IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хехех, имаше един виц за професор по медицина, дет бърка в гъзо и си облизва пръста
    Таймингът е за днес пичове

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
      дай таймингОт , бря
      По чОряшово време !!!
      Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

      Коментар


      • дай таймингОт , бря
        Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        0,7722-0,7878

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          0,7722-0,7878
          0,6054-0,6218
          Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

          Коментар


          • Добро утро!
            Успехи!
            П.С. Мамуне-сопри го тоя Дакс-писна ми да добавям
            Last edited by hemilio; 20.05.2013, 09:10.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от liglioo2 Разгледай мнение
              мнение за usd/eur
              0,7722-0,7878

              Коментар


              • мнение за usd/eur

                Коментар


                • Представяме Ви единствената по рода си инвестиционна програма за търговия на форекс, от брокера FXSTART.
                  Каква е същността на тази програма? Брокерът Ви дава капитал за управление (200$), Вие търгувате с чужди пари и получавате процент от реализираната печалба. Ако се справяте успешно, парите, които ще Ви бъдат дадени в управление могат да достигнат до 20000-100000$.
                  Регистрирате се за участие в инвестиционната програма от тук: http://invest.fxstart.org/r306578
                  Кликате на „Регистрация” и въвеждате: Фамилия и име, дата на раждане (ггг.мм.дд), е-маил, ник, парола, град, телефон, Промо код.- тук пишете “fmoney”. Промо кодът се използва за да Ви бъдат зачислени 200$ по сметката, ако не го напишете, ще Ви зачислят 100$.
                  След като се регистрирате ще получите 2 сметки – една инвестиционна, захранена с 200$ (20000цента) и една обикновена. Изтегляте си МТ4 и влизате с инвестиционната си сметка, и търгувате. Вашата печалба се прехвърля по обикновената Ви сметка след края на всеки етап. Какво представляват етапите?
                  На първи етап Ви дават 200$ (ако не въведете промо кода ще ви дадат 100$) и започвате да търгувате с тях. Ще получите 20% от печалбата която реализирате. На втория етап ще ви дадат 500$, също ще получите 20% от реализираната печалба. За да преминете на трети етап трябва да направите 150$. На третия етап ще ви дадат 700$ като ще получите 1/3 от печалбата. За да преминете в четвърти етап трябва да направите 280$. На четвърти етап ще ви дадат 5000$. Като 50% от печалбата е за вас. За да минете в пети етап трябва да направите 2500$. На пети етап ще ви дадат 20000$, като отново 50% от печалбата е за вас. Ако преминете и този етап ще ви дадат до 100000$.
                  През цялото време НЕ рискувате никакви собствени средства
                  Инвестиционната програма има някои ограничения, които трябва да спазвате:
                  - маржин 1:5
                  - минимум 10 сделки за преминаване в следващ етап
                  - печалбата Ви от една сделка не може да надвишава 50% от общата Ви печалба.
                  - Минимално време за работа на първи етап – 1 седмица
                  - От тази страница http://forexstart.org/invest/next-round/ може да поискате прехвърляне в следващ етам
                  - Търговията с всякакъв тип съветници и скриптове е ЗАБРАНЕНА
                  - Максимално допустимото количество на отворени едновременно позиции, включително и отложените поръчки е 10
                  - Сметката ще бъде принудително затворена, ако текущите средства (не баланса, а именно средствата) станат по-малко от 50% от максималният депозит, т. е. Ако в сметката си имате 200$, то тя ще бъде затворена, когато средствата станат 100$.
                  Приемете, че това е един вид интервю за работа! Ако успеете, ще получите мечтаната работа с много добро възнаграждение, без при това да сте рискували собствени средства.
                  Регистрирайте се http://invest.fxstart.org/r306578 и работете. И нека профитът да бъде с вас!
                  аз знам че нищо не знам, но другите и това не знаят

                  Коментар


                  • Оформяме дъно с тенденция за обиране на стопове , случка идентична с тази
                    от 1 и 8 май , дауннаха ме по демотата здраво , нямах възможност да намаля
                    дългите позиции , които бях заел . До начинаещите - ето до какво води неконтролирания
                    риск и прекалено големите позиции , правете си изводи . Другата седмица очаквам
                    пак да съм в топ 10 в Duka-та , ай да видим
                    Мнението ми води до фалит !

                    Коментар


                    • А това зло докато не види 135Х няма се успокои знех си аз , да не се изпонапихте вече не пишете ?!
                      Звездите ми го говорят ???

                      Коментар


                      • http://trendroom.wordpress.com/2013/...oining-forces/

                        Коментар


                        • Аа забравих къса яна и швейцарец с много тънък стоп
                          Звездите ми го говорят ???

                          Коментар


                          • Да цяла седмица ви викам Кризааа вие не та не нямало криза

                            Сега затварям и аз 99% от късите Юро Кабел кенгура каквото ми видят очите затварям пък може и по едно дълго да пробвам ама не е сигурно
                            Last edited by SID; 17.05.2013, 17:49.
                            Звездите ми го говорят ???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                              защо 27.40 ....обема на късите свърши....няма хващане...по добре да се ослушаме.
                              смятам да ги държа до края на деня

                              Коментар


                              • защо 27.40 ....обема на късите свърши....няма хващане...по добре да се ослушаме.
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X