IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • и на мен ми се струва нереално, все едно да копаеш постоянно злато, и да си кажеш, абе имам достатъчно, няма да копам повече
    http://trader-idimitrov.blogspot.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
      Защо в повечето форуми у нас почти винаги се намират хора които да отклонят темата и да започнат да си пишат за други неща а темата беше:
      Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

      Та аз след 2 годишно търсене намерих един който казва че бил започнал с 1000 лева сметка и за няколко месеца стигнал 80 000 и ги изтеглил. Незнам как го е постигнал!!!
      Това което прочетох в нета че този човек в момента се разследва от Комисията за финансов надзор, но за други неща не свързани със форекс.
      баш.майтапиш се. кой ще изкара от 1000 - 80 000 и ей така ще спре???? нали по същата схема от 80 000 ще ге направи 6 400 000 . ми тъй де с 80 000 ко прайш ама 6.4млн друго си е.макар че какъвто и бизнес да започнеш такава дохоност няма да направиш така че продължаваш с тези 6.4млн и ....... накрая ги губиш

      Коментар


      • Фундаменталната

        Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
        Здравейте

        Четейки писанията на някои хора тук и ме навежда мисълта дали някой не им плаща на тези хора да ги пишат тези неща тук..

        Аджеба ако някой знае някаква супер печеливша стратегия защо ще седи по цял ден в този форум и ще има по няколко хиляхи поста за година две а няма да проложи стратегията на практика и да ни изпраща усмивки от някой хубав остров??????
        Защо ли защото някой му плаща да седи тук и да пише глупости и стратегии.
        Отделяйки не повече от минута две на всяка от вече написаните стратегии мога да ви кажа защо те са НЕРАБОТЕЩИ !

        Според вас какъв процент от трейдърите в България които играят със български форекс брокери са губещи????

        Според вас може ли и има ли някакъв законен начин да се проверят счетоводните отчети на петте най-големи български форекс брокера?

        Знам че никой не може да ми отговори на въпросите просто така си ги пиша.
        Фундаменталната и най елементарната стратегия. Евро долар, долар фвейцарски франк и евро - франк. От туй по лено едва ли щеше да ти се случи в живота втори път.

        Коментар


        • Аз познавам човек, който спечели от източването на КТБ - Цветан Василев!
          Иначе печалбите с форекс са малки, освен ако не започнеш да се занимаваш продължително и целенасочено с това, поне според мен - не е препоръка!

          Коментар


          • Здравейте

            Четейки писанията на някои хора тук и ме навежда мисълта дали някой не им плаща на тези хора да ги пишат тези неща тук..

            Аджеба ако някой знае някаква супер печеливша стратегия защо ще седи по цял ден в този форум и ще има по няколко хиляхи поста за година две а няма да проложи стратегията на практика и да ни изпраща усмивки от някой хубав остров??????
            Защо ли защото някой му плаща да седи тук и да пише глупости и стратегии.
            Отделяйки не повече от минута две на всяка от вече написаните стратегии мога да ви кажа защо те са НЕРАБОТЕЩИ !

            Според вас какъв процент от трейдърите в България които играят със български форекс брокери са губещи????

            Според вас може ли и има ли някакъв законен начин да се проверят счетоводните отчети на петте най-големи български форекс брокера?

            Знам че никой не може да ми отговори на въпросите просто така си ги пиша.
            advokatfilipova.eu

