IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Познавате ли хора които се спечелили от форекс ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
    Ами сигурно за това са им взели лиценза защто всички трейдъри при тях са били на загуба.
    Преди години си мислех че ИНВЕСТИЦИОНЕН ПОСРЕДНИК това са хора или фирми които помагат на хората които нямат необходимите познания да инвестират, и посредника взема като комисионна част от печалбата.
    А то какво стана всчки посредници брокери и т.н. обират свойте клинти до шушка.
    Как така всики сме толкова глупави че никой не може да спечели.
    Незнам дали тия работи не трябва да се забранят със закон.
    те хората са си казали, че това е търговия с висок риск. Освен това навсякъде се пише че максимум 5% от играчите печелят дългосрочно. Все пак хората се надяват, че са по умни от останалите и ще влязат в тея 5% Освен това е очевидно че единствените със гарантирана печалба са брокерите. Ако търят що годе сигурни печалби да инвестират в акции или още по-добре с индекси. Лесен път няма.

    Коментар


    • по-честни са от попове, няма що
      http://trader-idimitrov.blogspot.com

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
        за пари, всичко в този свят е или за пари или за жени
        Ами нали трябва да зарибяват колкото може повече хора. Те като печелят само от комисионни честа пара е това
        http://dimitarmilov.blogspot.com/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
          Да така е прав си а когато те лъжат постоянно още повече не е за всеки при затварянето на всчка позиция ли крадът по лев два.

          Защо след като форекса не е за всеки, както стана ясно вече се пускат реклами на форекс брокери по телевизията?????
          за пари, всичко в този свят е или за пари или за жени
          http://trader-idimitrov.blogspot.com

          Коментар


          • Първоначално изпратено от k_v_v_ Разгледай мнение
            Не всички са такива само Марет Мейкърите и то не 100% от тях. Също така не всички губят както много пъти съм казвал тук. С тюхкане и вайкане не става. Трябва работа
            +1!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
              Ами сигурно за това са им взели лиценза защто всички трейдъри при тях са били на загуба.
              Преди години си мислех че ИНВЕСТИЦИОНЕН ПОСРЕДНИК това са хора или фирми които помагат на хората които нямат необходимите познания да инвестират, и посредника взема като комисионна част от печалбата.
              А то какво стана всчки посредници брокери и т.н. обират свойте клинти до шушка.
              Как така всики сме толкова глупави че никой не може да спечели.
              Незнам дали тия работи не трябва да се забранят със закон.
              Не всички са такива само Марет Мейкърите и то не 100% от тях. Също така не всички губят както много пъти съм казвал тук. С тюхкане и вайкане не става. Трябва работа
              FinancialMarkets.Zone

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Българей Разгледай мнение
                Ами тия теми пак се до бутват да стоят отгоре.. и съвсем целенасочено ..

                То всъщност тия им взеха лиценза.. ама защо ли ???? Голяма пародия ...
                Ами сигурно за това са им взели лиценза защто всички трейдъри при тях са били на загуба.
                Преди години си мислех че ИНВЕСТИЦИОНЕН ПОСРЕДНИК това са хора или фирми които помагат на хората които нямат необходимите познания да инвестират, и посредника взема като комисионна част от печалбата.
                А то какво стана всчки посредници брокери и т.н. обират свойте клинти до шушка.
                Как така всики сме толкова глупави че никой не може да спечели.
                Незнам дали тия работи не трябва да се забранят със закон.
                advokatfilipova.eu

                Коментар


                • Ами тия теми пак се до бутват да стоят отгоре.. и съвсем целенасочено ..

                  Е питайте Е-БАТ-СЕДЕФЧО - Стефан Петров Серафимов, турчин ли е резак ли е, какъв е не знам, Но ако някои го знае да го пита.. само Той МОЖЕ да ви помогне с работата
                  Ви на форекс..или ако не Стефан Стефанов... изпълнителен директор на "СТАНДАРТ ИНВЕСТМЪНТ" И НА "СТАНДАРТ ИНВЕСТМЪНТ ВАЛУТНИ ПАЗАРИ" гр. София..

                  То всъщност тия им взеха лиценза.. ама защо ли ???? Голяма пародия ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                    Да така е прав си а когато те лъжат постоянно още повече не е за всеки при затварянето на всчка позиция ли крадът по лев два.

                    Защо след като форекса не е за всеки, както стана ясно вече се пускат реклами на форекс брокери по телевизията?????

                    Лев - два пак е добре лошо е когато отиде сметката

                    Коментар


                    • Да така е прав си а когато те лъжат постоянно още повече не е за всеки при затварянето на всчка позиция ли крадът по лев два.

                      Защо след като форекса не е за всеки, както стана ясно вече се пускат реклами на форекс брокери по телевизията?????
                      advokatfilipova.eu

                      Коментар


                      • Форекса не е за всеки, това е.
                        http://trader-idimitrov.blogspot.com

                        Коментар


                        • A да ти кажа има някава логика в това
                          Мисля че беше преди коледа 2013 тогава златото скочи с 20 USD за 2-3 часа при три новони да пада след това спадна с 80 USD за 24 часа а бе от 1280 падна под 1200
                          тогава бях познал посоката но пика нагора ми занули сметката
                          Не ми стигнаха 5 минути а бе лоша работа имам чувсто че и късмета е на страната на брокерите
                          advokatfilipova.eu

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vindimm1 Разгледай мнение
                            Хеххех да има нещо такова....само мога да гадая колко хора вчера са се занулили на EUR/USD.....едно 90 % от хората са продавали тежко след големия гап, а какво стана - 300 пипса нагоре...."Ела вълчо, изяш ме стана работата " ...
                            А какво ще стане тази нощ ми е много интересно
                            Най вероятно ще стане много голям гап нагоре и после много ще пада
                            Е това е прецакването ако си отворил позиция петък вечер не знаеш с какъв гап ще отвори ако чакаш понеделник 10 часа да видиш ко ще напрвят онези ще изпуснеш половината тренда
                            advokatfilipova.eu

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от milov_1991 Разгледай мнение
                              За тях естествено е печеливша. А ние отново зареждаме сметките
                              е какво да правим, нали ще станем милионери един ден
                              http://trader-idimitrov.blogspot.com

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от milov_1991 Разгледай мнение
                                За тях естествено е печеливша. А ние отново зареждаме сметките


                                Хеххех да има нещо такова....само мога да гадая колко хора вчера са се занулили на EUR/USD.....едно 90 % от хората са продавали тежко след големия гап, а какво стана - 300 пипса нагоре...."Ела вълчо, изяш ме стана работата " ...

                                Коментар

                                Working...
                                X