IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
    Пам търговеца не носи отговорност за загуби, в момента в който пам инвеститора реши да си тегли печалбите, (ако ги има му се взима) % и се дава на търговеца от който са били изкопирани. Следващите сделки си почват от нулата. Всеки който отговаря там на някакви условия може да кандидатства за пам търговец да има история, печалби, дропдауни, минимум сделки на месец, при всеки брокер е различно, но сходно. Но не съм навлизал в детайли мързи ме да им чета камарата изисквания за регистрации и други простотии, а и с английския не съм много силен и се натоварвам умствено докато изчета една страница, комо ли 30 . Мислех иначе и аз да събера начален капитал за търговия по тая схема, щото не искам да набутвам мои пари за търговия, ама то една година ше мине докато натрупам история, после още една докато събера пари, пък тея май имаха изискване да имаш поне 7-8 сделки месечно, пък моя стил изисква понякога търпение, миналата година 3 месеца не съм влизал в сдекла щото си имам някакви правила дето спазвам, кога се търгува кога се чака. Абе в крайна сметка мързела надделя

    не за чест бе те се отчисляват от тея дето те копират и ти се дават на тебе(демек дават се на този който си е шернал сделките)
    да бе да светнах се, взимаш си пуканки сядаш пред телевизора и Памаджията на царевицата кърти пари а той знае ли кой с кви пари влиза там при него ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      е тея където цъкат на тея Памове те за кво са там за чест и слава ли ко ? Като му отчисляват на него печалбата, а загубата също ли му я отчисляват

      ааа ей ги тука намерих някви в алпарито даже и наш май има Цветков само графиката му е една такава странна, полегато супер всичко умерено и изведнъж някви кратери, но после пак ок

      http://alpari.com/en/investor/pamm/r...nSet=main&sort[]=rating|asc&filters[]=age_simple,ge,365
      Пам търговеца не носи отговорност за загуби, в момента в който пам инвеститора реши да си тегли печалбите, (ако ги има му се взима) % и се дава на търговеца от който са били изкопирани. Следващите сделки си почват от нулата. Всеки който отговаря там на някакви условия може да кандидатства за пам търговец да има история, печалби, дропдауни, минимум сделки на месец, при всеки брокер е различно, но сходно. Но не съм навлизал в детайли мързи ме да им чета камарата изисквания за регистрации и други простотии, а и с английския не съм много силен и се натоварвам умствено докато изчета една страница, комо ли 30 . Мислех иначе и аз да събера начален капитал за търговия по тая схема, щото не искам да набутвам мои пари за търговия, ама то една година ше мине докато натрупам история, после още една докато събера пари, пък тея май имаха изискване да имаш поне 7-8 сделки месечно, пък моя стил изисква понякога търпение, миналата година 3 месеца не съм влизал в сдекла щото си имам някакви правила дето спазвам, кога се търгува кога се чака. Абе в крайна сметка мързела надделя

      не за чест бе те се отчисляват от тея дето те копират и ти се дават на тебе(демек дават се на този който си е шернал сделките)
      Last edited by bvg; 27.03.2015, 16:29.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
        Доверителни
        Ако си печен трейдър си шерваш акаунта и който иска може да се прикачи и да ти копира сделките автоматично, като оператора автоматично му отчислявя % от печалбите и ти ги дава на теб. И за да си избереш трейдър са им публикувани печалбите и сделките за някакъв период от време.
        е тея където цъкат на тея Памове те за кво са там за чест и слава ли ко ? Като му отчисляват на него печалбата, а загубата също ли му я отчисляват

        ааа ей ги тука намерих някви в алпарито даже и наш май има Цветков само графиката му е една такава странна, полегато супер всичко умерено и изведнъж някви кратери, но после пак ок

        http://alpari.com/en/investor/pamm/r...nSet=main&sort[]=rating|asc&filters[]=age_simple,ge,365
        Last edited by michaelis; 27.03.2015, 16:04.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
          да не загубят клиенти като vankata23

          а кви са тея PAMM сметки
          Доверителни
          Ако си печен трейдър си шерваш акаунта и който иска може да се прикачи и да ти копира сделките автоматично, като оператора автоматично му отчислявя % от печалбите и ти ги дава на теб. И за да си избереш трейдър са им публикувани печалбите и сделките за някакъв период от време.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
            е тва само за Q3 на 2014, ако направят статистика за една година процента ше иде под 2 на печелившите.

            Някои оператори нали предлагат PAMM сметки и там има топ трейдърите, е повече от 20 30 трейдъра няма които да са на плюс, на който и да е оператор, а много от операторите дори не листват информация за повече от месец познайте защо.
            да не загубят клиенти като vankata23

            а кви са тея PAMM сметки

            Коментар


            • е тва само за Q3 на 2014, ако направят статистика за една година процента ше иде под 2 на печелившите.

