IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-добрият трейдър във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Давам моя глас за колегата mechobikov!

    Един от най-добрите трейдъри във форума!
    Мнението ми не е препоръка!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
      Мечо ми стана симпатизант ?
      Ще направя каквото мога , отсега съм вдигнал мерника на двама-трима ,
      а познайте кои са те
      Първи - Лорда ..................

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Уйче ще им свети МАСЛОТО
        Мечо ми стана симпатизант ?
        Ще направя каквото мога , отсега съм вдигнал мерника на двама-трима ,
        а познайте кои са те
        Мнението ми води до фалит !

        Коментар


        • Уйче ще им свети МАСЛОТО
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
            Пак ли алкохолен делириум те гони теб в малките часове
            Лорда/който и да е/са те/,е хаплив интелигент,готин,за кУрекция.Глей графиките,че 15 човека треперим.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Пфрарра, ВУЙО няма кинти и за такса участие!
              Пак ли алкохолен делириум те гони теб в малките часове
              Мнението ми води до фалит !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от forexfuria Разгледай мнение
                Forexduel, добре сте ги събрали тези хора, но трябваше да кажеш, че ти трябват известни трейдъри. Именно такива сте събрали ама дали могат да търгуват? ВУЙЧЕ, разбий ги
                Пфрарра, ВУЙО няма кинти и за такса участие!

                Коментар


                • Forexduel, добре сте ги събрали тези хора, но трябваше да кажеш, че ти трябват известни трейдъри. Именно такива сте събрали ама дали могат да търгуват? ВУЙЧЕ, разбий ги

                  Коментар


                  • Добра вечер , времето все по малко става напоследък
                    Иначе до колкото ме държат в течение официалният старт на конкурса
                    е на 29.05 , тогава очаквам да получим логини и пароли , смятам че е редно
                    и авторът на темата да хвърли още малко светлина
                    ПП: blqblq , правя го за кеф , ще дам всичко от себе си , пък каквото стане
                    Мнението ми води до фалит !

                    Коментар


                    • Някой ползвал ли е услугите на Ивелин?!
                      По долу негово писмо до мен, но от уважение няма да кажа кой му е ник нейма.

                      Търгувайте с валута,злато,петрол и др. като професионалист.

                      Ние предлагаме незабавен достъп до финансови инструменти по целия свят, включително и цените на запасите, сектори, индекси, валути, стоки и лихвените проценти. Каквото и където нашите клиенти искат да търгуват на световните пазари, нашите онлайн платформи за търговия предоставя всички необходими инструменти.

                      влезте в сайта тук : http://www.bmfn-ib.com/IB3171_IS/about_us.php
                      Можете да се свържете с мен на 0884643366
                      iu2finance-skype
                      или email: iu2fc@mail.bg
                      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                      Коментар


                      • УЙЧЕ трошиш ли ги ?????
                        Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                          ОМФГ... ФорексДуел, нали си даваш сметка, че никой сериозен трейдър, който прави пари, не би се навил да си губи времето с подобни занимания?... Това важи с пълна сила и за теб.
                          Освен ако състезанието не се провежда с реални пари,осигурени от участниците.
                          Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                          私は最高のトレーダーだ

                          Коментар


                          • ОМФГ... ФорексДуел, нали си даваш сметка, че никой сериозен трейдър, който прави пари, не би се навил да си губи времето с подобни занимания?... Това важи с пълна сила и за теб.

                            Коментар


                            • Айде , аз почнах , лошата новина е че май ще се наложи по рядко да пиша
                              мнения за посоката Не искам да давам предимство на конкуренцията я
                              Живи и здрави и ще видим
                              Мнението ми води до фалит !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
                                Aко не спечелиш ще оттегля доверието си от уникалните ти способности
                                Предвид малкото време с което разполагам и това
                                че не съм цял ден пред компютъра , и топ 5 ме задоволява
                                ПП : Явно конкурсът е сериозен и се изискват и документи , а аз както не веднъж
                                споменах съм зает през деня и придвижвам нещата бавно и когато мога , това е
                                Мнението ми води до фалит !

                                Коментар

                                Working...
                                X