IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Благодаря, Адаш!

    Като знам Русото колко грешки е допуснало докато си изчисти стила на денс при форекс плей гейм, представям си милионерите от форекс колко в пъти повече от него са допуснали

    П.П. Не разбирам манията по евро-то ( точно в момента ) и даже помня, че Дон Карлос и Русото като говореха, че няма никакъв фундамент за скъпо евро, а по-скоро за паритет с щатски долар - Онуфри-тата ми се хилеха, че имам къси в 1.2870 преди няколко месеца, а Тато палеше ракетата еври-дей.

    Накратко, ако еврото го спихнат плавно към 1.20 и ЮКей запази нагласите да остане в ЕС, а не да излиза от ЕС - то вероятно в средно-срочен план ще се наблюдава опит за паритет на евро към щатски долар и последващ опит па в кабел за паритет към евро-то при оставане в ЕС и ще се наблюдава неприятен бътерфлай ефект.

    П.П.П. Ситуацията е тъпа ( непрогнозируема ) и при 3-ти пореден ГАП в евро/седмичен вероятно ще е сигнал за нулево доверие вече в тази валута, при което е възможно да се наблюдават още по-резки флуктуации и отказ от влизане в нея. Стане ли слабо ликвидна и вече стинките се засилят по други инструменти - това ще бъде началото на края под формата на свободно падане, накъдето се е запътила йената в момента.

    И отиваме направо към 2015 год., когато ще се реши дали въобще да има евро повече, по други анализи, които съм правил като макро-показатели.

    Онуфря-ците са готини, ама дано някой ден научат разликата между корекция, консолидация и тренд и тогава да дават наклон на фитката на Русите.

    Успех на бебетата сладки!

    Забележка: *средно-срочен период = 3-5 години, че Зарко ще ме подкара за терминологията - хаха
    За да давам наклон на "фитката" на някого,последния трябва да има такава.
    Дано някой ден успееш да се отървеш от комплексите си - ще ти е много по-лесно да живееш
    П.С.А да "сбъркаш" вход на късите с 10 фигури и да даваш акъл на другите как се нарича?
    Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Благодаря, Адаш!

      Като знам Русото колко грешки е допуснало докато си изчисти стила на денс при форекс плей гейм, представям си милионерите от форекс колко в пъти повече от него са допуснали

      П.П. Не разбирам манията по евро-то ( точно в момента ) и даже помня, че Дон Карлос и Русото като говореха, че няма никакъв фундамент за скъпо евро, а по-скоро за паритет с щатски долар - Онуфри-тата ми се хилеха, че имам къси в 1.2870 преди няколко месеца, а Тато палеше ракетата еври-дей.

      Накратко, ако еврото го спихнат плавно към 1.20 и ЮКей запази нагласите да остане в ЕС, а не да излиза от ЕС - то вероятно в средно-срочен план ще се наблюдава опит за паритет на евро към щатски долар и последващ опит па в кабел за паритет към евро-то при оставане в ЕС и ще се наблюдава неприятен бътерфлай ефект.

      П.П.П. Ситуацията е тъпа ( непрогнозируема ) и при 3-ти пореден ГАП в евро/седмичен вероятно ще е сигнал за нулево доверие вече в тази валута, при което е възможно да се наблюдават още по-резки флуктуации и отказ от влизане в нея. Стане ли слабо ликвидна и вече стинките се засилят по други инструменти - това ще бъде началото на края под формата на свободно падане, накъдето се е запътила йената в момента.

      И отиваме направо към 2015 год., когато ще се реши дали въобще да има евро повече, по други анализи, които съм правил като макро-показатели.

      Онуфря-ците са готини, ама дано някой ден научат разликата между корекция, консолидация и тренд и тогава да дават наклон на фитката на Русите.

      Успех на бебетата сладки!

      Забележка: *средно-срочен период = 3-5 години, че Зарко ще ме подкара за терминологията - хаха
      Мисля,че е доста рано и пресилено да се говори,че Еврото е или ще стане в Средносрочен план Нисколиквидно

      По въпроса за гапа-мога да се обзаложа,че ще има гап на юг в понеделник
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
        никъде не е писал,че е безгрешен
        безгрешни тук,няма.иначе,сичкото трейдър щеше да е МИЛИОНЕР
        Благодаря, Адаш!

