IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • успех за дубал и нагоре
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • опердаших му едни къси

      Коментар


      • Добро утро и тук банда
        Залагам sell stop ордер добавка на 1.3035 и излизам за сутрешно
        кросче , спортът преди всичко останало
        Мнението ми води до фалит !

        Коментар


        • лек спам

          всички се водите по статистика нали ? А някой знае ли какво е казал Дарвин
          Some people act stupid, some people don't act (ಠ_ಠ)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
            Май нещо съм пропуснал - днес се очаква да обсъждат лихвата ли?
            Не, но със сигурност ще има развитие по темата. Такива изказвания не са случайни.
            Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
              Аз чакам с лихвата да видя какво ще стане. Там ще зададе яко посока.
              Май нещо съм пропуснал - днес се очаква да обсъждат лихвата ли?
              Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от FxProST Разгледай мнение
                Ма си хитър И не казваш как да го отиграе - да го купува или да го продава гапа

                Към 12:00 се очакват данни за съставянето на правителство в Италия - тогава може да се очаква и рязко движение...

                Та, добро утро, хаймани
                Аз чакам с лихвата да видя какво ще стане. Там ще зададе яко посока.
                Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от rookie trader Разгледай мнение
                  Ми отиграй го
                  Ма си хитър И не казваш как да го отиграе - да го купува или да го продава гапа

                  Към 12:00 се очакват данни за съставянето на правителство в Италия - тогава може да се очаква и рязко движение...

                  Та, добро утро, хаймани
                  Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВутеТо Разгледай мнение
                    Добро утро драги ми трейдари
                    Още съм бебенце в таз далавера но ще си позволя да дам едно предположение за е/д
                    Според мен ако не пробие днес 30-така в понеделник ще видим един хубав гап дооо 2920

                    П.с. Приемам всякакви критики и мнения
                    Ми отиграй го
                    Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                    Коментар


                    • Добро утро драги ми трейдари
                      Още съм бебенце в таз далавера но ще си позволя да дам едно предположение за е/д
                      Според мен ако не пробие днес 30-така в понеделник ще видим един хубав гап дооо 2920

                      П.с. Приемам всякакви критики и мнения
                      "Я моем копам,моем и да не копам..."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                        Що така враждебно Ако имаш претенции за него пиши ми Л.С да се разберем .
                        Не мисля да ти давам обяснения ,кога ,колко и къде . Ако искаш тествай ме сам
                        Извиняваи и лека нощ
                        Който ме слуша фалира.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Хирурга Разгледай мнение
                          Не е важно колко можеш да играеш а колко можеш да чакаш. А за подписа е краден. Колко турнира имаш спечелени.
                          Що така враждебно Ако имаш претенции за него пиши ми Л.С да се разберем .
                          Не мисля да ти давам обяснения ,кога ,колко и къде . Ако искаш тествай ме сам
                          Мнението ми води до фалит !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                            Какво имаш предвид ? Че рано или късно ще фалирам ли ?
                            Ако е така не се притеснявай , ВУЙЧО се опитва да мери мускули
                            на международни конкурси Готини хорица сте , затва ще помагам
                            с каквото мога , но имайте предвид и подписа ми
                            Не е важно колко можеш да играеш а колко можеш да чакаш. А за подписа е краден. Колко турнира имаш спечелени.
                            Който ме слуша фалира.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                              Вуичо ти ме хвърли в тъча ,какви конкурси бе човек...направо ме матира
                              Така си и знаех , няма да ме разбереш , вероятно не си и от моето поколение..
                              Искам изява , искам да се докажа , освен че си цъкам риъла за мен си
                              Казах ти го за да ти подметна , че не съм вчерашен , видя ли че нещата се объркват
                              никакви стопове не ме интересуват , натискам хиксчето на позицията и толкова
                              Мнението ми води до фалит !

                              Коментар


                              • Вуичо ти ме хвърли в тъча ,какви конкурси бе човек...направо ме матира
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X