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
              колежката е права за волатилността, точно така е, до голяма степен е права и за търговията с тиковете, но трябва да си при оператор с много ниски спредове, днес гледах на оанда спредовете които иначе са средно1.4 пипса пиковете достигат до 15 пипса и почти няма ден в който спреда поне един път да не стига 10 пипса.
              Какво означава "търговия с тикове", не знам. Аз търгувам волатилността. Спреда е добре да бъде нисък, но не е чак толкова важен. Но и няма проблем да е нисък. Какъв е проблема да търгуваме при 0,5 пипса спред.
              Не загребвай мед от празна делва!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                И колко губещи средно?
                Виж в Стейтмънта.
                Не загребвай мед от празна делва!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                  колежката е права за волатилността, точно така е, до голяма степен е права и за търговията с тиковете, но трябва да си при оператор с много ниски спредове, днес гледах на оанда спредовете които иначе са средно1.4 пипса пиковете достигат до 15 пипса и почти няма ден в който спреда поне един път да не стига 10 пипса.
                  И ти не си по-наясно. На теб обаче ти е простено щото си програмист
                  Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                    осигуряват ми 120 - 150 печеливши сделки дневно.
                    И колко губещи средно?
                    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                      А до колежката тези десетки хиляди тика, какво ти помагат?
                      осигуряват ми 120 - 150 печеливши сделки дневно.
                      Не загребвай мед от празна делва!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                        колежката е права за волатилността, точно така е, до голяма степен е права и за търговията с тиковете, но трябва да си при оператор с много ниски спредове, днес гледах на оанда спредовете които иначе са средно1.4 пипса пиковете достигат до 15 пипса и почти няма ден в който спреда поне един път да не стига 10 пипса.
                        Колежката, хич да не е права колкото щраус със забита глава.
                        Волатилността представлява ценово отклонение, по разбираемо колебание - колкото по-голямо е то толкова по-висока е волатилността и обратно. Волатилността не се мери в някакъв ценови диапазон, а в ценово изменение. Има доста индикатори показващи отколонията, но то е винаги базирано на ценовото движение, а не в границата. А до колежката тези десетки хиляди тика, какво ти помагат?
                        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                          А в главата ти е айран . Толкова ценни 'умозаключения' на едно място отдавна не бях срещал ...
                          колежката е права за волатилността, точно така е, до голяма степен е права и за търговията с тиковете, но трябва да си при оператор с много ниски спредове, днес гледах на оанда спредовете които иначе са средно1.4 пипса пиковете достигат до 15 пипса и почти няма ден в който спреда поне един път да не стига 10 пипса.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jenyna Разгледай мнение
                            Не бъркай понятието "волатилност" с "ГАП". Когато има резки скокове на курсовете, някои брокери увеличават спреда. Много хора не разбират какво е волатилност. Всяка минута курса реализира 20 - 30 или повече тика от по 1 пипс или повече. Ако бъдат събрани всички тикове за денонощието, ще се получи число от порядъка на 30000 - 50000 пипса за денонощие. Това е "Хода" на валутната двойка. Във същото време, този голям денонощен ход се реализира в рамките на определен дневен диапазон (от - до), който е примерно 100 - 150 пипса дневно. Т.е. през целия ден курса ходи нагоре - надолу в рамките на тези 100 - 150 пипса. Някои това разбират под волатилност - този диапазон и казват волатилността на тази валутна двойка за деня е 150 пипса. Това са границите (диапазона) на волатилността. А самата волатилност представлява ДВИЖЕНИЕТО между тези ограничители. Именно движението се търгува, а не диапазона. На практика, изчисляваш в 00,00 часа пивот пойнта за следващия ден, слагаш малкия, следния и големия диапазон около него и казваш "ха бакълъм", т.е. "давай" - къси, дълги, къси, дълги - стига да са в рамките около ривот пойнта и да са насочени към него. Но това може за един ден да те разори, ако спазваш мъдрата препоръка да се пазиш със стопове. Прави се единствено с лимити. Който разбере тази тактика, може да си обясни как някои трейдъри изкарват по 500 - 600% печалба за 1 седмица. Привидно, тази тактика е много проста и лесна, но фактически не е така.
                            А в главата ти е айран . Толкова ценни 'умозаключения' на едно място отдавна не бях срещал ...
                            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                              Кои са тия дето при тях не нараства
                              Наскоро разбрах, че един човек е затрил няколко свои депозита при брокер, чийто спредове се движат в рамките 15 - 20 пипса, при положение, че има брокери, които предлагат и спредове от по 0,5 пипса. Не е грешен който яде зелника, а който го дава.
                              Не загребвай мед от празна делва!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gogo_york Разгледай мнение
                                При тактиката с волатилност, не нараства ли рязко и случайно спреда на брокера ?!
                                Не бъркай понятието "волатилност" с "ГАП". Когато има резки скокове на курсовете, някои брокери увеличават спреда. Много хора не разбират какво е волатилност. Всяка минута курса реализира 20 - 30 или повече тика от по 1 пипс или повече. Ако бъдат събрани всички тикове за денонощието, ще се получи число от порядъка на 30000 - 50000 пипса за денонощие. Това е "Хода" на валутната двойка. Във същото време, този голям денонощен ход се реализира в рамките на определен дневен диапазон (от - до), който е примерно 100 - 150 пипса дневно. Т.е. през целия ден курса ходи нагоре - надолу в рамките на тези 100 - 150 пипса. Някои това разбират под волатилност - този диапазон и казват волатилността на тази валутна двойка за деня е 150 пипса. Това са границите (диапазона) на волатилността. А самата волатилност представлява ДВИЖЕНИЕТО между тези ограничители. Именно движението се търгува, а не диапазона. На практика, изчисляваш в 00,00 часа пивот пойнта за следващия ден, слагаш малкия, следния и големия диапазон около него и казваш "ха бакълъм", т.е. "давай" - къси, дълги, къси, дълги - стига да са в рамките около ривот пойнта и да са насочени към него. Но това може за един ден да те разори, ако спазваш мъдрата препоръка да се пазиш със стопове. Прави се единствено с лимити. Който разбере тази тактика, може да си обясни как някои трейдъри изкарват по 500 - 600% печалба за 1 седмица. Привидно, тази тактика е много проста и лесна, но фактически не е така.
                                Не загребвай мед от празна делва!

                                Коментар

                                Working...
                                X