              Някои оператори нали предлагат PAMM сметки и там има топ трейдърите, е повече от 20 30 трейдъра няма които да са на плюс, на който и да е оператор, а много от операторите дори не листват информация за повече от месец познайте защо.

              Коментар


              • я скивайте тука една стъкмистика от Interactive brokers

                https://www.interactivebrokers.com/d...arebrokers.php

                Die von forexmagnates.com zur Verfügung gestellten Daten beinhalten alle anfallenden Gebühren.
                Prozentzahl von profitablen und unprofitablen Konten gemäss Rapport an NFA - Q3 2014
                % Gewinn % Verlust Total Konten Spread Markups
                Interactive Brokers 46.9% 53.1% 26,416 NEIN
                OANDA 37.4% 62.6% 21,139 JA
                Kapitalgewinn 33.0% 67.0% 10,796 JA
                IBFX/TradeStation 36.5% 63.5% 7,146 JA
                FXCM 32.0% 68.0% 26,617 JA
                CitiFX 44.0% 56.0% 615 JA

                то малко форматирането е тъпо но печалба загуба се вижда не са чак 95% но пак преобладават загубилите
                Last edited by michaelis; 27.03.2015, 14:42.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                  Има как да знаеш дали ще се върне вярвай ми. Мериш 10 годишен период и знаеш всяка една линия на графиката какъв е шанса да продължи или спре да вероятността може да е 70% да позная но това е достатъчно за да изкарваш пари. Премерил съм за всяка една SМА от 1 до 540 колко може да се отдалечи цената от всяка една, освен това са ми групирани по часове, има и още стотици други показатели за които ми излизат данни.
                  Така че шанса е определено доста на моя страна. И не ми излизайте с простотии от сорта на "срива на EUR/CHF можа ли да предвидиш?", не неможах, но имах стоп загубих 70 лв. т.е. с нищо по-различно не ми беше от нормален ден на загуба.
                  абе то и аз ги меря цена / SMA 200 и като излезе над 1.3 вече е лудница ама ей виж DAX е като Еверест и не пада и не пада нищо, че цената е на баба си у пантофите. Докато я ръчкат и манипулират борсата с разни QE ME на баба им хурката и други фючърси и глупости просто ако уцелиш уцелиш ако ли не гърмиш там толкоз. Трябва да се въведат регулациите и да се вдигнат лихвите на нормалните нива, тогава що годе може да има няккав ред, ама са няма. После като стане голямото мазало с тая печатница тогава пак ше смятаме ама то ше пада като камък и никви техники няма да помагат ......

                  А тва с франка е нормално черно лебедче и кой е с много леверейдж става водолаз, като си с малко боли те шапката където иска да ходи взимаш си малката загуба и айде ......
                  Last edited by michaelis; 27.03.2015, 13:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    Абе рибо то техническия анализ е математически, но на базата на минали неща бре за разни кристални топки в бъдещето няма как да видиш. Просто се оповаваш на статистиката, че нещо си като стигне EMA 50 и ще отскочи там в повечето случаи ама дали ще продължи в тая посока или ще се върне няма как да знаеш ..
                    Има как да знаеш дали ще се върне вярвай ми. Мериш 10 годишен период и знаеш всяка една линия на графиката какъв е шанса да продължи или спре да вероятността може да е 70% да позная но това е достатъчно за да изкарваш пари. Премерил съм за всяка една SМА от 1 до 540 колко може да се отдалечи цената от всяка една, освен това са ми групирани по часове, има и още стотици други показатели за които ми излизат данни.
                    Така че шанса е определено доста на моя страна. И не ми излизайте с простотии от сорта на "срива на EUR/CHF можа ли да предвидиш?", не неможах, но имах стоп загубих 70 лв. т.е. с нищо по-различно не ми беше от нормален ден на загуба.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                      Да така е техническия анализ няма как да помогне
                      това са абсолютни глупусти с техническия анализ
                      Направи си труда да прочета 7-8 книги за технически анализ във всичките пише едни и същи безполезни неща то това е ясно не случайни темата се казва
                      Познавате ли хора които са спечелили от форекс ?