        Като знам Русото колко грешки е допуснало докато си изчисти стила на денс при форекс плей гейм, представям си милионерите от форекс колко в пъти повече от него са допуснали

        П.П. Не разбирам манията по евро-то ( точно в момента ) и даже помня, че Дон Карлос и Русото като говореха, че няма никакъв фундамент за скъпо евро, а по-скоро за паритет с щатски долар - Онуфри-тата ми се хилеха, че имам къси в 1.2870 преди няколко месеца, а Тато палеше ракетата еври-дей.

        Накратко, ако еврото го спихнат плавно към 1.20 и ЮКей запази нагласите да остане в ЕС, а не да излиза от ЕС - то вероятно в средно-срочен план ще се наблюдава опит за паритет на евро към щатски долар и последващ опит па в кабел за паритет към евро-то при оставане в ЕС и ще се наблюдава неприятен бътерфлай ефект.

        П.П.П. Ситуацията е тъпа ( непрогнозируема ) и при 3-ти пореден ГАП в евро/седмичен вероятно ще е сигнал за нулево доверие вече в тази валута, при което е възможно да се наблюдават още по-резки флуктуации и отказ от влизане в нея. Стане ли слабо ликвидна и вече стинките се засилят по други инструменти - това ще бъде началото на края под формата на свободно падане, накъдето се е запътила йената в момента.

        И отиваме направо към 2015 год., когато ще се реши дали въобще да има евро повече, по други анализи, които съм правил като макро-показатели.

        Онуфря-ците са готини, ама дано някой ден научат разликата между корекция, консолидация и тренд и тогава да дават наклон на фитката на Русите.

        Успех на бебетата сладки!

        Забележка: *средно-срочен период = 3-5 години, че Зарко ще ме подкара за терминологията - хаха
        Last edited by marandi; 30.03.2013, 01:37.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от c1tss Разгледай мнение
          Kaто заговорихте за гап дали пак ще има при еур или ?? че нещо лошо пишат за франсетата
          намери тоя дето знае и после се обади ...

          Коментар


          • Kaто заговорихте за гап дали пак ще има при еур или ?? че нещо лошо пишат за франсетата
            Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tarantulata Разгледай мнение
              едно късичко в долар/йена по никое време пробвам
              Успех и дано те зарадва някое понеделнишко гапче
              Мнението ми води до фалит !

              Коментар


              • едно късичко в долар/йена по никое време пробвам

                Коментар


                • Ейй , не ще ли не ще да мръдне от 1.282
                  Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

                  Коментар


                  • Добро утро , нещо такова ми се върти в главата на мен след като ме изкараха
                    от играта онзи ден : EUR/USD Ако ме изкарат пак от играта другата седмица , здраве да е
                    Мнението ми води до фалит !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Аз съм дълъг там вече.
                      вчера щях да затворя,ДАКСА.нещо, много се наежи
                      днес уж почиват.той пак се върна където му е мястото.няма да затварям.
                      eur/aud обърнало на часова по моите чертички и го умувам още
                      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
                        Aз не съм алчен и си я прибрах.
                        мисля да пробвам къси,ама гадовете много разширили спреда заради почивните дни
                        2 пипа ми се виждат много вече.
                        дай на хората два пипа.стисня
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                          Добър ден, добри хора, милионери

                          Един казва надолу, друг нагоре...

                          То днес повечето са на разпети петък... да го пишем в десетката

                          ПП: Онуфри вчера си прибра контрата, ама не разбрах Скорпиона какво я направи неговата Моята си я държа още
                          Aз не съм алчен и си я прибрах.
                          мисля да пробвам къси,ама гадовете много разширили спреда заради почивните дни
                          2 пипа ми се виждат много вече.
                          Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                          私は最高のトレーダーだ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                            Добър ден, добри хора, милионери

                            Един казва надолу, друг нагоре...

                            То днес повечето са на разпети петък... да го пишем в десетката

                            ПП: Онуфри вчера си прибра контрата, ама не разбрах Скорпиона какво я направи неговата Моята си я държа още
                            Не съм я прибрал,въпреки че много се изкушавах.Сложил съм стопа на 1,2780,входа ми беше на 1,2765.И каквото сабя....пардон маркет покаже
                            Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              АНОН
                              ако има време да каже за eur/aud ,мисли ли вече за дълги

                              Аз съм дълъг там вече.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Добър ден, добри хора, милионери

                                Един казва надолу, друг нагоре...

                                То днес повечето са на разпети петък... да го пишем в десетката

                                ПП: Онуфри вчера си прибра контрата, ама не разбрах Скорпиона какво я направи неговата Моята си я държа още
                                Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                                Коментар

                                Working...
                                X