
                          Last edited by Mateev; 02.07.2020, 11:21.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Любопитно ми е защо все брокерите са ви виновни, че сте си загубили парите? Няма ли един честен трейдер, който да си признае, че си е загубил парите, ЗАЩОТО НЕ Е МОГЪЛ ПРАВИЛНО ДА ПРОГНОЗИРА бъдещото движение на цените?

                            Защо все някой друг трябва да ви е виновен за собствените ви грешки?
                            Аз си признавам!

                            Влязох в известен бъкет със знанието за тези предупреждения, които има и тук, предварително поиграх на демо, не видях нещо нечестно, почнах с 300 долара и ги загубих след възходи и падения. Щот съм много умен, а не защото бъкета ми е виновен.

                            ПП. С ливъридж основно 1:100.
                            Last edited by Мачу Пикчър; 02.07.2020, 11:03.

                            Коментар


                            • През тази седмица форекс брокерите са се активизирали.
                              Звъняха ми два пъти за да ми предлагат да си отворя сметка.
                              Внимавайте
                              Форекс блог

                              Коментар


                              • Е то е нормално да имаш единични сделки на печалба.
                                А печалба на форекс значи не да си затворил печеливша сделка а да си изтеглил пари от сметката.
                                Форекс блог

                                Коментар

                                Working...
                                X