                      Интересувам се дали действително има поне една много малка част от хората дето са играли и играят да е спечелил някой а бе поне един човек има ли в България дето е спечелил или всичко е 100% загуба

                      Намерих още дваме единият е загубил 15000 лева а другият 40000 отишли са в света на финансовите пазари ако се сещате какво ви казвам сега и двамате ще връщат заеми дълги години вместо да създадът семейства и бъдеще ще връщат години заеми
                      прави си за едно това в книгите е пълен булшит. Статистиката обаче върши чуденсна работа, дава ти добри шансове 60/40 или дори 65/35 в твоя полза
                      погледни 2-3 страници назад в тази тема съм си публикувал приходите в акаунта, много хора ще ти крещят в лицето, че не се печели и е факт че аз познавам само още един човек който прави пари от това. И търговията с валута не е за всеки, резултатите които постигам са благодарение на това, че съм доста в час с програмиране и анализиране на всевъзможни проблеми. Иска се също и много гледане на графиките и събиране и анализиране на идеи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                        Неприятно за хората, дето са вътре със заема.. Какво да се прави, един печели, друг не.

                        Стана ми интересно - коя част от техническия анализ не е издържана математически. Ще се радвам да споделиш, тук или на лс. Понеже сега го изучавам и е хубаво да знам, ако има подводни камъни
                        Абе рибо то техническия анализ е математически, но на базата на минали неща бре за разни кристални топки в бъдещето няма как да видиш. Просто се оповаваш на статистиката, че нещо си като стигне EMA 50 и ще отскочи там в повечето случаи ама дали ще продължи в тая посока или ще се върне няма как да знаеш ..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                          Неприятно за хората, дето са вътре със заема.. Какво да се прави, един печели, друг не.

                          Стана ми интересно - коя част от техническия анализ не е издържана математически. Ще се радвам да споделиш, тук или на лс. Понеже сега го изучавам и е хубаво да знам, ако има подводни камъни
                          Не става въпрос за това всеки го знае че в бизнеса един печели друг губи
                          Тука става дума за съвсем друго че тук 100% губят разбираш ли го
                          Няма човек в България който да е спечелил на запад може и да има казвам в България
                          advokatfilipova.eu

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                            Да така е техническия анализ няма как да помогне
                            това са абсолютни глупусти с техническия анализ
                            Направи си труда да прочета 7-8 книги за технически анализ във всичките пише едни и същи безполезни неща то това е ясно не случайни темата се казва
                            Познавате ли хора които са спечелили от форекс ?

                            Интересувам се дали действително има поне една много малка част от хората дето са играли и играят да е спечелил някой а бе поне един човек има ли в България дето е спечелил или всичко е 100% загуба

                            Намерих още дваме единият е загубил 15000 лева а другият 40000 отишли са в света на финансовите пазари ако се сещате какво ви казвам сега и двамате ще връщат заеми дълги години вместо да създадът семейства и бъдеще ще връщат години заеми
                            Неприятно за хората, дето са вътре със заема.. Какво да се прави, един печели, друг не.

                            Стана ми интересно - коя част от техническия анализ не е издържана математически. Ще се радвам да споделиш, тук или на лс. Понеже сега го изучавам и е хубаво да знам, ако има подводни камъни
                            #dagoduhatbednite

                            Коментар


                            • Да така е техническия анализ няма как да помогне
                              това са абсолютни глупусти с техническия анализ
                              Направи си труда да прочета 7-8 книги за технически анализ във всичките пише едни и същи безполезни неща то това е ясно не случайни темата се казва
                              Познавате ли хора които са спечелили от форекс ?

                              Интересувам се дали действително има поне една много малка част от хората дето са играли и играят да е спечелил някой а бе поне един човек има ли в България дето е спечелил или всичко е 100% загуба

                              Намерих още дваме единият е загубил 15000 лева а другият 40000 отишли са в света на финансовите пазари ако се сещате какво ви казвам сега и двамате ще връщат заеми дълги години вместо да създадът семейства и бъдеще ще връщат години заеми
                              advokatfilipova.eu

                              Коментар


                              • Нека постна EURCHF от вчера в 16:30




                                Първата е на 15 минути, 2рата на 4 часа и третата на 30 минути. Очевидно е, че пазара се движи на случаен принцип. Разходка в парка. И техническия анализ няма как да помогне. Никой не може да подозира какво ще се случи... С изключение на това, че 5 от 7 индикатора ти крещят - купувай.

                                Резултата от търговията - 58 пипа в джоба.
                                Естествено, ако не бях аматьор, може би щях да знам, че има прозорец голям и пиповете в 19;00 днес бяха 105! Но аз смятам, да го карам на сигурно

                                пс. Големите графики, започват да ми харесват много. Особенно като се хващам, че аматьора аз, като гледам малки графики - случва се да търгувам по тредна на малката и срещу тренда на голямта. Резултата в повечето случаи - stoploss trigger - гарантирано.

                                Интер-дей треидинга, започва все повече и повече да ми харесва и да ме нахъсва.
                                #dagoduhatbednite

                                Коментар

                                Working...
                                X