IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 1.1245 е добро ниво за добавка към дългите. Не е препоръка за търговия.

    Коментар


    • Днес при евро/долар търсим нива 1.1315-1.1368.Не е препоръка за търговия. Успешен ден колеги.

      Коментар


      • Реализирани 93 поинта при гепи. Не е зле като за понеделник.

        Коментар


        • Дълга в гепи за 185.75. Не е препоръка за търговия.

          Коментар


          • Отказана поръчка. Явно няма да са днес дългите.

            Коментар


            • Бай стоп 1.1277 при евро/долар. Не е препоръка за търговия.

              Коментар


              • Аз съм аут за сега .може да има от любимата ми седма вълна за избиване на стопове на вълновици .след това до 1.0853

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  невероятно е това 1,1358 нали
                  нагоре сега може да пребройм една две три четири пет вълни
                  Да на едночасовата се виждат и сега накъде ? Преди 15.30 утре ?

                  Коментар


                  • невероятно е това 1,1358 нали
                    нагоре сега може да пребройм една две три четири пет вълни
                    Last edited by the architect; 07.05.2015, 17:19.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nisa Разгледай мнение
                      Непонятната за мен корелация между доларът и немския индекс продължава и днес. Явно някоя друга евро икономика дига еврото.... коя ли е?
                      EUR/GBP вдига EUR/USD - заради изборите във Великобритания.

                      EUR/USD rises to 1.1380

                      Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                      Коментар


                      • Непонятната за мен корелация между доларът и немския индекс продължава и днес. Явно някоя друга евро икономика дига еврото.... коя ли е?

                        Коментар


                        • Много внимателно днес при паунд двойките. Успешен ден .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pirdop Разгледай мнение
                            Малко съм нов и бос в тази игра, но доста нелогично ми се струва следното:
                            в момента сме почти на нивата от януари 2015 преди Драги да обяви QE! Да данните от САЩ не са най=розови но не са и чак толкова лоши.... Някой може ли да даде логично обясние на тези високи нова EUR/USD; които се наблюдават в момента?
                            Външно търговското салдо. Това си е причината една валута да поскъпва или поевтинява спрямо друга валута, откак сме загърбили бартера.
                            В нашия случай обединените американци са изяли повече кебапчета отколкото са произвели и недостига са си внесли, включително от Европа (главно немски кебап). За целта сега се налага да продадат долари и да си купят валутата на износителя.
                            Същия процес в Европа се развива в обратна посока. Положително салдо. Вносителите си продават местната валута за да си купят европейска валута докато се издължат.
                            Въпросът е че тази причина може да остане латентна дълго време заради очаквания.
                            -че падането на американския износ е само временно, заради студения зимен сезон,
                            след това заради птичи грип из фермите на Минесота и т.н. (също е вероятно, но не е сигурно)
                            -че лихвите в Щатите ще бъдат повишени преди тези в Европа (но това не е сигурно, просто е по-вероятно) и ще привлекат капиталите от останалия свят.
                            -че количествените улеснения в Европа ще създадат достатъчно евтин кредит, който да парира поскъпване на еврото.
                            -че ниската енергия в Щатите им дава конкурентно предимство;
                            И още стотици причини, някой пряко, а други косвено влияещи все на същия фундамент - кой е по-конкурентен.
                            И в тази игра на очаквания играчите периодично преиграват и се връщат към фундамента.

                            Коментар


                            • http://www.onlinefinancialmarkets.co...e-trading.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pirdop Разгледай мнение
                                Малко съм нов и бос в тази игра, но доста нелогично ми се струва следното:
                                в момента сме почти на нивата от януари 2015 преди Драги да обяви QE! Да данните от САЩ не са най=розови но не са и чак толкова лоши.... Някой може ли да даде логично обясние на тези високи нова EUR/USD; които се наблюдават в момента?
                                Очаквай това развитие.
                                Attached Files

                                Коментар

                                Working...
                                X