IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не мисля че има такива

    Коментар


    • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
      Ами да така е аз от известно време си мися дали да не започна да играя само четвъртък и петък
      през другото време да съм пас
      поради каква причина
      http://trader-idimitrov.blogspot.com

      Коментар


      • Кои са тия дето при тях не нараства
        advokatfilipova.eu

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gogo_york Разгледай мнение
          При тактиката с волатилност, не нараства ли рязко и случайно спреда на брокера ?!
          зависи има някои брокери с фиксирани спредове

          Коментар


          • При тактиката с волатилност, не нараства ли рязко и случайно спреда на брокера ?!

            Коментар


            • Ами да така е аз от известно време си мися дали да не започна да играя само четвъртък и петък
              през другото време да съм пас
              advokatfilipova.eu

              Коментар


              • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                Защо в повечето форуми у нас почти винаги се намират хора които да отклонят темата и да започнат да си пишат за други неща а темата беше:
                Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

                Та аз след 2 годишно търсене намерих един който казва че бил започнал с 1000 лева сметка и за няколко месеца стигнал 80 000 и ги изтеглил. Незнам как го е постигнал!!!
                Това което прочетох в нета че този човек в момента се разследва от Комисията за финансов надзор, но за други неща не свързани със форекс.
                кой знае колко му е чсита работата
                http://trader-idimitrov.blogspot.com

                Коментар


                • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                  Не си противореча, защото второто беше нещо като пародия. Но истината е, че всеки говори за някакъв тренд, а никой не може да даде ясно определение за тренд, с което всички да се съгласят. Всички предполагат, че то се подразбира, поради което даже не са опитвали да си изяснят какво точно е тренд. И при положение, че никой не знае какво е тренд, всеки развива теории колко велик познавач е на тренда. А истината е, че т.н. тредн можеш да го познаеш само постфактум, т.е. след като вече се вижда на графиката. Да правиш прогноза за бъдещ курс, възоснова на миналото е неоснователно и хората са го нарекли Lag фактор.
                  Не съм го хванал перфектно според законите на трите линии но определено не е мит. Споровете относно тренда са не дали има или не а дали да се налага върху open close или сенките high low
                  Attached Files

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                    Лелеее вие сте изписали сто неща по моята тема
                    Интересно ми е какво мислите за безпричинните големи движения
                    Вчера 30.01.15 златото скочи почти 30 USD за 3-4 часа
                    Имаше новини преди това не много значими някой от тях бяха за нагоре други за надолу като тази за Канада и т.н.
                    А бе нямаше никави признаци за такова движение.
                    И изведнъж след 17 часа когато по принцип петък след обяд вече не му се работи на никой и златото скача обсолютно без причина 30 долара
                    Това тия шиба** ев*** банки (не мога да го напиша това дето мисля) умишлено правят такива скокове за да вземат парите на хората
                    Вие как си го обяснявате
                    А има ли начин тия моменти да се предвиждат и човек най добре да няма отворени позиции тогава
                    Ако някой се занимава от дълги години може ли да каже в кой дни и часове се случват
                    Колкото до златото мисля че е заради изказването на ШЦБ че отново ще манипулира курса на франка. Пазара е много чувствителен към подобни далавери и се търси убежище във инструменти които немогат да се манипулират. Иначе волатилноста е на силна в моментите в които се обявяват важни икономически показатели, във всички икономически календари ги има и обикновено са означени с червено. По-рядко изказвания по-телевизиата на държавни глави или шефове на банки също дават отражения. Не мисля обаче че по-това време ако излезеш от пазара ще спечелиш. през останалото време движенията са толкова малки, че спреда отнесен към движението спокойно си възлиза на 10-20% което си е сериозна комисионна. Лично аз дебна точно новините за да играя и се ориентирам по-посоката и скоростта, разбира се не винаги печеля но в повечето случаи излизам на добра печалба.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                      Сетих се още нещо тоя ми каза че играел с някава програма.
                      Аз съм си мислил да напиша някакъв скрипт за MT5 ако някой иска да работим заедно в тази посока да ми пише
                      Това и с програма не ми се вижда да е възможно
                      или е някакъв луд късмет или вътрешна информация са му снасяли. Не бих се учудил някой голям банкер за да не бие на очи да е решил да дойде през български оператор да ги завърти и тоя да му е съдействал.

                      Коментар


                      • Сетих се още нещо тоя ми каза че играел с някава програма.
                        Аз съм си мислил да напиша някакъв скрипт за MT5 ако някой иска да работим заедно в тази посока да ми пише
                        advokatfilipova.eu

                        Коментар


                        • Защо в повечето форуми у нас почти винаги се намират хора които да отклонят темата и да започнат да си пишат за други неща а темата беше:
                          Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

                          Та аз след 2 годишно търсене намерих един който казва че бил започнал с 1000 лева сметка и за няколко месеца стигнал 80 000 и ги изтеглил. Незнам как го е постигнал!!!
                          Това което прочетох в нета че този човек в момента се разследва от Комисията за финансов надзор, но за други неща не свързани със форекс.
                          advokatfilipova.eu

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от milov_1991 Разгледай мнение
                            по принцип ТРУДНО
                            ама спокойно колега вече толкова акъл ти дадоха че едва ли ще се затрудниш другия път
                            няма да се затрудня изобщо, изглежда е супер лесно
                            http://trader-idimitrov.blogspot.com

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
                              добре, как да търгуваме с валатилност
                              по принцип ТРУДНО
                              ама спокойно колега вече толкова акъл ти дадоха че едва ли ще се затрудниш другия път
                              http://dimitarmilov.blogspot.com/

                              Коментар


                              • още някой няма ли да ме цитира и да каже как се търгува волатилност
                                http://trader-idimitrov.blogspot.com

                                Коментар

                                Working...
                                X