IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

InstaForex??

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма нужда от две паралелни теми.
    रादोस्त

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Изрових тази тема от далечната 2013-та година. От нея е видно, че Инстафорекс е бил ДОЛНОПРОБЕН БРОКЕР още тогава. През годините нищо не се е променило, освен факта, че ИЗМАМНАТА СХЕМА е станала много по-съвършена.
      Е, няма да им св хващаш повторно. Поне това.
      Прочее, да питам нещо:
      -АКО ТИ ПЛАТЯ да ме изслушаш 1 час, ще го сториш ли? 1час. Пари не искам. Давам. Кеш.
      Е?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

        Черкезов, пак ли вие. Докога. Не ви ли омръзнА ;!?
        Ейиии голям сте играч.
        И измамник, разбира се
        Измамник е. Потвърждавам. Поне мен, опита да ме излъже. Не му повярвах но, това е въпрос втори и трети. Не, пари не ми е вземал. Беше обявил, че „осигурявали инвестиции” а, като му писах и обясних за макво, се измъкна като бит ром, мънкайки нещо от вида че, видиш ли, сега имам работа по фирмата и т.н. Та, лъже. Факт.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
          мога да препоръчам няколко чужди. Кажи ми с какъв мащаб ще търгуваш, може и на лична.
          Черкезов, пак ли вие. Докога. Не ви ли омръзнА ;!?
          Ейиии голям сте играч.
          И измамник, разбира се

          Коментар


          • Изрових тази тема от далечната 2013-та година. От нея е видно, че Инстафорекс е бил ДОЛНОПРОБЕН БРОКЕР още тогава. През годините нищо не се е променило, освен факта, че ИЗМАМНАТА СХЕМА е станала много по-съвършена.

            Коментар


            • мога да препоръчам няколко чужди. Кажи ми с какъв мащаб ще търгуваш, може и на лична.
              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

              Коментар


              • Мерси много, направих и аз един интернет рисърч и отзивите не бяха никак добри, като цяло, стигнах до същия извод, така че търсенето на брокер продължава.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от roadrunnerr101 Разгледай мнение
                  Здравейте, трейдъри.Искам да попитам дали някой има сметка в ИнстаФорекс и дали е доволен?Имат интересни бонуси 30 % при депозит и мисля да депозирам, но не съм решил още - какво мислите, брокерът действа предимно на азиатсия пазар и звучи стабилно, някой с сметка при тях?
                  Ти шегуваш ли се ? Бягай надалеч от такива "брокери" ! Инстафорекс е руски нерегулиран бъкетшоп и то от най-долнопробните.

                  Коментар


                  • Наистина звучи стабилно, но едва ли ще намериш тук човек който да играе стабилно на форекс все още.
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • InstaForex??

                      Здравейте, трейдъри.Искам да попитам дали някой има сметка в ИнстаФорекс и дали е доволен?Имат интересни бонуси 30 % при депозит и мисля да депозирам, но не съм решил още - какво мислите, брокерът действа предимно на азиатсия пазар и звучи стабилно, някой с сметка при тях?
                    Working...
                    X